ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گزارش کامل سخنرانی‌ استیو جابز در Mwsf07

کاربر عادی nistelrooy آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض گزارش کامل سخنرانی‌ استیو جابز در Mwsf07

ویرایش شد!
    فقط مطالب اختصاصی خود را می توانید به سایتتان لینک دهید , نه اینکه مطالب سایتهای دیگر را به سایت خود

9:41 - " این روزی است که من 2 سال و نیم منتظر آن بودم ". " هر بار محصول انقلابی‌ ارائه می‌ شد که همه چیز را تغییر می داد. شانس خوبی‌ هستش اگر یکی‌ از این ها را در طول زندگی‌ خود به کار بگیرید و اپل بسیار خوشبخت است که توانست تعدادی از آنها را به جهان معرفی‌ و ارائه کند. در سال 1984 ما مکینتاش را معرفی‌ کردیم. آن چیزی نبود که فقط اپل را تغییر دهد، تمام صنعت متحول شد. در سال 2001 ما اولین iPod را معرفی‌ کردیم و این دستگاه تنها روش گوش دادن به موسیقی‌ را تغییر نداد، بلکه تمام هنر موسیقی‌ را تغییر داد ".

9:42 - " خوب امروز ما سه محصول انقلابی‌ را معرفی‌ خواهیم کرد. اولین آن iPod با صفحه گسترده و قابلیت کنترل به وسیله صفحه نمایش لمسی‌ است " جمعیت حاضر در سالن به شدت تشویق می‌ کنند. " دومین محصول انقلابی‌ یک گوشی‌ موبایل است ".

9:43 - " سومین محصول انقلابی‌، دستگاه ارتباطات اینترنتی‌ می‌ باشد ". 3 تصویر مربوطه پشت سر جابز به حرکت در می‌ آید...

" یک iPod، یک تلفن و یک دستگاه ارتباطات اینترنتی‌. یک iPod، یک تلفن و یک دستگاه ارتباطات اینترنتی‌... اینها 3 دستگاه جدای از یکدیگر نیستند ! ".

" و ما اسم آن را iPhone می‌ گذاریم ! "

" امروز اپل، تلفن را مجددا اختراع کرد. و این تصویر آن است " یک تصویر از نمونه های اولیه iPhone به نمایش در می‌ آید که حاضرین به آن می‌ خندند.

9:44 - قبل از آنکه ما به آن بپردازیم ،بهتر است شاخه دیگری را بررسی‌ کنیم... گوشی‌ های پیشرفته که Smartphone یا گوشی‌ های هوشمند نامیده می‌ شوند. آنها عمدتا ایمیل، اینترنت را با تلفن درگیر می کنند؛ دارای صفحه کلید کوچکی‌ هستند، مشکل این است که آنها هوشمند نبوده و برای استفاده راحت نیستند. اگر بر روی یک نمودار مدرسه ای، میزان هوشمندی گوشی‌ های فعلی‌ را رسم کنیم، گوشی‌ های معمولی‌ در پائین ترین بخش قرار دارند و گوشی‌ های هوشمند امروزی در بخش میانی‌ هستند... اما کارکرد نسبتا مشکلی‌ دارند ".

9:45 - " ما هیچکدام از اینها را نمی‌ خواهیم -- ما می‌ خواهیم محصولی‌ با خیزش بالا نسبت به آنها، هوشمند و راحت ارائه کنیم. این جایی‌ است که iPhone حضور دارد ". آنها چگونه این را iPhone نامیدند ؟ سیسکو هم پیشتر از این مدلی‌ از گوشی‌ خود را با نام iPhone ارائه کرده بود !

9:46 - ظاهر و رابط کاربری که مدت زیادی در حال ارتقا و توسعه آن بودند و این نتیجه آن می‌ باشد که iPhone در بالاترین قسمت این نمودار قرار گیرد. تصاویری از 4 گوشی‌ Moto Q، BlackBerry، Treo و E62 نمایش داده می‌ شود.

9:47 - " مشکل اصلی‌ در بخش پایین این گوشی‌ ها می‌ باشد. 40 درصد از فضای گوشی‌ را صفحه کلیدهای آنها تشکیل می‌ دهد که چه نیاز داشته باشید و یا نداشته باشید در آنجا قرار دارند. دکمه های کنترل کننده که در جای خود قرار دارند و غیر قابل حرکت می‌ باشد. هر برنامه نیاز به کلیدهای مربوط به خود را دارد .شما نمی‌ توانید دکمه جدیدی اضافه کنی‌. چگونه می‌ خواهید این مشکل را رفع کنید ؟ ما این مشکل را رفع کردیم -- ما آن را 20 سال پیش برای کامپیوتر ها پاسخ دادیم. یک صفحه نمایشی‌ که امکان نمایش دادن هرچیزی را فراهم می‌ کند -- و با ارائه ماوس نیز آن را پاسخ دادیم ".

