ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: راه اندازی vpn server برای سرور جی باکس

کاربر عادی pesartala2001 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض راه اندازی vpn server برای سرور جی باکس

من یک سرور جی باکس دارم که یوزها برای دریافت کد کانالهای ******* به اون وصل میشوند و برای وصل شدن به این سرور نیاز به داشتن آپی ولید هستش وچون اکثر کاربران ایرانی ای پی این ولید هستندمن برای رفع این مشکل می خواهم یک سرور وی پی ان روی این جی باکس نصب کنم تا یوزرها به ان کانت کنند و بتوانند با ای پی اینولید به عنوان یک شبکه داخلی از این سرور استفاده کنند می خواستم بدانم برای نصب این سرور به چه برنامه هایی نیاز هستش؟؟؟

2. # ADS
    Circuit advertisement

RezaBehroozi admin آواتار ها
    تشکرها / پسندها

چه نوع vpn می خواین؟
    شما هم راجب نحوه کارکد gbox یک توضیح بدین ممنون میشم
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

تشکرها / پسندها

چشم این مختصری در مورد جی باکس من وی پی ان می خواهم که مشکل ولید نبودن یوزرها به یک شبکه داخلی حل شود

در ابتدا روی رسیور DreamBox برای فروش بیشتر این رسیور ارائه گردید. GBox یک سیستم شیرینگ یا یک شبکه‌ی مجازی است که در آن هر کس کارت خود را به اشتراک می گذارد تا دیگران از آن استفاده کنند و خود نیز می تواند همزمان از کارت‌های به اشتراک گذاری شده‌ی دیگران بهره ببرد که در این صورت هم به تعداد کارت ها افزوده شده و در نتیجه تعداد کانال‌های بیشتری باز خواهند شد، و هم با افزایش تعداد کاربرانی که کارت‌هایشان را به اشتراک می‌گذارند، فشار کمتری متوجه سرور شده و به مشکل همیشگی CradSharing بر نخواهیم خورد.
    همچنین GBox یک Emulator برای Irdeto , Seca , Viaccess , Nagravision و Conax است و یک ابزار CardSharing برای Client و Server به صورت peer to peer ، Local و Internet است.
    در این شبکه هر کس تا 200 نفر را می‌تواند به عنوان Peer به خود متصل نموده تا متقابلاً از کارت‌های همدیگر استفاده نمایند. در این حالت هر Leader (کسی که در رأس قرار دارد) می‌تواند از تمام Peer ها (کسانی که زیر شاخه ی Leader هستند) استفاده کند. هر کس که در این شبکه نیست نیز می‌تواند از طریق سرور به Peer ها وصل شود که البته عواملی چون UP بودن سرور و داشتن پهنای باند مناسب در موفقیت شما در استفاده از این روش نقش بسزایی دارند. یک تفاوت مهم GBox با CardSharing در این است که در CardSharing شما با داشتن مشخصات یک سرور فعال، قادرید به کارت‌های Share (به اشتراک گذارده) شده‌ی دیگران متصل شوید، اما در GBox داشتن مشخصات یک سرور کافی نبوده و شما باید علاوه بر آن اجازه‌ی دسترسی از طرف مقابل را نیز داشته باشید.

تشکرها / پسندها

پس نوع vpn براتون فرق نداره؟
    چونکه قبلا یکی از همکاران شما تقاضای ******* کرده بود
    2 نوع vpn پر کاربرد برای ان کارها
    pptp

آموزش راه اندازی vpn با rras در ویندوز 2003 در سایت موجود هست

تشکرها / پسندها

بله من هم شنیدم اکثرا از Opnevpn استفاده می کنند برای این هم اموزشی در سایت موجوده اون اموزشی رو هم که دادیده بودید تو سایت مال اون یکی رو دیدم و تو نصبش به مشکل خورد البته من فیلم رو دیدم تو سایت اموزشی یا تا÷یکی که مشکلات را مطرح کرده باشند رو ندیدم ممنون میشم راهنمایی کنید

تشکرها / پسندها

»نم به یک سری دوستان قول دادم که اموزشش تو ویندوز رو بنویسم ولی مشکلات شخصی اجازه نداد...حتما سعی می کنم به این مهم برسم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)