ShirazOnline
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

موضوع: ویپ بین دو تا دفتر کار

کاربر مستعد hexman آواتار ها
    تشکرها / پسندها

اگه هر طرف سانترال ل داشته باشیم باید از هر سانترال هر چقدر خط که لازم داریم به گیت وی بزنیم.. چه نوع گیت وی ای؟.. Fxo

من همین چند ماه پیش این سناریو رو انجام دادم با دو تا fxo

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی kharazm آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط hexman نمایش پست ها
    اگه هر طرف سانترال ل داشته باشیم باید از هر سانترال هر چقدر خط که لازم داریم به گیت وی بزنیم.. چه نوع گیت وی ای؟.. Fxo

من همین چند ماه پیش این سناریو رو انجام دادم با دو تا fxo

حالا که خط ها رو به fxo دادیم در طرف مقابل چطور باید خط ها رو از fxo تحویل بگیریم ؟به هر حال یک ورود خطوط باید داشته باشیم و یک خروجی یا fxs.درسته؟ الان به گفته شما هر دو طرف خطوط را به fxo میدهیم ، پس فقط ورودی داریم و خروجی نداریم . بیشتر توضیح بدین .سناریوی شما تا اینجا مبهم.چطور دوتا FXO در دو طرف شبکه شما به هم لینک شدن ؟بگید شاید کارخانه سازنده هم چیز جدیدی یاد بگیرن .
    ویرایش توسط kharazm : 2015/10/06 در ساعت 09:30 AM

تشکرها / پسندها

شما فکر کن در سمت دفتر 1 از سانترال خط 110 و 111 رو زدی به گیت وی و در سمت دفتر 2 خط 120 و 121 رو میزنی به گیت وی.

توی هر گیت وی هر خط رو Bind میکنی روی یک خط نظیر در سمت مقابل.

وقتی از سمت 1 من خط 110 رو میگیرم وصل میشه به خط 120 سمت ..یعنی وارد سانترال سمت 2 میشم..یعنی انگار از همون سمت دفتر 2 گوشی رو برداشتم حالا میتونم شماره های داخلی های سمت 2 رو شماره گیری کنم..

یعنی از سمت 1 فرض کنید میخوایهد داخلی 130 سمت 2 رو شماره گیری کنید.گوشی رو بر میدارید اول شماره 110 رو میگیرید بعد که بوق ازاد رو شنیدید شماره 130 رو میگیرید..

بگید شاید کارخانه سازنده هم چیز جدیدی یاد بگیرن .
    برادر من دلیل نمیشه شما اگه چیزی رو بلد نیستید وجود نداشت هباشه..لطفا لحن تون رو درست کنید..

کاربر عادی cliffborton_am آواتار ها
    تشکرها / پسندها

با سلام
    دوستان عزیزم هر دو درست می فرمایید،اما همه چیز بستگی به سناریوی شما داره،بسته به سناریوتون هم می شه دو طرف FXS گذاشت و هم FXO و یا ترکیبی از هر دو(باز هم تاکید می کنم بسته به سناریوتون داره).توی سناریوی دوست عزیزمون Hexman ،احتمالا ایشون فقط می خواستند داخلی بین دو مرکزشون تعریف کنند یعنی خط رو منتقل نکردند و هر دو طرف سانترال داشتند در این حالت از دو گیتوی FXO می شه استفاده کرد که منطقی هستش اما از طرف دیگه دوست عزیزمون Kharazm هم درست می گن و ترکیب گیتوی های FXS/FXO معمولا برای انتقال خطوط تلفن روی بستر TCP/IP بکار می روند.حالا این مسئله که جواب کدوم یکی از دوستای عزیزم به درخواست کننده این پست درست هستش بر می گرده به این مسئله که توضیح کامل تری از پروژه شون بزارن تا دوستامون بیشتر کمکشون کنند.در نهایت چند نمونه کاربرد گیتوی هارو می گم تا یکم دیدمون باز بشه و بدونیم که می شه گیتوی هارو توی سناریوهای مختلف بصورت های مختلفی استفاده کرد:
    - ترکیب FXS-FXS معمولا در مراکز دیسپچینگ بصورت Hotline برای برقراری تماس های اضطراری استفاده می شه.
    - ترکیب FXO-FXo معمولا برای برقراری اتصال دو مرکز تلفن سانترال بصورت Hotline مورد استفاده قرار می گیره.
    - گیتوی FXO برای اتصال خطوط شهری به یک مرکز تلفن تحت شبکه یا IP-PBX مورد استفاده قرار می گیرد.
    - گیتوی FXS برای اتصال تلفن های سنتی یا آنالوگ به مراکز تلفنی تحت شبکه IP-PBX مورد استفاده قرار می گیرد.
    و غیره...........
    سعی کنیم یکم با هم مهربون تر صحبت کنیم و احترام بیشتری بزاریم مطمئنا هر کدوم از ما در مورد یکسری چیزا اطلاعاتی داریم ولی در مورد همه چیز اطلاع کامل نداریم،پس سعی کنیم از هم دیگه با اخلاق خوش یک چیز جدید یاد بگیریم،حضورمون هم توی این Forum ها برای یادگیری هستش یا لااقل من یکی اومدم اینجا تا از اطلاعاتتون استفاده کنم.
    موفق باشید.

