ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مشکل در Exchange Server

کاربر عادی Ariaee آواتار ها
    تشکرها / پسندها

Icon Cry مشکل در Exchange Server

سلام دوستان من برای شیرپوینت 2010 یک ایمیل سرور موجود از نوع Exchange server 2003 دارم وشخصا از اونجایی که شیرپوینت کار هستم اولین باری هست که Exchange نصب کردم تمامی موارد مربوط به کانفیگ و نصب هم طبق Help پیش رفتم از اونجایی که خوندم Exchange باید برای نصب روی سروری باشد که schema master Role داشته باشد و در شبکه دامین به خاطر GC من سروری از جنس Adddc به شبکه اضافه کردم البته DC که درشبکه موجود دارم و سرور شیرپوینت از نوع OS Server 2008 R2 هست ولی OS Adddc که exchange server بروی آن نصب کردم server 2003 sp 2 هست خوب من بروی users که داخل Adddc قرار گرفتند بعد از نصب Exchange مورد مربوط به Exchange task که ساختن mail box هست را انجام دادم ولی وقتی سراغ Exchange Systeme Manager میرم ودر قسمت Servers مورد مربوط به server exchange را باز میکنم و Mailbox Store میخوام Mount کنم error برخورد میکنم که سرویس من برای ایمیل سرور که exchange server 2003 هست در شرکت بروی سرور Adddc server 2003 sp 2 اومدم و exchange server 2003 نصب کردم OS DC & Sharepoint هم server 2008 R2 هست بروی ADD DC وقتی بروی USERS راست کلیک و mail box مربوط به exchange نصب میکنم ولی متاسفانه روی Exchange syetem manager که میخواهم mail box store را mount کنم error مشکل دار بودن سرویس Microsoft Exchange Information Store را گزارش میدهد درصورتی که این سرویس استارت و مشکلی ندارد وفضای کافی هم برای Database دارم ویا با پیغام زیر مواجه میشم کلافــــــه شدم

ویرایش توسط Ariaee : 2013/02/20 در ساعت 10:37 AM

2. # ADS
    Circuit advertisement

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)