ShirazOnline
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

موضوع: وایمکس ایرانسل یا مبین نت ؟

کاربر مستعد 3hsan آواتار ها
    تشکرها / پسندها

چیز جالبی بنظر میرسه.اگه میشد وایرلس های 5.8 رو هم یه جورائی به همین شکل با یه مودم نسبتا ارزونتر نسبت به m5 سرویس دهی داد خیلی عالی بود.چون اخیراً نانو ها قیمتشون بدجوری قد کشیده.راه نداره؟!

2. # ADS
    Circuit advertisement
    mftmirdamad

کاربر عادی sinaxex آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط 3hsan نمایش پست ها
    چیز جالبی بنظر میرسه.اگه میشد وایرلس های 5.8 رو هم یه جورائی به همین شکل با یه مودم نسبتا ارزونتر نسبت به m5 سرویس دهی داد خیلی عالی بود.چون اخیراً نانو ها قیمتشون بدجوری قد کشیده.راه نداره؟!
    به دلیل تعدد سایت های وایمکس و اینکه کلا نوع ساختاری این نوع شبکه وایرلس با شبکه 5 گیگاهرتز متفاوت هست خیر نمیشه! باید حتما پوینت تو پوینت با انتن اکسس پوینت باشه
    در مورد نانو هم sxt بزار فکر کنم الان تو بازار sxt راحت تر از نانو گیر بیاد راحت تر هم هست نتیجه بهتری هم میده
    Opps Ping In Iran

کاربر عادی sadra1983 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام
    من نمایندگی فروش مبین نت رو دارم - اما در کل وایمکس ایرانسل رو پیشنهاد می دم ...
    1- قیمتها تقریبا یکسانند
    2- قطعی ایرانسل کمتره چون پیکربندی شبکه قدیمی تر و نقص شبکه برطرف شده
    3- پشتیبانی فروش و فنی 24 ساعته داره 093770000
    4- نصف شب اگه شارژ شما تمام شد می تونید با خرید و خواندن شارژ ایرانسل موبایل
    برای پشتیبانی اینترنت خودتون رو شارژ کنید
    5- .... بقیه مزیت ها رو اینجا نمی تونم بگم اسلام دست و پام رو بسته !
    6- در کل زیاد فکر نکن اینجا ایرانه
    7 - شرکتهایی مثل ... - افرانت - داتک و شرکت های بزرگ ای دی اس ال،سرویس وایمکس هم ارائه می دهند محدود به این دو اپراتور قول نمی باشد اما همه جا پوشش ندارند خیلی محدود است

عید شما مبارک ./

کاربر عادی sadra1983 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام
    من نمایندگی فروش مبین نت رو دارم - اما در کل وایمکس ایرانسل رو پیشنهاد می دم ...
    1- قیمتها تقریبا یکسانند
    7 - شرکتهایی مثل ... - افرانت - داتک و شرکت های بزرگ ای دی اس ال،سرویس وایمکس هم ارائه می دهند محدود به این دو اپراتور قول نمی باشد اما همه جا پوشش ندارند خیلی محدود است

عید شما مبارک ./

تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
    به دلیل تعدد سایت های وایمکس و اینکه کلا نوع ساختاری این نوع شبکه وایرلس با شبکه 5 گیگاهرتز متفاوت هست خیر نمیشه! باید حتما پوینت تو پوینت با انتن اکسس پوینت باشه
    در مورد نانو هم sxt بزار فکر کنم الان تو بازار sxt راحت تر از نانو گیر بیاد راحت تر هم هست نتیجه بهتری هم میده
    منظورتون اینه که بجای نانو m5 بیام برای مشترک sxtببندم؟ مهندس مشکل پیدا شدن و کمیتش نیست.مشکل برای مشترکین قیمتشه.خب قبلا با 80 تومن طرف یه نانو میخریدو کارشو انجام میداد خب الان مشکل عمده مشترکین که میخوان اینترنت بیسیم بگیرن همین قیمت مودم m5 هست که رسیده به 180/190.خداییش خیلی زیاده برای یه کاربر خونگی.در مورد این sxt که فرمودین اطلاعاتی ندارم.مرجعی دارید معرفی کنید؟ و میشه همین 5.8 رو یه جوری توسعه داد که لپ تاپ های تو منازل و یا مشترکین تو منازل بتونن کانکت شن و یا حداکثر با یه مودم خاص و ارزون قیمت.مثلا مثل مودم جیبی مبین که تو خونه بدون نیاز به نصب رو پشت بوم جواب میده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadra1983 نمایش پست ها
    سلام
    1- قیمتها تقریبا یکسانند