6. Thanks hexman thanked for this post
    تشکرها / پسندها

جناب کلیف برتون گرامی ممنون از توضیحاتتون

هر دو طرف سانترال داشتند در این حالت از دو گیتوی FXO می شه استفاده کرد که منطقی هستش
    من در همه پستهام تاکید دارم میکنم در صورتی که هر دو طرف سانترال باشه..

کاربر عادی cliffborton_am آواتار ها
    تشکرها / پسندها

جناب کلیف برتون گرامی ممنون از توضیحاتتون

من در همه پستهام تاکید دارم میکنم در صورتی که هر دو طرف سانترال باشه..
    با سلام
    متوجه شدم پستتون رو خوندم گفته بودین اگر هر دو طرف سانترال باشه...،دوست دیگمون هم درست می گن یه سوء تفاهم کوچک پیش اومده ولی امیدوارم که هممون بیشتر ازین ها با هم دوست باشیم و احترام بزاریم.ممنون از شما دوست عزیزم.

9. Thanks hexman thanked for this post
    کاربر عادی kharazm آواتار ها
    تشکرها / پسندها

بنده قصد جسارت نداشتم.برای من گنگ بود که چطور میشه دو عدد fxo با هم لینک بشن .شاید شما با این تجهیزات با خود سانترال لینک برقرار کردین که اینم با بعضی از مدلها امکانپذیر . تشکر میکنم از دوست خوبم chiffborton -am که موضوع روشن کردن .
    موفق باشید

11. Thanks cliffborton_am thanked for this post
    تشکرها / پسندها

خیر هیچ ربطی به قابلیت سانترال نداره

کاربر عادی ArianICT آواتار ها
    تشکرها / پسندها

شما اگر از دستگاه های سانترال پاناسونیک سری tde استفاده کنید هر 2 طرف میتونید این 2 دستگاه را بصورت ترانک به هم ارتباط بدید . به نظرم کارت mpr هست که 8 تا دستگاه رو میتونید ترانک کنید .

کاربر عادی sound آواتار ها
    تشکرها / پسندها

شما فکر کن در سمت دفتر 1 از سانترال خط 110 و 111 رو زدی به گیت وی و در سمت دفتر 2 خط 120 و 121 رو میزنی به گیت وی.

توی هر گیت وی هر خط رو Bind میکنی روی یک خط نظیر در سمت مقابل.

وقتی از سمت 1 من خط 110 رو میگیرم وصل میشه به خط 120 سمت ..یعنی وارد سانترال سمت 2 میشم..یعنی انگار از همون سمت دفتر 2 گوشی رو برداشتم حالا میتونم شماره های داخلی های سمت 2 رو شماره گیری کنم..

یعنی از سمت 1 فرض کنید میخوایهد داخلی 130 سمت 2 رو شماره گیری کنید.گوشی رو بر میدارید اول شماره 110 رو میگیرید بعد که بوق ازاد رو شنیدید شماره 130 رو میگیرید..

برادر من دلیل نمیشه شما اگه چیزی رو بلد نیستید وجود نداشت هباشه..لطفا لحن تون رو درست کنید..

یه سوال داشتم.الان اگه من از خط داخلی در نقطه اول شماره 110 بگیرم کجا بوق میخوره ؟یعنی بوق آزاد دفتر شماره 2 میده ؟ با چه برندی امکان این کار وجود داره؟من همچین مشکلی دارم توی یک پروژه ،خیلی گیج شدم میشه کمکم کنید؟ممنون میشم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)