ShirazOnline
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: مشکل لینک 300 متری با پهنای باند 200 مگ بدون وقفه

کاربر عادی behzad_648 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض مشکل لینک 300 متری با پهنای باند 200 مگ بدون وقفه

سلام دوستان
    خسته نباشید

یه پروژه ای هست که دوتا ساختمون رو باید به هم لینک کنم

مشخصات:
    فاصله دو نقطه تقریبا200 متر بدون کوچکترین مانع
    ارتفاع ساختمان از یک سمت 13متر و از سمت دیگر4متر
    خارج از شهر(تقریبا نویز کم)
    این لینک برای مانیتورینگ 24 ساعته 48عدد دوربین مدارسته 2mp (یعنی حالت non stop) بکار گرفته خواهد شد

لطفا تجهیزات پیشنهادی به همراه هزینه نهایی رو اعلام کنید

باتشکر از کلیه اساتید محترم

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر مستعد حرفه ای m.yazdian آواتار ها
    تشکرها / پسندها

می تونید از sXt 5ac یا از QRT5 استفاده کنید
    قیمت sxt حدود 300 و QRT5 حدود 800 باید باشه
    مشاوره و اجرای m.programer@gmail.com
    LAN - WAN - WIRELESS -VOIP - CCTV Architecture

4. Thanks behzad_648, dangel.amin thanked for this post
    کاربر عادی hossain6099 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

دستگاه های بالا خوبن
    فقط qrt5 550 قیمتشه

6. Thanks behzad_648, dangel.amin thanked for this post
    تشکرها / پسندها

ممنون از این که جواب دادین

میشه فرقشون رور بگین؟
    و این که نصب کدوم راحتتره؟(آخه تو این زمینه حرفه ای نیستم)
    قیمت یک جفت 300 یا دونه ای؟(فکر کنم دونه باشه)
    تاکیدم روی ترافیک بدون وقفه هست! زیر بار شبکه (100مگ مداوم24ساعته) کم نیارن؟

یه سایت و یا شرکت معتبر برای خرید هم اگه میشه معرفی کنید

بازم از شما اساتید عزیز تشکر میکنم
    ویرایش توسط behzad_648 : 2015/09/15 در ساعت 10:30 AM

8. Thanks dangel.amin thanked for this post
    کاربر عادی cliffborton_am آواتار ها
    تشکرها / پسندها

با سلام
    دوست عزیز رادیو هایی که دوستان گفتند رادیو های فوق العاده ای هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند اما با توجه به نیاز شما جهت گرفتن تصویر 48 دوربین 2m اون هم بصورت 24 ساعته و بدون وقفه بنظر من باید از رادیو های قویتری استفاده کنی که برندهای مختلف قیمت های مختلفی هم دارند.پیشنهاد من با توجه به حساسیت پروژه تون دو عدد رادیوی Mikrowan 6025 هستش که قیمت هر کدوم 2.587.000 تومان هستش و از بابت پهنای باند و کیفیت ارتباط لینکتون خیالتون راحت هستش.با رادیوهایی که دوستان فرمودند هم می شه این پروژه رو انجام داد البته به شرط اینکه توی نرم افزار مانیتورینگتون تمام دوربین هارو با هم نداشته باشین و بر فرض مثال تصویر تمام دوربین ها رو تقسیم بندی کنید به چند گروه و با باز کردن تصویر هر گروه تصویر مثلا 12 یا 16 دوربین رو داشته باشید اینطوری می تونید از رادیو هایی که دوستان عزیز فرمودند استفاده کنید ولی اگر چندین مانیتور دارید و همزمان و بصورت 24 ساعته می خواهید تصویر 48 دوربین رو داشته باشید کیفیت کارتون پایین میاد چون پهنای باند بالایی نیاز دارید.اگر دید مستقیم بین این دو نقطه دارید Mikrowan 6025 گزینه مناسب و کارآمدی برای شما هستش.
    موفق باشید.

