ShirazOnline
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: آموزشگاه شبکه

کاربر جدید bdmnetwork آواتار ها
    تشکرها / پسندها

Icon Eek آموزشگاه شبکه

سلام به همه دوستان
    قبل از هرچیز بگم که باور کنید من همه جا تا میتونستم سرچ زدم و اطلاعات تا حدودی پیدا کردم و حتی توی همین انجمن هم دیدم تایپیکاشو و تنها جایی که ی خورده به جوابم نزدیک شدم همینجاست، واسه همین ثبت نام کردم و میخوام دقیق تر بدونم پس خواهشا عزیزایی که میتونن، منو راهنمایی کنن که بدجور سردرگم شدم
    من رشتم نرم افزاره ،به شبکه و برخی اصطلاحاتش آشنا هستم ولی هیچ وقت دنباله شبکه نبودم و کاره عملی زیادی نداشتم در حده همون اصطلاحات اولیه و کارای ساده اولیه که چندتا کامپیوتر رو به هم وصل کردن و اینا
    اما الان میخوام وارد کار شبکه بشمبه چند دلیل:
    1-چون رشتم کامپیوتره و قبلا کمی کار کردم شبکه علاقه واسه وارد شدن تو این زمینه رو دارم
    2-اطلاعات اولیه دارم و قدرت یادگیریم بالاست فقط باید شروع کنم به وارد شدن تو این مبحث
    3-بازار کاره شبکه واقعا خوبه و تو بیشتر آگهی ها، نیاز به افراد متخصص در شبکه دارن
    حالا دنباله اینم که برای شروع کدوم آموزشگاه برم که بشه هم روی مدرکش حساب کرد،هم اینکه درست تدریس میکنن و هم اینکه پولی که بابته کلاسا میدم آخره کار از دستم نره و ی چیزی هم درقبالش بدست بیارم.
    من در مورد سایبرتک،کهکشان،عصرآراد،عص ر شبکه،نورا نت،شرکت رمیس(موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ)، یک سری اطلاعات جمع کردم و نظره بعضی ها هم که این دوره ها رو گذروندن دیدم ولی نظرات خیلی متفاوته و منو بیشتر گیج کرده.
    خیلی ها تو همین انجمن توی تایپیکا گفته بودن که بهترین روش خودآموزیه،اینو قبول دارم چون واسه برنامه نویسیه خودم همیشه به مراجع و کتابای زبان اصلی رجوع کردم و واقعا شیوه آموزشیشون عالیه و تونستم زودتر یادبگیرم ولی واقعا برای من بهترین روش فعلا این نیس، چون نیاز دارم سریعتر وارد مباحث بشم که این کلاسا حداقل کاری که میکنن این هست که این اتفاق بیافته،واز طرفی من نیاز دارم به آشنایی بیشتر با تجهیزات شبکه که خیلی اطلاعاتم کمه و میخوام عملی در اختیار داشته باشم،وازطرفی دیگه هم زودتر وارد بازار کار بشم با داشتن مدرک معتبر.

خواهشی که دارم اینه از عزیزایی که میتونن منو راهنمایی کنید،تبلیغ هم نمیشه،به هرحال اون آموزشگاهها مشتریهای خودشونو دارن

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی Smile آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام،
    نمیشه گفت که اگه شما مثلا آموزشگاه X ثبت نام کنید بعد پایان دوره متخصص شده باشید، مهم اموزشگاه نیست، شاید آموزشگاه فقط 10% تاثیر داشته باشه.
    90% تلاش و پشت کار خود شخص هست. نظر من هم مثل دوستانی است که گفتند بهترین روش خودآموزیه. با توجه به رشد فیلم ها آموزشی، یکی از گزینه های مهم این فیلم های آموزشی هستند که موسسات مختلفی از قبیل cbt nuggets ، trainsignal و غیره ... تهیه میکنند.
    در کل هر آموزشگاهی که قرار شد ثبت نام کنید فقط به مباحث مطرح شده در کلاس بسنده نکنید. همیشه بیشتر و فراتر از کلاس پیش بروید.
    Join Hands to Help Together

4. Likes bdmnetwork liked this post
    تشکرها / پسندها

مرسی smile جان،راستش من خودم کلا اعتقادم به همون خودآموزیه و بیشتره زبانهای برنامه نویسی رو هم همینطوری یاد گرفتم و مسلط شدم،ولی مشکلی که هست اینه که من در مبحثه شبکه بسیار ضعیفم از نظر کارکردن،ینی فقط ی سری اصطلاحات اولیه درمورد آی پی و dhcp و dns واینجورچیزا رو میدونم و عملی کاری نکردم،آموزشگاهها حداقل امکانات دارن و کارکردن با تجهیزات خودش چند درصد از پیشرفت حساب میاد،از طرفی هم چون میخوام زودتر وارد بازارکار بشم مدرک میتونه حداقل ی فاکتور خوب باشه،البته بسنده نمیکنم به مدرک که اگه قرار بود به مدرک باشه میتونستم برم برای برنامه نویسی آموزگاه و مدرک بگیرم ولی در عوضش با خودآموزی الان مسلط هستم اما شبکه برای من ی خرده قضیش فرق میکنه
    خودت کدوم رو پیشنهاد میکنی تجربه ای داری درموردشون؟

کاربر عادی Smile آواتار ها
    تشکرها / پسندها

متاسانه تجربه شخصی ندارم، از کسانی که تجربه دارند شنیده ام که هر کدام آموزشگاه متفاوتی را تعریف میکنند.
    شاید دوستان دیگری که تجربه دارند بهتر شما را راهنمایی کنند...
    Join Hands to Help Together

تشکرها / پسندها

بازم ممنون

تشکرها / پسندها

آیا کسی هست مرا یاری کند؟

کاربر عادی headshoter آواتار ها
    تشکرها / پسندها

به نظرم بهتره واسه شروع از فیلم آموزشی و شبیه ساز استفاده کنید ، چون اول راه هستید خیلی شما نیازی به تجهیزات ندارید بیشتر آشنایی با مباحث پایه شبکه هست .
    من پیشنهاد میکنم ICND100-101 , ICND200-101 از CBTNuggets رو دانلود کنید به همراه شبیه ساز Packet tracer.
    بعد که اینارو دیدید برای دوره های بعدی اگه اموزشگاه برید و با دیوایس های فیزیکی کار کنید میتونه بهتون کمک کنه.

تشکرها / پسندها

میگی برای شروع برم سیسکو رو بخونم ینی بهتره؟
    آموزشگاه ینی فایده ای نداره باری شروع میگما البته

کاربر عادی headshoter آواتار ها
    تشکرها / پسندها

توی icnd1 100-101 تقریبا مفاهیم پایه که مورد نیازت هست توضیح داده میشه .
    آموزشگاه هم خوبه ولی من خودم اگه بودم با فیلم شروع میکردم...

تشکرها / پسندها

رفتم تو سایتش ویدئوهاش خیلی جالب بود
    ممنون از راهنماییت بازم
    فکر کنم بازم این موضوع آموزشگاه رو هوا باشه ،من هر انجمنی رفتم پایانه درست و حسابی ای نداشته

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)