ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ip vaid on tow computer . من این مشکل رو در قسمت مایکروسافت نوشتم ولی به جایی نرسید.

کاربر عادی hbaqery آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض ip vaid on tow computer . من این مشکل رو در قسمت مایکروسافت نوشتم ولی به جایی نرسید.

ولی چون که یه طرف قضیه سرور لینوکسه گفتم شاید اینجا جواب بگیرم .

با سلام
    ما از طریق یه مودم ADSL به اینترنت وصل می شیم که IP valid ثابت داره. سیستم عامل اون server2003 هستش و اینترنت رو از طریق gateway به همه کامپیوترها دادیم یعنی ip کارت داخلی رو به عنوان gateway برای بقیه تعریف کردیم و مشکلی هم نداریم . مشکل ما اینجاست که می خواهیم ip های ولید دیگری که خریداری کردیم رو به چند تا کامپیوتر دیگه در شبکه بدیم تا بتونیم از بیرون به اونا وصل بشیم . در حال حاضر کاری که انجام می دیم اینه که با remote desktop از شهر دیگری به سرور وصل می شیم و از روی اون سرور دوباره با remoteِِDesktop به کامپیوتر داخل شبکه وصل می شیم و کارمونو انجام می دیم . با تشکر از اساتید محترم.
    لطفا راهنمایی کنید .
    در ضمن بین دوتا سرور چندین سویچ قرار دارید. کامپیوتر داخلی که می خواهیم بهش وصل بشیم یه سرور لینوکسه . اینکه در بالا گفته نشده برای این بود که فکر کردم اگر در ویندوز راه حلی داشته باشه حتما ما همون کار رو در لینوکس انجام می دیم . نوع لینوکس هم UBUNTU 7.04 است .

2. # ADS
    Circuit advertisement

RezaBehroozi admin آواتار ها
    تشکرها / پسندها

ببینید ویندوز و لینوکس هیچ فرقی نداره....فقط کافیه ip و gateway ست بشه و تمام....اوندفعه هم من نفهمیدم مشکل چیه...تنها مشکل میتونه از فایروال باشه که اجازه دسترسی رو ببنده
    isa دارین یا روی هر نوع فایروال دیگر؟
    این ip جدید رو با ip مودم adsl عوض کنید ببینید جواب میده که مشکل از Isp نباشه
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)