ShirazOnline hotspotplus
صفحه 53 از 56 نخستنخست ... 3394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 551

موضوع: نصب و راه اندازی Hotspot میکروتیک بهمراه اکانتینگ UserManager و IBSng

کاربر عادی مسس آواتار ها
    تشکرها / پسندها

باسلام و احترام
    من روی میکروتیک هات اسپات راه انداختم و از userman برای accounting استفاده میکنم. برای اینترنت ، تعدای از طریق اکسس پوینت و تعدادی از طریق lan به هات اسپات هدایت میشن. اما متاسفانه گاهی اوقات پیغام عکس زیر برای کاربران میاد و با وجود اینکه ping سایت ها رو دارن اما هیچ سایتی باز نمیشه.
    در این حالت حتی صفحه login نرم افزار usermanger هم باز نمیشه. به محض اینکه میکروتیک رو restart میکنم همه چی درست میشه. ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی khajouei آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام خدمت تمام اساتید محترم
    دوستان راهی وجود داره یه بشه بدون هات اسپات به کاربران انترنت داد ولی محدودید زمانی و حجمی اعمال بشه؟

من یه رادیو میکرو تیک 2011 دارم که از طریق وایرلس یه همه کاربران اینترنت دادم این اینترنت نامحدود و بدون زمان هست
    نمی خوام به کاربران یوزر بدم ولی تمام دستگاهها ار طریق مک می تونن به رادیو وصل بشن
    آیا راهی جود داره که بشه از طریق مک دستگا ها رو کنترل کرد و براشون محدودید اعمال کنیم

کاربر عادی smnmasoud آواتار ها
    تشکرها / پسندها

باسلام
    آیا میشه در مورد radius بگین چی هست؟
    و ایا میشه اون رو بدون سرور جداگانه راه اندازی کرد؟ یعنی توی خود میکروتیک نصب باشه و سیستم دیگه ای نخواد

من طبق آموزشتون hotspot راه اندازی کردم و usermanager هم راه اندازی کردم اما قسمت های رادیوس رو انجام ندادم
    و الان نمیتونم به کاربری که توی userman درست کردم وصل بشم
    آیا بخاطر همون رادیوس هست؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید

کاربر جدید mojtabakarami38 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام خدمت مدیر محترم و اعضای گرامی
    من یه راهنمایی درباره ارتباط بین dhcp و usermanager دارم. من اینترنتو از طریق اکسس پوینت روی وایرلس میکروتیک شیر کردم به این صورت که کلاینت ها فقط با وارد کردن یوزر و پسووردی که روی وای فای هات اسپات وجود داره می تونن از اینترنت استفاده کنن. در حالی که من می خام کلاینت ها برای استفاده از اینترنت هر کدوم یه یوزر و پسورد اختصاصی داشته باشن و نه اینکه از یوزر و پسورد وای فای استفاده کنن. یعنی می خام رمز وای فایو بردارم و کاربرا از یوزر و پسوردی اختصاصی استفاده کنن که بعدا بتونم از طریق یوزر منیجر مدیریتشون کنم. حالا من یه سری تنظیماتی که مربوط به رایوس بود رو انجام دادم. ارتباط بین رادیوس و یوزر منیجر رو هم برقرار کردم. وارد صفحه یوزر منیجر هم شدم. الان مشکل من اینجاست که میخام کاربرا یوزر پسوردی که من توی یوزر منیجر ایجاد می کنمو وارد کنن تا بتونن از نت استفاده کنن. با بحث ایجاد یوزرا توی یوزر منیجر مشکلی ندارم فقط اینکه چجوری اون صفحه لاگین که کاربر برای استفاده از نت رو ایجاد کنم... فقط اگه ممکنه خیلی سریع منو راهنمایی کنید. متشکرم

کاربر عادی shameli آواتار ها
    تشکرها / پسندها

.................................................. .................................................. .................................................. .......
    سلام دوستان ، ببخشید من نمیدونم سوالم رو توی کدوم تایپینگ مطرح کنم ،من یه مودم ADSL دارم که PPOE روش زده شده، میخوام مودمم طبق روال همیشگی از طریق وایرلس به همه اینترنت بده، ولی میخوام از یکی از پُرت های مودم یه کابل وصل کنم به میکروتیک که اونم اینترنت داشته باشه و از طریق میکروتیک اینترنت رو وایرلس پخش کنم، هرکار میکنم نمیشه، فقط تنها چیزی که داخل همه سایتا دیدم اینطور بوده که مودم ADSL رو به حالت bridge بزارم و PPOE رو روی میکروتیک بزنم، ولی من نمیخوام مودمم از کار بیفته، میخوام PPOE روی خوده مودم باشه و به همه سرویس بده ،فقط واسه یه سری تست اینترنت رو از طریق کابل به mikrotik هم بدم مخصوصا واسه یادگیری اکانتینگ و UserManager ، ولی دیگران همچنان از مودم ADSL استفاده کنند، میدونید چطور میشه این کار رو کرد؟

