ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: کدام آموزشگاه و چه کلاسی برم ؟ از کجا شروع کنم؟ برای شغلم و مهارتم نیاز شدیدی به مشاو

کاربر جدید گیسوکمند. آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض کدام آموزشگاه و چه کلاسی برم ؟ از کجا شروع کنم؟ برای شغلم و مهارتم نیاز شدیدی به مشاو

سلام
    من 24 سالمه ، لیسانس نرم افزار دارم ، به شدت هوش برنامه نویسی داشتم

زمان هنرستان خییلی قوی بودم شاید علمی که اون موقع داشتم الان ندارم ، اون زمان در المپیاد VB شرکت کردم و ووو

حالا هییچی بلد نیستم شاغلم ، شرکتی که توش کار میکنم خدا رو شکر شرایط کاری خیلی خوبی داره و من از کارمند دفتری ارتقا گرفتم به واحد امنیت

چون مدیران گفتن استعدادت بیشتره و میتونی یاد بگیری ، اما من نمیتونم یاد بگیرم چون منابع خوب انگلیسیه و زبانم ضعیفه ، دیگه نمیخوام برنامه نویسی کنم ترجیح میدم توی حوزه های دیگه یاد بگیرم

نگید بستگی به استعداد و علاقه داره ، میدونم اما استعدادشو دارم فقط بلد نیستم گیجم حتی نمیدونم مثلا نمیدونم شغل x توی همین شرکت دقیقا چیه و چیکار میکنه باید چی بلد باشی

نمیدونم شبکه یاد بگیرم یا تحلیل نرم افزار ، هوش تجاری یا مثلا ITIL ، در گوشی بگم من حتی خیلی از اصطلاحاتو بلد نیستم مثلا نمیدونم

در HSM ، توکن چیه و چی کار میکنه باید برم سرچ کنم حالا یه موقع منبعش هست و یاد میگیرم یه موقع نیست و میمونم عین میمون به همه نگاه میکنم، میشم عین خنگا از خودم بدم میاد

حالا فکر کنم این روند بد نباشه شما هم کمکم کنید: اول برم کلاسای ITIL سماتک رو بگذرونم بعدش شروع کنم به CCNA و بالاتر توی همون سماتک؟ خوبه؟

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر فعال RB433 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام،

بستگی دارد که شغل شما مرتبط به کدام زمینه در کامپیوتر باشد و شما به کدام بحث علاقه دارید. علوم کامپیوتر دارای شاخه ها و مدارک زیادی هست .
    فروش آموزش های شبکه - وایرلس - میکروتیک testout.ir

کاربر جدید گیسوکمند. آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط RB433 نمایش پست ها
    سلام،

بستگی دارد که شغل شما مرتبط به کدام زمینه در کامپیوتر باشد و شما به کدام بحث علاقه دارید. علوم کامپیوتر دارای شاخه ها و مدارک زیادی هست .
    سلام ، ممنون از وقتی که گذاشتید،

دوست من ، من با لیسانس نرم افزار نمیدونم کامپیوتر شاخه های مختلف داره!!

دیروز رفتم سماتک مشاوره گفتن از network+ شروع کنم اما سرفصل مطالبو که خوندم بحث کلاس و IP و.. خودم بلد بودم پس

چون ما توی ایران عزیزمون مشاوره شغلی درست و درمونی نداریم و کسی هم که بلده کاری به سوالت نداره میاد برای مسئله x، راه حل Y رو ارائه میده که هییچ ربطی نداره ، بنده همون ادامه network+ یعنی CCNA رو نامنویسی کردم

و بصورت میهمان رفتم سرکلاسشون جلسه 15 بودند داشتند OSPF رو درس میدادن که اونم تا حدودی بلد بودم توی درس مباحث ویژه دقیقا با همون برنامه سیسکو پکت تریسر کار کردیم که اونجا کار میکردن و دقیقا سناریوی area دور و مشکل ترافیک درگاه روتر رو خونده بودیم....

من اگه نمیدونستم و گیج بودم بخاطر این نبود که نمیدونستم برم نرم افزار یا سخت افزار ،!!!

بلکه چون یه سری برنامه های کاربردی اومده که شاید با یادگیریشون بیتونی یه کار خوب پیدا کنی ولی روشون شناخت درستی نداشتم مثل BIOracle، یا شرپوینت یا بحثهای مدیریتی مثل ISMS و سرممیزی یا شاید تحلیل چون من قبلا یادمه تحلیل خوبی داشتم توی زمینه پایگاه داده و RUP اما نمیدونستم برای کسی که میدونه این استعداد رو داره باید چی یاد بگیره و با هدف چه شغل و سمتی؟

یه سری مباحثی که هرگز بهش ورود نکردمو از کجا میدونستم استعدادشو دارم یا به دردم میخوره یا بازار کارش خوبه و... کدوم دوره رو بگذرونم از چه کتابی شروع کنم

سوال من این بود که ظاهرا کسی به جز تفکیک 2دسته ایه شبکه و برنامه نویسی چیزی بلد نبود و مباحث مدیریتی و امنیتی و تحلیلی .. هم که هییچ اطلاعاتی...

منم میدونستم برنامه نویسی چه شکلیه با vb و aspهم برنامه نویسی کرده بودم در مورد 7لایه OSI و IP هم میدونستم ولی مگه این تعیین کننده آینده شغلی یه نفره؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)