ShirazOnline
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: آموزشگاه شبکه

کاربر عادی Smile آواتار ها
    تشکرها / پسندها

مهم نیست از کجا شروع کنیم ، مهم اینه که اگر از هر جایی شروع کردیم تلاش کنیم راه درست را ادامه بدیم.
    اتنخاب در زمینه فعالیت یک نکته مهم هست، مهم نیست در مرحله اول با فیلم ها، کتاب ها، شبیه سازها و یا آموزشگاه ها شروع کنید. با هر روشی به نظر خودتان برای آموزش برای شما بهتر است، شروع کنید (شاید یادگیری اشخاص با روش های مختلف متفاوت باشد) و در ادامه یک موضوع خاص را به طور تخصصی ادامه دهید.

Join Hands to Help Together

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی persian68 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

والا من تجربه نتوورک پلاس تو 2 موسسه داشتم یکی سایبرتک یکی کهشکان . نظرمو بگم . آموزشگاه سایبرتک یکی از مضخرفترین آموزشگاه ها توی تهرانه که دیدم . فقط اسم در کرده و به واسطه این اسمی که در کرده پول خیلی گرافی میگیره حالا به خاطر مشکلاتی که پیش اومد مجبور شدم نصف کاره ول کنم . بعد از 2 ماه رفتم تو آموزشگاه کهشکان ثبت نام کردم . یعنی به واقع میتونم بگم عالی ترین استاد بهمون خورد و نتوورکو در حد بالاتر درس داد . ولی خوب سطح های بالاترش باز هزینه ها بالا بود . و از بچه های سایبرتک و کهکشان شنیدم که موسسات تجهیزات نمیارن و با شبیه ساز کار میکنن . به خاطر همین بیخیال این موسسات شدم . ترجیحا خودم تصمیم گرفتم بخونم و اگر کلاس قراره برم موسساتی مثل رایان کالج یا نورانت برم که 200 یا 500 تومان هست دوره هاش . چون اگر قراره موسسات با شبیه ساز کار کنن چرا 800 یا 900 بدیم ؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)