کاربر جدید soroosh82 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام دوستان روزتون بخیر
    من یه مشکلی با هات اسپات و ip binding دارم. یه سری از کاربران مثل مدیرها و تجهیزات خاص شبکه ام مثل کارتخوان نیاز دارن که بدون ورود یوزر و پسورد به اینترنت دسترسی داشته باشن ، تا چند هفته قبل همه چی درست بود ، اما الان بعد از گذشت چند ساعت کاربرانی که توی ip binding تعریف شدن اینترنتشون رو از دست میدن یا بهتر بگم دیگه default gateway رو پینگ نمی کنن که بتونن به اینترنت دسترسی داشته باشن ، با ریست کردن میکروتیک واسه چند ساعت باز همه درسته تا ...
    کسی می دونه چه شکای میشه حلش کرد ؟

کاربر عادی hossain6099 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام
    یه نرم افزار میخوام برای اندروید که بتونه اتوماتیک به هات اسپات لاگین کنه
    یه چند تا رو دیدم ولی برای isp های خودشون ساختن و به اssid های خاصی فقط کانکت میشه
    ممنون میشم کمکم کنین

کاربر عادی jps آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام خدمت دوستان عزیز
    من تو یه مجموعه ای اومدم هات اسپات را اندازی کردیم
    مشکلم اینه که وقتی کاربر از مجموعه خارج میشه و یا حتی به مدت 5 دقیقه گوشی رو استفاده نکینی وای فای قطع میشه و دوباره باید برم تو تنطیمات گوشی وای فای و فرگت کنم دوباره باید رمز رو شبکه کلیک کنم و تکرار موارد
    البته این مشکل رو گوشی های اندروید کمتره اما تو گوشی های اپل همین که گوشی صفحهش قفل میشه کلا وای فای هم قطع میشه دوستان راهنمایی کنید لطفا

کاربر عادی sajjadch آواتار ها
    تشکرها / پسندها

من یک روتر میکروتیک rb951g2hndدارم که با توجه به استفاده از اکانتیک میکروتیک اون طبق اموزشهای موجود در اینرنت پیش رفتم و الان از طریف وایفای هر کی بخواد به اینترنت وصل بشه ازش یوزر و پسورد میخواد،من میخوام الان همین عمل هم توی سیستم کامپیوتر اجرا بشه ینی هر کی میخواد کانکت بشه اول از طریق مرورگر وارد بشه بعدش بتونه از اینترنت استفاده که،برای پیاده سازی این قابلیت باید از کدوم قسمت شروع کنم و ایا با همون تنظیمات و کانفیگی که قبلا انجام دادم و کاربران از طریق وایفای کانکت میشن چطوری میشه که از طریق سیستم کامپیوتر هم به همون حالت وارد بشن

کاربر فعال حرفه ای alisc آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadch نمایش پست ها
    من یک روتر میکروتیک rb951g2hndدارم که با توجه به استفاده از اکانتیک میکروتیک اون طبق اموزشهای موجود در اینرنت پیش رفتم و الان از طریف وایفای هر کی بخواد به اینترنت وصل بشه ازش یوزر و پسورد میخواد،من میخوام الان همین عمل هم توی سیستم کامپیوتر اجرا بشه ینی هر کی میخواد کانکت بشه اول از طریق مرورگر وارد بشه بعدش بتونه از اینترنت استفاده که،برای پیاده سازی این قابلیت باید از کدوم قسمت شروع کنم و ایا با همون تنظیمات و کانفیگی که قبلا انجام دادم و کاربران از طریق وایفای کانکت میشن چطوری میشه که از طریق سیستم کامپیوتر هم به همون حالت وارد بشن
    با سلام
    ابتدا ورودتون رو به انجمن خوش آمد میگم

موردی نداره ! مثل همون هست !
    به جای اینکه HotSpot را روی wlan ران کنید روی ether مورد نظر ( ether که سمت کاربران است ) راه اندازی نمائید
    دقیقا همان مراحل و همان کانفیگ هست !

صفحه 53 از 56 نخستنخست ... 3394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)