عید شما مبارک ./
    مهندس جان کلاً هیچ کدوم به صرفه نیست.هست؟ چه مبین چه ایرانسل میگن شما بفروش از کله فروش یه درصدی که حدود فکر کنم بین 8 تا 12 % باشه میدن.خب یه اینترنت بیسیم شخصی باشه و یه isp خودش فروش کنه که مقرون به صرفه تره حداقل نسبت به وقتی که براش گذاشته میشه

تشکرها / پسندها

منظورتون اینه که بجای نانو m5 بیام برای مشترک sxtببندم؟ مهندس مشکل پیدا شدن و کمیتش نیست.مشکل برای مشترکین قیمتشه.خب قبلا با 80 تومن طرف یه نانو میخریدو کارشو انجام میداد خب الان مشکل عمده مشترکین که میخوان اینترنت بیسیم بگیرن همین قیمت مودم m5 هست که رسیده به 180/190.خداییش خیلی زیاده برای یه کاربر خونگی.در مورد این sxt که فرمودین اطلاعاتی ندارم.مرجعی دارید معرفی کنید؟ و میشه همین 5.8 رو یه جوری توسعه داد که لپ تاپ های تو منازل و یا مشترکین تو منازل بتونن کانکت شن و یا حداکثر با یه مودم خاص و ارزون قیمت.مثلا مثل مودم جیبی مبین که تو خونه بدون نیاز به نصب رو پشت بوم جواب میده.
    خوب بله متاسفانه قیمت رفته بالا و کاریش هم نمیشه کرد! البته از اول هیچ کدوم از همکارهای صنف شما نانو رو ۸۰ نمیدادند! نمیدونم شما به چه شکلی ۸۰ میصرفه میدادی! اما از همون اول یعنی ۴ سال پیش که من یادم هست شرکت های wisp حدود ۱۵۰ میدادند نانو رو به مشتری الان هم wisp هایی که موجود ی زیاد دارند هنوز هم همون ۱۵۰ میدند اما درسته قیمت نانو بد کشیده بالا !
    در مورد sxt بهترین منبع همان سایت میکروتیک هست اما تو همین فروم هم سرچ کنی ماشاا مطلب کم ازش به دست نمیاری! قیمت اش حدود ۱۶۰ هست اما واقعا از هر نظر که بگی از نانو بهتر هست البته اگر با او اس میکروتیک کار کردی برات خیلی راحت خواهد بود منیج کردن شبکه ات هم راحت تر میشه
    در مورد مطلب ایی هم که فرمودید که در منازل مشترکین با لب تاپ متصل بشوند خیر راهی نیست جز اینکه یک اکسس پوینت ۲.۴ بزاری براشون تو منزل
    Opps Ping In Iran

تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
    خوب بله متاسفانه قیمت رفته بالا و کاریش هم نمیشه کرد! البته از اول هیچ کدوم از همکارهای صنف شما نانو رو ۸۰ نمیدادند! نمیدونم شما به چه شکلی ۸۰ میصرفه میدادی! اما از همون اول یعنی ۴ سال پیش که من یادم هست شرکت های wisp حدود ۱۵۰ میدادند نانو رو به مشتری الان هم wisp هایی که موجود ی زیاد دارند هنوز هم همون ۱۵۰ میدند اما درسته قیمت نانو بد کشیده بالا !
    در مورد sxt بهترین منبع همان سایت میکروتیک هست اما تو همین فروم هم سرچ کنی ماشاا مطلب کم ازش به دست نمیاری! قیمت اش حدود ۱۶۰ هست اما واقعا از هر نظر که بگی از نانو بهتر هست البته اگر با او اس میکروتیک کار کردی برات خیلی راحت خواهد بود منیج کردن شبکه ات هم راحت تر میشه
    در مورد مطلب ایی هم که فرمودید که در منازل مشترکین با لب تاپ متصل بشوند خیر راهی نیست جز اینکه یک اکسس پوینت ۲.۴ بزاری براشون تو منزل
    بله نانو رو قبلا 85 میدادن دست مشتری ولی یه مدت شد 130 و بعدشم 180/190.تازه من همین الان هم مجبور شدم برای سرویس دهی و توسعه بیشتر گفتم که نانو رو بخرم 160 و یه اینترنت 3 یا 6 ماهه بدم دست مشترک با حجم مثلا 4/5/6 گیگ و مودم با اشتراک رو بهش بدم 170/180/190 !!!
    طرح بدی بنظر نمیرسه برای توسعه ولی اینکه چه نتیجه ای بده رو نمیدونم.برای یکی از دوستان خوب جواب داد.در مورد اون آنتن بگم که 160 هم باز هزینه کمی نیست ولی بهتر از 180/190 نانو هست.رادیو هام 411 و 433 هستند.
    در مورد لپ تاپ یعنی منی که بیسیم 5.8 دارم اگه یه مشترک یه اکسز پویت 2.4 بذاره تو خونش میتونه اینترنت رو تو منزل دریافت کنه!!! پس تکلیف آنتن رو پشت بوم چی میشه؟ منظورتون اینه که یه آنتن بذاره رو پشت بوم بعد آنتنو بده به اکسز؟

