ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: Vps

کاربر عادی mersiuse آواتار ها
    تشکرها / پسندها

Vps

سلام
    دوستانی که سرور دارن و یا اطلاعاتی جامع راجع به دیتاسنتر ها دارند خواهشن کمک کنن.
    من نیاز به یک VPS دارم محل سرور مشخصات سرور همچنین اطلاعات کامل راجع به دیتاستار برام از اهمیت بالایی برخوردار است
    همچنین شرکت و یا گروه شما (از نظر اعتبار و سابقه فعالیت)، این حساسیت ها به این دلیل است که من از یکی از همین دوستان مجید آنلاین VPS گرفتم و پول هم پرداخت کردم و لی یک هو قیبشون زده نه جواب میل و نه جواب تلفن میدن فعلا نیاز نیست که اسمشون رو بگم ولی اینکار رو خواهم کرد
    خلاصه خواهشا اطلاعات که خواستم در مورد شرکت یا گروه شما و راجع به سرور و دیتاسنتر خودتون رو همراه قیمت همینجا اعلام کنید ، همچنین پلن های VPS را همین جا بگین
    من خودم ترجیح میدم که سرور و از [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] یا www,theplanet.com و... همین جاهای مطمئن بگیرم.

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی kds4you آواتار ها
    تشکرها / پسندها

چنانچه به دنبال امكاناتى بيش از يك ميزبان فضاى اشتراكى هستيد و در حال حاضر امكان تهيه سرور اختصاصى را نداريد، سرور اختصاصى مجازى گزينه مناسب شما خواهد بود.

سرور اختصاصي مجازى از لحاظ كارايى و قابليت كنترل در سطح بالاترى نسبت به سرورهاى اشتراكى قرار دارد در حاليكه از لحاظ قيمت نسبت به سرورهاى اختصاصى ارزانتر است.

سرورهاى اختصاصى مجازى داراى كليه امكانات سرورهاى اختصاصى (با همان استقلال) هستند كه گزينه مناسبى براي استفاده كنندگانى است كه در گستره وسيعى نياز به تست گزينه هاى مختلف و ارائه ميزبانى فضا به دامنه هاى مختلف بخصوص ترافيك بالاى وب سايت و حتى سرور مناسبى براى خدمات بازيهاى رايانهاى است

[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)