ShirazOnline
صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 63

موضوع: اینده شغلی شبکه برای خانوم ها ؟؟؟؟؟

کاربر عادی mhsaleh آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar205 نمایش پست ها
    اصلا این بحث فایده ای نداره به نظر من کار زن و مرد نداره و خیلی از خانم ها هم هستند که کارشون بهتر از مرداست ولی ربطی نداره ادم باید امروزی فکر کنه نه قدیمی
    من یک سوال دارم آیا دیروز خانم ها خانم تر بودند و امروز آقا تر شده اند و فردا کلاً آقا می شوند؟

بحث سر این نیست که خانم ها اجازه انجام کار دارند یا ندارند بلکه بحث اینه که آیا کلاً کار برای یک خانم خوب است؟ آیا خودش از کار (مثلاً در حوزه it) خوشحال است؟ آیا (در شرایط مساوی) بازدهی یک خانم در کار بیشتر یا مساوی یک آقاست؟ آیا مسائل حاشیه ای برای خانم ها کمتر یا مساوی یک آقاست؟
    --------------------------------
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

2. # ADS
    Circuit advertisement

تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahvaraki65 نمایش پست ها
    سلام من هم به تازگی مدرک mcse و mcitp گرفتم و امتحانات بین المللی هم دادم ولی متاسفانه بخاطره اینکه تجربه کاری ندارم نمی توانم کار پیدا کنم و در ضمن من هم چون خانم هستم نمیتونم برای بدست آوردن تجربه هر جا برم از دوستان خواهش می کنم اگه کسی می تواند من را راهنمایی کند.
    شما بهتر بود قبل از گرفتن مدرک به این موضوع توجه می کردید. البته الان هم دنیا به پایان نرسیده بلکه ممکن است استعداد شما حتی در همین زمینه عالی باشد اما قادر به شکوفایی آن نباشید. لذا توصیه می کنم اگر آشنایی دارید که بتواند شما را مستقیماً درگیر کار جدی کند از وی کمک بگیرید. اگر نه به دنبال کسب تجربه و اعتبار باشید. مثلاً در شرکت های کوچک (فعال) شروع به کار کنید و کم کم موقعیت خودتان را ارتقاع دهید.

کاربر عادی maziar205 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhsaleh نمایش پست ها
    شما به هر منبع پزشکی که مراجعه کنید قطعاً به این نکته خواهید رسید که بین جنسیت مذکر و مونث (مرد و زن) تفاوت های عمده فیزیولوژیکی وجود دارد. این تفاوت ها فقط در مغز دیده نمی شوند. هر چند که توی موضوع بحث ما این تفاوت در مغز اهمیت بیشتری دارد.
    احساسی تر بودن خانم ها فقط یک نمونه تفاوت بین دو جنس است و الزاماً به عاشق شدن مربوط نمی شود. مسئله سر درک و تحلیل موضوعات است. شما زمانی که مثلاً می خواهید یک روتر را کانفیگ کنید باید قدرت تحلیل دقیق منطقی داشته باشید باید سناریو را در ذهن خودتون تجزیه و تحلیل کنید. خانم ها به لحاظ وجود هزاران مورد، تحلیل مسائل مرتبط با احساسات برایشان راحت تر است برای آقایان هم تحلیل مسائل منطقی راحت تر است. یک تفاوت دیگر هم آن است که اغلب خانم ها نمی توانند مستقل عمل کنند و تصمیم قطعی بگیرند. خانم ها دوست دارند در تصمیم گیری به یک نفر تکیه کنند لذا مدیر خوبی نخواهند بود.
    اون حدیثی که من مطرح کردم فقط در پاسخ به پست قبلی بود که خط بعدش ترجمه ی آن را نوشتم نه ضرب المثل.

این بحث بحث امروز و دیروز نیست. اختلاف بین مرد و زن همیشه وجود داشته و وجود خواهد داشت. شاید خانم ها شبیه به آقایان شوند و یا آقایان شبیه خانم ها ولی هیچ وقت یکی نخواهند شد. لازم به ذکر است که این تفاوت دلیل بر برتری نیست بلکه دو نقش مکمل یکدیگر هستند. مثلاً خیلی واضح است که رانندگی برای خانم ها سخت است نه فقط به لحاظ اینکه کار بدنی زیادی نیاز دارد بلکه از این نظر که ذهن خانم ها برای این نوع کار ساخته نشده. اما خانم ها برای تربیت بچه ها فوق العاده هستند برای همین اکثر معلم های مهد کودک و بعضاً دبستان ها خانم هستند. و من فکر می کنم این حالت بشتر خوش آیند دو جنس است تا اینکه یک آقا بشه معلم مهد کودک و خانم بشه راننده تریلی. (همین بحث را به دنیای it و کلاً کار بسط دهید).

