ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: Mcitp یا mcsa 2012?

کاربر عادی PaymanK آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض Mcitp یا mcsa 2012?

با سلام
    من دوره mcitp رو تموم کردم و تازه میخوام شروع کنم تا خودم رو برای امتحان بین المللی MCITP آماده کنم.
    از یه طرفی تو سایت مایکروسافت زده که برخی از امتحان های این مدرک تا 31 may 2014 ریتایر میشه.
    از اساتید به خصوص جناب آقای patris خواهش دارم نظر بدن که من یه دفعه برم دنبال mcsa 2012 یا الان MCITP بگیرم و بعدا آپگریدش کنم؟
    اینرو هم مد نظر داشته باشین که من تا به حال کتابهای آزمون MCTIP رو نخوندم و فقط دوره اونو پاس کردم. و میخوام تازه شروع کنم به خوندن. فکر کنم چند ماهی وقتمو بگیره.ولی مبحث ها رو خوب بلدم و چند تا نمونه سوال رو دیدم همرو درست جواب دادم.
    آیا اگر فقط تست هاشو گیر بیارم و اونارو بخونم کفایت میکنه؟ یعنی سئوالاتش عین همه؟ چون من زیاد فرصت ندارم.
    یه توضیحی هم در مورد RETIRE شدن بدین برام
    با تشکر

2. # ADS
    Circuit advertisement

تشکرها / پسندها

استاتید نظری ندارن؟؟؟؟

تشکرها / پسندها

واقعا از همه دوستان ممنونم که نظرات و تجربیات خودشون رو شیر کردن.

RezaBehroozi admin آواتار ها
    تشکرها / پسندها

این موردی که شما میفرمایید سلیقه ای هست
    1-اگر مدرک شما قدیمی تر باشه خوب برای سابقه بهتر است،اینکه مدرک شما نشان بده شما از ویندوز 2008 شروع به کار کردید خوب یک مزیت حساب میشه
    2-اینکه برای اپگرید شما باید معمولا چند امتحان بدید،خوب وقت و هزینه بیشتری از شما طلب می کند
    3-شما فرمودید کتابها را مطالعه نکردید،خوب باید دید شما می تونید تا زمانیکه این امتحانات بازنشسته و از دور خارج می شوند آنها را تمام کرده و به سرانجام برسانید
    4-تجربه میگه اگر شما برای امتحانی امادگی دارید ،همین الان اقدام کنید ،چون احتمالش زیاد هست که در اینده بی انگیزه و کلا بیخیال مدارک بشید

من خودم به شخصه دیگه حاضر نیستم برای مدارک بین المللی هزینه ای کنم چون سودی در کار من تا به حال نداشته
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

6. Thanks hashem_wolf, PaymanK thanked for this post
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    این موردی که شما میفرمایید سلیقه ای هست
    1-اگر مدرک شما قدیمی تر باشه خوب برای سابقه بهتر است،اینکه مدرک شما نشان بده شما از ویندوز 2008 شروع به کار کردید خوب یک مزیت حساب میشه
    2-اینکه برای اپگرید شما باید معمولا چند امتحان بدید،خوب وقت و هزینه بیشتری از شما طلب می کند
    3-شما فرمودید کتابها را مطالعه نکردید،خوب باید دید شما می تونید تا زمانیکه این امتحانات بازنشسته و از دور خارج می شوند آنها را تمام کرده و به سرانجام برسانید
    4-تجربه میگه اگر شما برای امتحانی امادگی دارید ،همین الان اقدام کنید ،چون احتمالش زیاد هست که در اینده بی انگیزه و کلا بیخیال مدارک بشید

من خودم به شخصه دیگه حاضر نیستم برای مدارک بین المللی هزینه ای کنم چون سودی در کار من تا به حال نداشته

من ایران نیستم و اینجا فقط به مدرک بین المللی اهمیت میدن پس باید حتما دنبالش برم. همون طوری که گفتم من تا بحال کتابها رو نخوندم ولی مفاهیم رو بلدم. به نظر شما اگر برم چند نمونه سوال رو بخونم کافیه ؟ چون شنیدم که همه سوالهاش تکراری و مثل همه.
    اگر نه و مجبور شم که کتاب رو بخونم فکر نمیکنم که بتونم تا سال دیگه تمومش کنم پس بهتره از همین الان برم سراغ mcsa 2012 نظر شما چیه؟

کاربر ممتاز حرفه ای hashem_wolf آواتار ها
    تشکرها / پسندها

شرایط هر کشور و محیط متفاوت هست!
    خود شما بهترین کسی هستید که می توانید به
    خودتان کمک کنید با توجه درخواست های کارفرما ها
    .و انالیز زمان و هزینه مسیر را انتخاب کنید!
    www.hashem-wolf.ir
    مشاوره :09374255105

9. Thanks PaymanK thanked for this post
    RezaBehroozi admin آواتار ها
    تشکرها / پسندها

testking و مانند آن را بخوانید،100% قبول می شوید،اگر کسی هدفش فقط قبولی در ازمون باشه ،تمامیه سوالات امتحان در بازار به فروش می رسد و خیلی جاها هم برای دانلود وجود دارد
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

11. Thanks PaymanK thanked for this post
    کاربر مستعد cybercoder آواتار ها
    تشکرها / پسندها

من برای هر امتحان 50$ پرداخت کردم. ولی الان که فکر می کنم مایکروسافت ارزشش رو نداشت! Ccie راه درست هست فقط بقیه کاردستی هست.
    Microsoft Certified IT Professional,Mikrotik Certified Consultant/Engineer => http://www.netd.ir

13. Thanks PaymanK thanked for this post

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)