10. Thanks hossain6099 thanked for this post
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط cliffborton_am نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز رادیو هایی که دوستان گفتند رادیو های فوق العاده ای هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند اما با توجه به نیاز شما جهت گرفتن تصویر 48 دوربین 2m اون هم بصورت 24 ساعته و بدون وقفه بنظر من باید از رادیو های قویتری استفاده کنی که برندهای مختلف قیمت های مختلفی هم دارند.پیشنهاد من با توجه به حساسیت پروژه تون دو عدد رادیوی Mikrowan 6025 هستش که قیمت هر کدوم 2.587.000 تومان هستش و از بابت پهنای باند و کیفیت ارتباط لینکتون خیالتون راحت هستش.با رادیوهایی که دوستان فرمودند هم می شه این پروژه رو انجام داد البته به شرط اینکه توی نرم افزار مانیتورینگتون تمام دوربین هارو با هم نداشته باشین و بر فرض مثال تصویر تمام دوربین ها رو تقسیم بندی کنید به چند گروه و با باز کردن تصویر هر گروه تصویر مثلا 12 یا 16 دوربین رو داشته باشید اینطوری می تونید از رادیو هایی که دوستان عزیز فرمودند استفاده کنید ولی اگر چندین مانیتور دارید و همزمان و بصورت 24 ساعته می خواهید تصویر 48 دوربین رو داشته باشید کیفیت کارتون پایین میاد چون پهنای باند بالایی نیاز دارید.اگر دید مستقیم بین این دو نقطه دارید Mikrowan 6025 گزینه مناسب و کارآمدی برای شما هستش.
    موفق باشید.
    ممنون که جواب دادین
    بله به صورت ۲۴ ساعته همه ۴۸دوربین باید مانیتور بشه
    تو آنتن هایی که دوستان معرفی کردن ، امکان خوابیدن لینک زیر حجم ترافیک هست ویا فقط مشکل پایین اومدن سرعت وجود داره؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

12. Thanks hossain6099 thanked for this post
    تشکرها / پسندها

با سلام
    ببینید راستش رو بخواید لینکتون نمی خوابه اما بعید میدونم بتونید از کیفیت اینکار راضی باشید،معمولا برای کیفیت خوب چنین کارایی رادیوهای قوی تری نصب می کنند مثل همون Mikrowan 6025 که گفتم چون از لحاظ قیمتی هم بسیار مناسب هستش وگرنه رادیوهای دیگری هم وجود داره با برندهای مختلف مثل:
    OSbridge که حدود 6.500.000 قیمتش هست، ligowave با آنتن و متعلقاتش 6.500.000 یا 7.500.000 فکر می کنم و برند های دیگه که از 14.000.000 تومان به بالا هستش و شاید هر شرکتی نخواد چنین هزینه ای بکنه.البته توی پروژه شما مسافت 200 متر مسافت کوتاهی هستش و من می تونم یک پیشنهاد بهتر به شما بدم و اون اینه که با همون رادیوی SXT5ac (از QRT5ac قوی تر هستش) دو لینک موازی راه اندازی کنید و دوربین هاتون رو به 2 یا 3 رنج جداگونه تقسیم کنید و با گذاشتن دو روتر در دو طرف هم این Redundancy برقرار میشه و مطمئنا مشکلی در سرعت ارتباط شما وجود نخواهد داشت.این هم از لحاظ فنی یک پیشنهاد خوب و مقرون به صرفه از لحاظ قیمتی هستش.
    اگر سوالی داشتید و من بتونم کمک کنم در خدمت هستم.

تشکرها / پسندها

می تونم یک پیشنهاد بهتر به شما بدم و اون اینه که با همون رادیوی SXT5ac (از QRT5ac قوی تر هستش) دو لینک موازی راه اندازی کنید و دوربین هاتون رو به 2 یا 3 رنج جداگونه تقسیم کنید و با گذاشتن دو روتر در دو طرف هم این Redundancy برقرار میشه و مطمئنا مشکلی در سرعت ارتباط شما وجود نخواهد داشت.این هم از لحاظ فنی یک پیشنهاد خوب و مقرون به صرفه از لحاظ قیمتی هستش.
    اگر سوالی داشتید و من بتونم کمک کنم در خدمت هستم.

این پیشنهادتون عالی هست
    میشه بیشتر توضیح بدین؟

یه سوال دیگه هم دارم
    هزینه احداث دکل مهاری 40 متری+رعدگیر و کلیه هزینه ها چقدر میشه؟
    ویرایش توسط behzad_648 : 2015/09/17 در ساعت 12:49 PM

تشکرها / پسندها

با سلام
    کجای طرح سوال دارید؟بگین تا بیشتر توضیح بدم.در مورد هزینه احداث دکل ... هم اجازه بدید بپرسم تا قیمت دقیق و مناسب بدم خدمت شما.

تشکرها / پسندها

با سلام
    کجای طرح سوال دارید؟بگین تا بیشتر توضیح بدم.در مورد هزینه احداث دکل ... هم اجازه بدید بپرسم تا قیمت دقیق و مناسب بدم خدمت شما.
    تو مقصد قراره یه سیستم باشه و آنتن با سویچ وصل بشه به سیستم
    حالا وقتی لینک دوتا میشه و از دوتا روتر استفاده میکنیم چطوری میتونیم دوتا روتر رو وصل سیستم کنیم؟

مهندس کانالی هست(مثل تلگرام) که از طریق اون مزاحمتون بشم و سوالاتمو بپرسم(بخاطر عجله داشتم در جواب)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)