" حال چگونه می‌ توانیم این مشکل را برای گوشی‌ های موبایل رفع کنیم ؟ از دست این کلیدها خلاص شویم و یک صفحه نمایش بزرگ داشته باشیم. پس چگونه ارتباط را ایجاد کنیم ؟ به وسیله یک قلم مخصوص ! نه ! چه کسی‌ به قلم احتیاج دارد !؟ آن را کنار می‌ گذارید، گم می‌ کنید و ... "

9:48 - پس از قلم استفاده نمی‌ کنیم و می‌ خواهیم از بهترین وسیله اشاره گر در دنیا بهره بگیریم، انگشتان دست. ما تکنولوژی جدیدی را اختراع و ارائه کردیم که Multi-Touch ( تماس لمسی‌ چندگانه) نام دارد. این به صورت یک جادو عمل می‌ کند، به قلم احتیاج ندارید، دقیقتر از هر ابزار و قلمی‌ عمل می‌ کند، تماس های غیر لازم را نادیده می‌ گیرد، امکان استفاده از چند انگشت را دارد و از همه مهمتر ما حق امتیاز آن را انحصاری کردیم ! "

9:49 - ما بسیار خوش شانس هستیم که می‌ توانیم چند رابط کاربری انقلابی‌ را معرفی‌ کنیم -- اولین آن ماوس، دومین Click Wheel و حالا سومین مورد تماس لمسی چندگانه می‌ باشد و هرکدام از این رابط های انقلابی‌ یک محصول انقلابی‌ را ارائه کردند، مک، iPod و iPhone. ما بالاتر از آن را به وسیله نرم افزار ایجاد می‌ کنیم. نرم افزار بر روی گوشی‌ های موبایل مانند یک بچه-نرم افزار می‌ باشد. امروز می‌ خواهیم نرم افزار انقلابی‌ را نمایش دهیم که 5 سال از تمامی‌ گوشی‌ ها جلوتر می‌ باشد ".

" iPhone از سیستم عامل Mac OS X استفاده می‌ کند ".

صدای تشویق فراوان " اما چرا ما می‌ خواهیم از این سیستم عامل پیچیده بر روی این گوشی‌ استفاده کنیم ؟ برای اینکه آن همه نیازهای مورد نیاز ما را دارد. کارهای چند منظوره، شبکه، مدیریت برق، گرافیک، امنیت، ویدئو، صدا و هسته انمیشن... "

9:51 - " این به ما امکان ارائه نرم افزارها و امکانات کاملی‌ را می‌ دهد تا اینکه بخواهیم نرم افزارهای دارای نقصی‌ را همانند بسیاری از گوشی‌ ها ارائه کنیم، اینها نرم افزارهای واقعی‌ در محیط دسکتاپ هستند " . وی جمله ای از Alan Kay را نقل می‌ کند : " مردمی‌ که درباره نرم افزار ها جدی هستند می‌ بایست سخت افزار خود را تولید کنند ".

" دومین مورد آن چیزی است که ما از iPod یاد گرفتیم، این دستگاه با نرم افزار iTunes هماهنگ می‌ شود. افراد می‌ دانند که چگونه اطلاعات خود را با iPod هماهنگ و به روز کنند. iTunes از این پس امکان هماهنگ کردن تمامی‌ محتوای موجود بر روی iPhone را فراهم می‌ کند. اما امکانات جدیدی به این نرم افزار اضافه می‌ شود تا اطلاعاتی‌ مانند : دفترچه تلفن، تقویم، تصاویر، یادداشت، آدرس های اینترنتی‌ نشان گذاری شده و مشخصات حساب های ایمیل را با دستگاه شما هماهنگ کند ".

9:52 - " ما آنرا به وسیله iTunes انجام می‌ دهیم ". تصویری از مدل 8 گیگابایتی‌ iPhone نمایش داده می‌ شود.

" سومین بخشی‌ که می‌ خواهم در مورد آن صحبت کنم، طراحی‌ iPhone می‌ باشد. ما یک چیز بسیار شگفت انگیز را طراحی‌ کردیم ". صفحه نمایش 3.5 اینچی‌ که دارای دقت تصویر 160 پیکسل در هر اینچ می‌ باشد و تنها دارای یک کلید بر روی آن است که به منوی اصلی‌ یا Home در iPhone مرتبط می‌ شود.