ولی من کاملا مخالفم این مشکل فقط تو ایران که همچین فکری میکنند به نظر من هیچ فرقی از لحاظ کاری مرد و زن ندارند

تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhsaleh نمایش پست ها
    من یک سوال دارم آیا دیروز خانم ها خانم تر بودند و امروز آقا تر شده اند و فردا کلاً آقا می شوند؟

بحث سر این نیست که خانم ها اجازه انجام کار دارند یا ندارند بلکه بحث اینه که آیا کلاً کار برای یک خانم خوب است؟ آیا خودش از کار (مثلاً در حوزه it) خوشحال است؟ آیا (در شرایط مساوی) بازدهی یک خانم در کار بیشتر یا مساوی یک آقاست؟ آیا مسائل حاشیه ای برای خانم ها کمتر یا مساوی یک آقاست؟
    اولا کار برای یک خانم خوب هیچ مشکلی نمیبینم 2 راضی بودن خودش بستگی به فرد داره و زن و مردم نداره خیلی از مرد ها هم از کارشون راضی نیستند دلیل نمیشضه 3 بازدهی بسته به فرد و تواناییش داره چه مرد چه زن 3 مسایل حاشیه ای هم باز دلیل خوبی نیست

کاربر مستعد rohallah_tavakoli آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar205 نمایش پست ها
    ولی من کاملا مخالفم این مشکل فقط تو ایران که همچین فکری میکنند به نظر من هیچ فرقی از لحاظ کاری مرد و زن ندارند

سلام و عرض ادب.

برادر مازیار اگه هیچ فرقی بین کار مرد و زن وجود نداره... شما یه دکل بند خانم ترجیحا خارجی برای ما معرفی کنید

مشکل ایران و غیر ایران نیست... کسی هم با فعالیت خانم ها در ضمینه شبکه مشکلی نداره...

مشکل از جایی شروع میشه که جایگاه و حوزه فعالیت های مرد و زن برای بعضی ها مشخص نیست!

در پناه حق تعالی باشید
    مشاوره رایگان/طراحی و فروش تجهیزات وایرلس 09197050844

تشکرها / پسندها

#8 Men Have Stronger Abilities for Judging Speed, Spatial Analysis, & Mathematical Calculations
    “One of the most interesting differences appear in the way men and women estimate time, judge speed of things, carry out mental mathematical calculations, orient in space and visualize objects in three dimensions, etc. In all these tasks, women and men are strikingly different, as they are too in the way their brains process language. This may account, scientists say, for the fact that there are many more male mathematicians, airplane pilots, bush guides, mechanical engineers, architects and race car drivers than female ones
    On the other hand, women are better than men in human relations, recognizing emotional overtones in others and in language, emotional and artistic expressiveness, esthetic appreciation, verbal language and carrying out detailed and pre-planned tasks. For example, women generally can recall lists of words or paragraphs of text better than men”* *
    Not only can men play Tetris better, but they can navigate a car better through complex environments too.
    اینم از یک منبع اون ور آبی

تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط rohallah_tavakoli نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب.

برادر مازیار اگه هیچ فرقی بین کار مرد و زن وجود نداره... شما یه دکل بند خانم ترجیحا خارجی برای ما معرفی کنید

مشکل ایران و غیر ایران نیست... کسی هم با فعالیت خانم ها در ضمینه شبکه مشکلی نداره...

مشکل از جایی شروع میشه که جایگاه و حوزه فعالیت های مرد و زن برای بعضی ها مشخص نیست!

در پناه حق تعالی باشید
    والله من نظر خودم را گفتم و اینم میدونم این بحث هیچ فایده ای نداره چون نظر من و خیلی های دیگه همین به نظر من کار مرد و زن نداره و این سوال شما اصلا منطی نیست و تو همون خارج خیلی از کارای مشکل را همین خانم ها انجام میدن و یک سوال دارم ایا ادمین سایت فقط کارش کابل کشی یا مدیرین سرویس های شبکه و تازه خیلی از زنام این کار را کردن خودم نمونش را تو ایران دارم ولی نمیتونم نام ببرم.
    ویرایش توسط maziar205 : 2012/04/19 در ساعت 02:24 PM

کاربر مستعد callmanager آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط rohallah_tavakoli نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب.

در پناه حق تعالی باشید
    سال 90 آگهی دکل کار داده بودیم یه خانومی اومده بود بچه جردن .... ما همه قیافمون شده بود
    مثل : : - |
    می گفت مدرک بین المللی داره !!!!
    قرار شد ازش تست بگیرم روز تست نیومد !!!!!!! حتی موبالشم دیگه جواب نداد !!!!!
    CCNA- LPIC-304 - BSDA, MASTERING of UNIX Shell, ASTERISK & VOIP

کاربر عادی Ramin2 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

کلا آینده شغلی نه واسه خانمها، نه واسه آقایون، نه شبکه، نه غیر شبکه، واسه هیچ کس خوب نیست.
    سیل عظیم فارغ التحصیل های بیکار دهه شصتی رو داریم تو کشور.
    ʇɥɓıʇ ⊥I dǝǝʞ

کاربر فعال حرفه ای alisc آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط callmanager نمایش پست ها
    سال 90 آگهی دکل کار داده بودیم یه خانومی اومده بود بچه جردن .... ما همه قیافمون شده بود
    مثل : : - |

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin2 نمایش پست ها
    کلا آینده شغلی نه واسه خانمها، نه واسه آقایون، نه شبکه، نه غیر شبکه، واسه هیچ کس خوب نیست.
    سیل عظیم فارغ التحصیل های بیکار دهه شصتی رو داریم تو کشور.
    خوب البته اگر آدم کارش خوب باشه رو زمین نمیمونه !

طرف لیسانس کامپیوتر داراه اما تو عمرش اصلا یک روتر رو از نزدید ندیده چه برسه به کانفیگ کردنش ! از این آدم کجا میشه استفاده کرد ؟

حالا چون لیسانس داره کاره پیش پا افتاده که انجام نمیده ؟! کاره بزرگ هم که بلد نیست !

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)