ShirazOnline
صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 63

موضوع: اینده شغلی شبکه برای خانوم ها ؟؟؟؟؟

کاربر مستعد callmanager آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط alisc نمایش پست ها

خوب البته اگر آدم کارش خوب باشه رو زمین نمیمونه !

طرف لیسانس کامپیوتر داراه اما تو عمرش اصلا یک روتر رو از نزدید ندیده چه برسه به کانفیگ کردنش ! از این آدم کجا میشه استفاده کرد ؟

حالا چون لیسانس داره کاره پیش پا افتاده که انجام نمیده ؟! کاره بزرگ هم که بلد نیست !
    مشکل از سیستم آموزشیه !!!! بخدا !!!! من کاردانیو مخابرات خوندم.
    من خودم تمام شبکه دانشگاه دستم بود ، کل دروس تخصصی 20 می شدم ،،، کمک استادا بودم
    و درساهایی مثل تجهیزات شبکه که تخصصا سیسکو میشه رو درس می دادم به جای استاد سر کلاس استاد مینشست چایی می خورد اما درس مدار الکتریکی که هیچ ربطی به فیلد کاریه ما نداشتو 3 بار افتادم ،،،،،،،، یا ساختمان داده ها با اون stak های مزخرفشو 2 بار افتادم ،،،،،،،، خوب اگه بجای این درسا میومدن مجازی سازی یا در مورد فیبر درس میدادن بهتر نبود ؟
    درس سیستم عامل تو 99% دانشگاها فقط تاریخچه تدریس می شه !!!!!!!!!!

خوب بابا طرف حق داره هیچی بلد نباشه ، چون داشگاه فقط به شما میفهمونه که هیچی بلد نیستی و باید بری دنبال دوره تخصصی !
    CCNA- LPIC-304 - BSDA, MASTERING of UNIX Shell, ASTERISK & VOIP

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی Ramin2 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

Smiley Yell

نقل قول نوشته اصلی توسط alisc نمایش پست ها

خوب البته اگر آدم کارش خوب باشه رو زمین نمیمونه !

طرف لیسانس کامپیوتر داراه اما تو عمرش اصلا یک روتر رو از نزدید ندیده چه برسه به کانفیگ کردنش ! از این آدم کجا میشه استفاده کرد ؟

حالا چون لیسانس داره کاره پیش پا افتاده که انجام نمیده ؟! کاره بزرگ هم که بلد نیست !
    تو مملکت ما برای کار پیدا کردن باید پارتی داشته باشی. مخصوصا برای کار شبکه. دوستای من همه از این می نالند که مدیر شبکه شون هیچی بلد نیستند ولی خب پارتی داشته.
    من کل کتابهایی که تو شبکه خوندم بذاریم روی هم از قد یک انسان بیشتر میشه. نه کار پیش پا افتاده بهم میدند نه کار در حدی که خودم خوندم.
    از قبل عید شروع کردم به گشتن دنبال کار ولی کو کار؟
    ʇɥɓıʇ ⊥I dǝǝʞ

کاربر عادی vs20 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط callmanager نمایش پست ها
    مشکل از سیستم آموزشیه !!!! بخدا !!!! من کاردانیو مخابرات خوندم.
    من خودم تمام شبکه دانشگاه دستم بود ، کل دروس تخصصی 20 می شدم ،،، کمک استادا بودم
    و درساهایی مثل تجهیزات شبکه که تخصصا سیسکو میشه رو درس می دادم به جای استاد سر کلاس استاد مینشست چایی می خورد اما درس مدار الکتریکی که هیچ ربطی به فیلد کاریه ما نداشتو 3 بار افتادم ،،،،،،،، یا ساختمان داده ها با اون stak های مزخرفشو 2 بار افتادم ،،،،،،،، خوب اگه بجای این درسا میومدن مجازی سازی یا در مورد فیبر درس میدادن بهتر نبود ؟
    درس سیستم عامل تو 99% دانشگاها فقط تاریخچه تدریس می شه !!!!!!!!!!

خوب بابا طرف حق داره هیچی بلد نباشه ، چون داشگاه فقط به شما میفهمونه که هیچی بلد نیستی و باید بری دنبال دوره تخصصی !
    راست میگه
    تو دانشگاه یک درس رو تخصصی نمیخونید
    از هر رشته ای تو یک ترم یک چیز میخونید در حد فقط تئوری
    ذخیره اطلاعات
    ساختمان داده
    طراحی الگوریتم
    مدار منطقی
    مدار الکتریکی
    هوش مصنوعی
    و ...
    بعد هم تو بازار کار که این چیزها لازم میشه؟ این درس ها به درد حکسی میخوره که علاقه به تدریس داره و دوست داره معلم یا استاد بشه