" این بسیار باریک است؛ باریکتر از هر گوشی‌ هوشمند دیگر که تنها 11.6 میلیمتر است و حتی‌ از Q و BlackJack باریکتر است. دکمه مربوط به با صدا و بی‌ صدا کردن، و دکمه مربوط به تغییر صدا ".

9:53 - " در پشت گوشی‌ ما یک دوربین 2 مگاپیکسلی‌ داریم. حال نگاهی‌ به بالای آن می‌ اندازیم : یک جک هدست 3.5 میلی‌ متر، محل قرار گیری سیم کارت و کلید مربوط به خوابیدن و بیدارشدن (sleep-wake) گوشی‌. اما بیایید نگاهی‌ به زیر گوشی‌ داشته باشیم : بلندگو، میکروفون و رابط iPod را مشاهده می‌ کنید ".

9:54 - " ما همچنین چیزهایی‌ را در این گوشی‌ داریم که شما قادر به دیدن آن نیسیتد -- 3 سنسور پیشرفته. سنسور مجاورتی‌ که زمانی‌ گوشی‌ را به صورت خود نزدیک می‌ کنید، صفحه نمایش خاموش می‌ شود. سنسور نور محیطی‌ که با توجه به نور محیط میزان روشنایی‌ صفحه نمایش را برای صرفه جویی‌ در میزان باطری ذخیره می‌ کند و سومین مورد سنسور سرعت سنج است که می‌ تواند حالت افقی‌ یا عمودی بودن گوشی‌ را تشخیص دهد. حال اجازه بدید تا گوشی‌ را روشن کنیم ".

9:55 - " از iPod شروع می‌ کنیم. شما می‌ توانید آهنگ های خود را لمس کنید. از نمایش فایل های تصویری به صورت گسترده در صفحه لذت ببرید، موسیقی‌ های دلخواه خود را سریع تر از قبل پیدا کنید، از هنر نمایش آلبوم استفاده کنید، دارای بلندگوی داخلی‌ می‌ باشد و علاوه بر آن ها چرا ویژگی‌ CoverFlow را نداشته باشیم ؟" " اجازه بدید تا آن را به شما نمایش دهم... "

9:56 - iPhone به دوربین دیجیتالی‌ متصل می‌ شود تا نحوه عملکرد جابز و تصاویر مربوطه برای حاضرین بر روی صفحه نمایش مربوطه ارائه شود. وی گوشی‌ را روشن می‌ کند و پس از آن با اشاره انگشت خود و حرکت آن بر روی صفحه نمایش، قفل صفحه کلید باز می‌ شود که این چیزی نیست که تصادفی‌ در جیب شما اتفاق بیافتد.

9:57 - این صفحه اصلی‌ iPhone می‌ باشد. آیکون های بسیار ساده. اینجا آیکون را فشار می‌ دهم و الان در iPod هستم. چگونه باید در لیست هنرمندان حرکت داشته باشم ؟ تنها کافیست انگشت خود را مانند مرورگر حرکت دهم ". -- صدای تشویق فراوان -- وی Beatles را انتخاب می‌ کند و یک آهنگ از آنها را پخش می‌ کند.

9:58 - همه چیز تنها با لمس صفحه کلید به صورت هوشمندانه ای صورت می‌ گیرد. " من گوشی‌ خودم را به حالت افقی‌ بر می‌ گردانم و دقت کنید چه اتفاقی‌ افتاد ! گوشی‌ CoverFlow را نمایش می‌ دهد.. به راحتی‌ می‌ توانید در میان آلبوم ها حرکت داشته باشید ".

9:59 - " من آهنگ دیگری را انتخاب و پخش می‌ کنم -- به همین سادگی " جابز آهنگ های دیگری را انتخاب و پخش می‌ کند. " به همین سادگی‌، این جالب نیست ؟ "

" خوب، دیگر کافیست چون من می‌ توانم مدت زیادی این آهنگ ها را پخش کنم ".