تشکرها / پسندها

بله نانو رو قبلا 85 میدادن دست مشتری ولی یه مدت شد 130 و بعدشم 180/190.تازه من همین الان هم مجبور شدم برای سرویس دهی و توسعه بیشتر گفتم که نانو رو بخرم 160 و یه اینترنت 3 یا 6 ماهه بدم دست مشترک با حجم مثلا 4/5/6 گیگ و مودم با اشتراک رو بهش بدم 170/180/190 !!!
    طرح بدی بنظر نمیرسه برای توسعه ولی اینکه چه نتیجه ای بده رو نمیدونم.برای یکی از دوستان خوب جواب داد.در مورد اون آنتن بگم که 160 هم باز هزینه کمی نیست ولی بهتر از 180/190 نانو هست.رادیو هام 411 و 433 هستند.
    در مورد لپ تاپ یعنی منی که بیسیم 5.8 دارم اگه یه مشترک یه اکسز پویت 2.4 بذاره تو خونش میتونه اینترنت رو تو منزل دریافت کنه!!! پس تکلیف آنتن رو پشت بوم چی میشه؟ منظورتون اینه که یه آنتن بذاره رو پشت بوم بعد آنتنو بده به اکسز؟
    شما روتر هاتون میکروتیک هست که خوب میتونه خیلی کمک اتون کنه اگر sxt برای یوزر ببنیتید البته بسته نوع مینی گی سی ایی که انتخاب کردید برای وایرلس sxt خیلی از نانو بهتر هست

در مورد مورد بعدی ایتون هم مطلب ساده ایی گفتم خدمت اتون با cpe از شما سرویس بگیره بعد با کابل بکشه تا خونه و بره تو یک اکسس پوینت که داخل منزل رو ۲.۴ سرویس دهی کنه
    Opps Ping In Iran

کاربر مستعد rohallah_tavakoli آواتار ها
    تشکرها / پسندها

ولی تو سایتش چیزی برای مشترکین مبنی بر تغییرات فنی اعلام نکرده و در این مورد چیزی مشهود نیست

وایرلس بهتره.من مشترک خودم که adsl داره میاد مودمشو میفروشه و یه نانو میگیره و وایرلس راه اندازی میکنه چون دیگه دردسر خط تلفن و نویز و پریدن لینک هم نداره.قبلنا دوران جوونیش میدادنش حدودای 85 تا 100 ولی الان حدود 150 تا 180 هست.ولی ارزششو داره
    سلام و درود.. پشتیبانی هیچ شرکتی همچین توضیحاتی رو به یوزر نمیده....

بنده از همکار هایی که کار تعویض روتر ها رو برای مبین نت انجام میده شنیدم...

موفق و پیروز باشید...

در پناه حق تعالی
    مشاوره رایگان/طراحی و فروش تجهیزات وایرلس 09197050844

کاربر عادی rampage3 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

باز هم ممنون از همه . راهنمایی خیلی عالیی بود . انشالاه بعد تعطیلات می رم وایمکس ایرانسل رو می گیرم . از ADSL چیزی بهمون نرسید ببینیم این وایمکس چطوریه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)