ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: valid ip on tow computer

کاربر عادی hbaqery آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض valid ip on tow computer

با سلام
    ما از طریق یه مودم ADSL به اینترنت وصل می شیم که IP valid ثابت داره. سیستم عامل اون server2003 هستش و اینترنت رو از طریق gateway به همه کامپیوترها دادیم یعنی ip کارت داخلی رو به عنوان gateway برای بقیه تعریف کردیم و مشکلی هم نداریم . مشکل ما اینجاست که می خواهیم ip های ولید دیگری که خریداری کردیم رو به چند تا کامپیوتر دیگه در شبکه بدیم تا بتونیم از بیرون به اونا وصل بشیم . در حال حاضر کاری که انجام می دیم اینه که با remote desktop از شهر دیگری به سرور وصل می شیم و از روی اون سرور دوباره با remoteِِDesktop به کامپیوتر داخل شبکه وصل می شیم و کارمونو انجام می دیم . با تشکر از اساتید محترم.
    لطفا راهنمایی کنید .

2. # ADS
    Circuit advertisement

RezaBehroozi admin آواتار ها
    تشکرها / پسندها

با سلام دوست عزیز
    خوب مشکل شما کجاست چونکه من مشکلی ندیدم
    ip valid رو برای کلاینت تنظیم کنید و از بیرون بهش وصل شید....در تنظیم ip مشکل دارید یا جای دیگه؟
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

تشکرها / پسندها

با تشکر از جواب شما .
    من IP رو برای کلاینت خودم می گزارم ولی از بیرون ping نمی شه .
    در واقع فقط ip که روی سروری که مستقیم به اینترنت وصله ping می شه .

تشکرها / پسندها

با اجازه شرایط رو دقیقا توضیح می دم :
    یک سرور 2003 داریم که بدون domain و فقط به عنوان یه کلاینت در شبکه ما وجود داره و یک مودم adsl روی اون نصب با ip ثابت که از بیرون از شبکه و از طریق اینترنت از هر جای دنیا قابل ping شدنه . و حتی ما با remoteDesktop ویندوز به اون وصل می شیم .
    ما یک سرور ubuntu دیگه داریم که appserver آپاچی روی اون نصبه و داخل شبکه همه با پورت خاص اون با Browser به اون وصل می شن و با برنامه کار می کنند .
    حالا ما می خواهیم که از بیرون از شبکه از هر جای دنیا هر کسی بتونه با داشتن آدرس اون سایت با browser به اون وصل بشه و کار کنه . چند تا IP ولید هم از ندا که سرویس دهنده اینترنت ما هست گرفتیم و روی اوبونتو ست کردیم ولی از بیرون ping نمی شه . و این کار رو در مکان دیگری با ویندوز هم چک کردیم ولی نشد .
    با تشکر .

تشکرها / پسندها

خوب اینجوری که معلومه چون هم روی لینوکس جواب نداده هم ویندوز بنظر من اشکال از خود Ip هست که isp به شما داده....بهترین کار اینه که بخودشون بگین بیان براتون تنظیم کنن
    بعضی Ispها میان ipهایی که فعلا استفاده نمیکنن روی فایروال دسترسی رو می بندن....isp بدون هزینه اضافی باید این مشکل شما رو حل کنه

کاربر عادی majids آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط hbaqery نمایش پست ها
    با اجازه شرایط رو دقیقا توضیح می دم :
    یک سرور 2003 داریم که بدون domain و فقط به عنوان یه کلاینت در شبکه ما وجود داره و یک مودم adsl روی اون نصب با ip ثابت که از بیرون از شبکه و از طریق اینترنت از هر جای دنیا قابل ping شدنه . و حتی ما با remoteDesktop ویندوز به اون وصل می شیم .
    ما یک سرور ubuntu دیگه داریم که appserver آپاچی روی اون نصبه و داخل شبکه همه با پورت خاص اون با Browser به اون وصل می شن و با برنامه کار می کنند .
    حالا ما می خواهیم که از بیرون از شبکه از هر جای دنیا هر کسی بتونه با داشتن آدرس اون سایت با browser به اون وصل بشه و کار کنه . چند تا IP ولید هم از ندا که سرویس دهنده اینترنت ما هست گرفتیم و روی اوبونتو ست کردیم ولی از بیرون ping نمی شه . و این کار رو در مکان دیگری با ویندوز هم چک کردیم ولی نشد .
    با تشکر .
    اگر مي خواهي Valid IP استفاده كني بايد اين سيستم هم از طريق پورت اترنت يا اگر فاصله خيلي نزديك است USB به مودم ADSL وصل كني كه آسان ترين راه است يا اينكه عمل Routing را روي سرور 2003 انجام بدي
    اگر هم نمي خواهي از Valid IP استفاده كني چون ميگي با Browser وصل ميشي با DMZ مي تواني Request ها را به AppServer منتقل كني

تشکرها / پسندها

این ip هارو روی خود سرور می زاریم کار می کنند . گزاشتن ip ها روی بقیه کامپیوترها تنظیم خاصی لازم نداره ؟
    ما نیازی به nat نداریم ؟ این ip رو من فقط روی کارت شبکه ست می کنم ؟ این ip با شبکه داخلیمون مشکل ایجاد نمی کنه ؟

تشکرها / پسندها

gatewayهم تنظیم می کنی؟

تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط majids نمایش پست ها
    اگر مي خواهي Valid IP استفاده كني بايد اين سيستم هم از طريق پورت اترنت يا اگر فاصله خيلي نزديك است USB به مودم ADSL وصل كني كه آسان ترين راه است يا اينكه عمل Routing را روي سرور 2003 انجام بدي
    اگر هم نمي خواهي از Valid IP استفاده كني چون ميگي با Browser وصل ميشي با DMZ مي تواني Request ها را به AppServer منتقل كني
    می شه در مورد DMZ بیشتر توضیح بدید ؟
    gateway رو هم تنظیم می کنم .

حتما می خواهم از valid ip استفاده کنم و اینکه فاصله این دو کامپیوتر بسیار زیاد است و بینشون چندین سویچ قرار دارد .
    ویرایش توسط hbaqery : 2007/07/17 در ساعت 04:18 PM

کاربر عادی pouria آواتار ها
    تشکرها / پسندها

2 gateways

hi
    I think your IPs are in diff
    subnets, so your isp
    must give you another
    gateway for them

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)