" من همچنین فایل های تصویری، برنامه های تلویزیونی‌ و فیلم ها را دارم، این فایل را ببینید... "

10:01 - " با لمس کردن صفحه نمایش می‌ توانید کنترلی‌ در داخل محیط فیلم را مشاهده کنید، صدا را کم یا زیاد کنید و یا به جلو و عقب بروید. این زیبا نیست ؟ "

10:02 - " پس این iPhone بود، جالب است ؟! ما تازه شروع کردیم ! پس دوباره : موسیقی‌ خود را لمس کنید، از پخش تصاویر و فایل های تصویری در صفحه گسترده لذت ببرید، در بین آلبوم ها جا به جا شوید ".

10:03 - " این باورنکردنی‌ است ! این نمونه ای از هنر آلبوم ها در گوشی‌ است که شما مشاهده می‌ کنید و همچنین CoverFlow و پخش تصاویر با قابلیت کنترل روی صفحه. من نمونه نمایشی‌ این را مدتی‌ قبل به شخصی‌ نشان دادم و زمانی‌ که به پایان رسید از او پرسیدم که نظرت در این مورد چیست ؟! او پاسخ داد : تو من را با حرکت خودت گرفتی‌ ".

10:04 - " ما می‌ خواهیم تلفن را مجددا اختراع کنیم. مشکل اصلی‌ چیست ؟ تماس گرفتن ! خود شما می‌ دانید که چقدر تماس گرفتن با اکثر گوشی‌ ها مشکل است. ما می‌ خواهیم دفترچه تلفنی‌ را به شما نمایش دهیم که نمونه آن را تا پیش از این ندیده بودید -- هماهنگ ساختن اطلاعات iPhone با مک و یا کامپیوتر شخصی‌. پست صوتی‌ قابل مشاهده و انتخابی‌ -- که اگر بخواهید به پیغام خاصی‌ گوش دهید مورد استفاده می‌ باشد و نیازی نیست که 5 پیغام صوتی‌ را گوش کنید تا به ششمین پیغام برسید. همانند ایمیل شما می‌ توانید به صورت مستقیم به پست صوتی‌ مورد نظر بروید و آن چیزی را که می خواهید باز کنید. iPhone یک گوشی‌ چهار بانده GSM به همراه EDGE می‌ باشد. " فاقد 3G است ! " ما شبکه Wi-Fi و بلوتوث 2.0 را نیز داریم ".

10:05 - " من می‌ خواهم به شما نحوه برقراری ارتباط، برنامه های تلفن، تصاویر، تقویم و سرویس پیغام کوتاه را نشان دهم. چیزهایی‌ که شما می‌ توانید در انواع گوشی‌ ها پیدا کنید. پس ابتدا اجازه بدید تا تلفن کردن را نشان دهم، آیکون مربوطه در سمت چپ و پائین مشخص است و من آن را انتخاب می‌ کنیم. من وارد شدم و در اینجا آدرس های انتخابی‌، آخرین تماس ها، دفترچه تلفن، صفحه کلید و پست صوتی‌ را مشاهده می‌ کنید... حالا من در دفترچه تلفن را پیدا می‌ کنم و با انتخاب اسم او، تمامی‌ مشخصات به نمایش در می‌ آید و با انتخاب شماره تلفن تماس برقرار می‌ شود... "

10:06 - " من نمی‌ توانم هیجان خود را در این لحظه که اولین تماس عمومی‌ خود با استفاده از iPhone می‌ گیرم را بیان کنم ". گوشی‌ در حالت بلندگو است و صدای هر دو طرف شنیده می‌ شود.

10:07 - " لحظه ای که ما می‌ خواستیم بر روی این کار کنیم را به خاطر دارم... " در همین هنگام Phil Schiller تماس می‌ گیرد : " استیو، من می‌ خواهم اولین تماس باشم ! "

10:08 - " گوش کنید، Phil تماس گرفت، اجازه ایجاد یک کنفرانس را به من می‌ دهید ؟ من فقط اینجا را انتخاب می‌ کنم و به همین سادگی‌ یک کنفرانس ایجاد می‌ شود. پس ما اینجا هستیم، گوش کنید من باید به ادامه سخنرانی‌ خودم برگردم... جانی‌ چیزی می‌ خواهی‌ بگی‌ ؟ " " این خیلی‌ قدیمی‌ نیست ؟ هست "