کاربر عادی Ramin2 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط vs20 نمایش پست ها
    راست میگه
    ذخیره اطلاعات
    ساختمان داده
    طراحی الگوریتم
    مدار منطقی
    مدار الکتریکی
    هوش مصنوعی
    و ...
    بعد هم تو بازار کار که این چیزها لازم میشه؟ این درس ها به درد حکسی میخوره که علاقه به تدریس داره و دوست داره معلم یا استاد بشه
    توی ایران اینطوریه چون ما صنعتش رو نداریم. کارمون فقط تنظیم تجهیزاتی هست که کشورهای دیگه ساختند.
    همه این مباحث به دقت تنظیم شدند و برای همشون در خارج بازار کار هست. ایران هم از برنامه دانشگاه های خارج تقلید کرده.
    تخصص رو باید توی کار پیدا کرد. هر کس تو یک مورد متخصص میشه. نمیشه نسخه همگانی پیچید و تو دانشگاه گذاشت که همه همون رو یاد بگیرند. این وظیفه شرکت هاست که نیروی کاریشون رو آموزش بدند و برای کار مورد نظرشون متخصص کنند.
    ʇɥɓıʇ ⊥I dǝǝʞ

کاربر عادی mina67 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

همه میگن تجربه کاری داشته باش!اما وقتی هیچ جا بهت کار نمیدن چه جوری تجربه بدست بیاری!!!

کاربر عادی vs20 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط mina67 نمایش پست ها
    همه میگن تجربه کاری داشته باش!اما وقتی هیچ جا بهت کار نمیدن چه جوری تجربه بدست بیاری!!!
    جالب بود....

کاربر ممتاز حرفه ای hashem_wolf آواتار ها
    تشکرها / پسندها

1-کلا خانوم ها در همه دنیا نقش های کمرنگ تری از لحاظ کمی در فناوری اطلاعات و شبکه دارند
    2- در ایران فقط کسانی که متخصص و علاقمند هستند میتوننند موفق باشند که بیشتر اقایان هستند
    3-چون در ایران کار های پسیو اکتیو شبکه تقریبا یکی شده معمولا خانوما نیمتوننند کار های یدی مثل کابل کشی و داکت زنی بستن سرور و تجهیزات در رک و... انجام دهند و این امور به اقایان انتقال میابد در نتیجه قسمت اکتیو هم ...

در خصوص پیگیری و علاقمندی هم بگم توی دانشگاه خودم 2 ماه پیش کارگاه آموزشی میکروتیک و کارگاه آموزشی لینوکس گزاشتم برای دانشجو ها (رایگان حدود 4 ساعت محتوای تخصصی) فکر مینید چند نفر امدن نشستن از 1500 دانشجوی it , ict software???????????
    فقط 5 نفر !! 4 پسر و یک دختر!
    دیگه خودتان تا انتهای ماجرا را حساب کنید!
    www.hashem-wolf.ir
    مشاوره :09374255105

تشکرها / پسندها

Talking

نقل قول نوشته اصلی توسط vs20 نمایش پست ها
    راست میگه
    ذخیره اطلاعات
    ساختمان داده
    طراحی الگوریتم
    مدار منطقی
    مدار الکتریکی
    هوش مصنوعی
    و ...
    با این حرف مخالفم ! برای یک مهندس نرم افزار و شبکه به تمام مباحث پایه دروس فوق حدا اقل نیاز داره من خودم در کار های عملیم از دروسی مثل هوش مصنوعی و سیستم خبره و مدار استفاده کردم .
    باید بدونید چی کجا کاربرد داره فقط
    www.hashem-wolf.ir

کاربر عادی maziar205 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط hashem_wolf نمایش پست ها
    1-کلا خانوم ها در همه دنیا نقش های کمرنگ تری از لحاظ کمی در فناوری اطلاعات و شبکه دارند
    2- در ایران فقط کسانی که متخصص و علاقمند هستند میتوننند موفق باشند که بیشتر اقایان هستند
    3-چون در ایران کار های پسیو اکتیو شبکه تقریبا یکی شده معمولا خانوما نیمتوننند کار های یدی مثل کابل کشی و داکت زنی بستن سرور و تجهیزات در رک و... انجام دهند و این امور به اقایان انتقال میابد در نتیجه قسمت اکتیو هم ...

در خصوص پیگیری و علاقمندی هم بگم توی دانشگاه خودم 2 ماه پیش کارگاه آموزشی میکروتیک و کارگاه آموزشی لینوکس گزاشتم برای دانشجو ها (رایگان حدود 4 ساعت محتوای تخصصی) فکر مینید چند نفر امدن نشستن از 1500 دانشجوی it , ict software???????????
    فقط 5 نفر !! 4 پسر و یک دختر!
    دیگه خودتان تا انتهای ماجرا را حساب کنید!
    یک سوالی از شما دارم کل کار شبکه فقط همین کابل کشی حتما لازم نیست خانما کابل کشی کنند

تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar205 نمایش پست ها
    یک سوالی از شما دارم کل کار شبکه فقط همین کابل کشی حتما لازم نیست خانما کابل کشی کنند
    مثال بود
    در کل پسیو اکتیو و یکی شدن دو مرحله منظور هست!

www.hashem-wolf.ir

صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)