10:10 - " Phil بسیار ممنونم و من باید مجدد به سخنرانی‌ خودم برگردم ". پس از آن جابز نمایشی‌ از نحوه انتخاب و اضافه کردن یک آدرس به لیست انتخابی‌ ها را نمایش می‌ دهد که بی‌ شک بسیار ساده و آسان است. " به همین سادگی‌ می‌ توانید ویرایش کنید ،می‌ توانم آخرین شماره های که داشتم را انتخاب کنم و از میان آنها شماره هایی‌ که تماس برقرار کرده و من بر نداشتم و یا تمامی‌ آن ها را انتخاب کنم، همچنین اگر خواستید می‌ توانید با انتخاب صفحه کلید، شماره تماس را وارد کنید" شماره ها وارد می‌ شود و با توجه به زیاد شدن آنها، شماره ها کوچیک می‌ شوند. " حال اجازه بدید تا پست صوتی‌ را نشان دهم که حاصل همکاری ما می‌ باشد که بعدا در مورد آن توضیح خواهم داد. این ویژگی‌ به ما کمک می‌ کند تا بتوانیم به صورت تصادفی‌ پیغام های صوتی‌ را گوش کنیم. اوه یک پیغام از طرف Al Gore اینجا هستش ".

10:11 - " حال اگر بخواهم با کلیک کردن بر روی گزینه Call می‌ توانم با او تماس بگیرم، اما می‌ خواهیم پیغام دیگری که از طرف Tim Cook است را گوش کنم... " " می‌ دونی‌ که این در مورد نتایج سهام هستش و می‌ تونم بعدا تماس بگیرم... " -- خنده حاضرین

10:12 - " من می‌ تونم پیام های فوری چندگانه داشته باشم. دقت کنید که من الان با صفحه کلیدی که در پائین وجود دارد شروع به تایپ می‌ کنم که از هرگونه مشکل و اشتباهی‌ جلوگیری می‌ کند. کار کردن با این صفحه کلید بسیار سریع و راحت تر از هر صفحه کلید پلاستیکی‌ که بر روی هر گوشی‌ هوشمندی به کار رفته است می‌ باشد ". وی با سرعت تایپ می‌ کند و نحوه استفاده از این صفحه کلید را نمایش می‌ دهد. " من همچنین می‌ توانم پیغام هایی‌ که قبلا داشتم را از همان جایی‌ که بودند ادامه دهم ".

10:13 - سومین برنامه ای که می‌ خواهم به شما نمایش دهم، تصاویر می‌ باشد که به عنوان بخشی‌ از برنامه های موجود در iPhone ارائه می‌ شود. ما بهترین برنامه برنامه مدیریت تصاویر بر روی گوشی‌ ها را داریم که مشخصا کاملترین می‌ باشد، اما مطمئن هستم که خواهد بود. اجازه دهید من به بخش تصاویر بروم، عکس ها را با حرکت انگشت خود جا به جا کنم... من همچنین می‌ توانم با حرکت مخالف به هنگامی‌ که دارم تصویری را می‌ بینم ، تصویر بعدی یا قبلی‌ را نیز مشاهده کنم و اگر تصویری بود که نیاز به چرخش داشته باشد، کافیست گوشی‌ را از حالت افقی‌ به عمودی و یا بلعکس بچرخانم. " یکی‌ از حاضرین فریاد می‌ زنند : " عالی‌ است ! " استیو : " آیا این عالی‌ نیست ؟! "

10:14 - " من همچنین می‌ توانم انگشتان خودم را برای بزرگ کردن تصویر از یکدیگر دور کنم و یا بلعکس برای کوچک کردن ، به یکدیگر نزدیک کنم." -- در این لحظه صدای تشویق بلندی سالن را فرا می‌ گیرد. " من همچنین می‌ توانم پس از بزرگ کردن تصویر را جا به جا و یا آن را به عنوان تصویر پس زمینه خودم انتخاب کنم ".

10:15 - " پس تصاویر و سرویس پیام کوتاه جزو برنامه های ارائه شده بر روی iPhone می‌ باشد. مدیریت بسیار جالب تماس ها، جا به جایی‌ در میان آدرس ها به وسیله انگشت شما، استفاده از صفحه کلید، اضافه کردن به لیست انتخابی‌ ها ، تقویم، سرویس پیام کوتاه متنی‌، نرم افزار باورنکردنی‌ برای مدیریت تصاویر که امکان انتخاب هر تصویری برای پس زمینه را به شما می‌ دهد. من فکر می‌ کنم شما هم موافق هستید... ما تلفن را مجددا اختراع کردیم ".

[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

منبع خبر : [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    براي اولين بار در ايران-با خبرشدن از آخرين ارسال ها و اخبار سايت بدون صرف وقت و ورود به صفحات سايت [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    فروشگاه آنلاين با قيمت هاي باور نكردني
    [negin-shop][negin-soft.com]

2. # ADS
    Circuit advertisement

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)