ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: راهنمایی اینترنت بدون محدودیت و با محدویت بر روی میکروتیک

کاربر عادی mr-ha آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض راهنمایی اینترنت بدون محدودیت و با محدویت بر روی میکروتیک

سلام به همه دوستان یه میکروتیک دارم که کانکشن pppoe روی روتر ست شده و پورت یک روتر به مودم و پورت 9 به سویچ که همه کاربرا به این شبکه متصل میشن و باید به صورت دستی ای پی بدن تا اینجا هیچ مشکلی نیست مشکل از اونجایی شروع شده که ما الان دوتا سرور داریم که نیاز به اینترنت بدون محدودیت و بدون کانکشن دارن تا همیشه اینترنت داشته باشن و از طرفی هم یه اکسس پوینت دارم که قراره به یه پورت دیگه از میکروتیک متصل بشه و کاربرایی که به این اکسس پوینت وصل میشن (از طریق هات اسپات) خودش اتومات ای پی بده ،تا اینجاشم میشه گفت تقریبا مشکلی ندارم بیشترین مشکل من سر این قسمته که چطور اینترنتی که اومده به پورت 1 روتر رو به پورت 2 و 3 میکروتیک بدم که پورت 2 واسه سرورهام باشه و پورت 3 برای پوزرهایی که به اکسس پوینت متصل میشن؟؟؟
    ممنون

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی patriot_p021 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط mr-ha نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان یه میکروتیک دارم که کانکشن pppoe روی روتر ست شده و پورت یک روتر به مودم و پورت 9 به سویچ که همه کاربرا به این شبکه متصل میشن و باید به صورت دستی ای پی بدن تا اینجا هیچ مشکلی نیست مشکل از اونجایی شروع شده که ما الان دوتا سرور داریم که نیاز به اینترنت بدون محدودیت و بدون کانکشن دارن تا همیشه اینترنت داشته باشن و از طرفی هم یه اکسس پوینت دارم که قراره به یه پورت دیگه از میکروتیک متصل بشه و کاربرایی که به این اکسس پوینت وصل میشن (از طریق هات اسپات) خودش اتومات ای پی بده ،تا اینجاشم میشه گفت تقریبا مشکلی ندارم بیشترین مشکل من سر این قسمته که چطور اینترنتی که اومده به پورت 1 روتر رو به پورت 2 و 3 میکروتیک بدم که پورت 2 واسه سرورهام باشه و پورت 3 برای پوزرهایی که به اکسس پوینت متصل میشن؟؟؟
    ممنون
    سلام
    اول چک کن ببین اینترنت رویه روتر هست یا نه؟(این کار رو با satic route )
    بعد بیا یه nat از نوع masqurade یا از نوع srcnat بده
    برای پورت دو شما که سرور ها قرار دارن این nat رو بنویس
    chain:srcnat
    srcaddresss:رنج ادرس سرور هارو بده مثلا 192.168.2.0/24
    out-interface:ethr1
    action:masqurade یا srcnat که در این حالت ادرس ای پی مودم رو میدی

تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط patriot_p021 نمایش پست ها
    سلام
    اول چک کن ببین اینترنت رویه روتر هست یا نه؟(این کار رو با satic route )
    بعد بیا یه nat از نوع masqurade یا از نوع srcnat بده
    برای پورت دو شما که سرور ها قرار دارن این nat رو بنویس
    chain:srcnat
    srcaddresss:رنج ادرس سرور هارو بده مثلا 192.168.2.0/24
    out-interface:ethr1
    action:masqurade یا srcnat که در این حالت ادرس ای پی مودم رو میدی
    ممنون از دوست خوبم که منو راهنمایی کردن،راستش این روتر توی یه شرکت هست که نمیدونم کی کانفیگش کرده و قصدش چی بوده!!!؟و از طرفی هم نمیخوام روتر رو ریست کنم که بعدا مشکلی پیش نیاد،طبق راهنمایی اقای [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    که فرموده بودن چک کنم ببینم اینترنت داخل روتر هست،بنده چک کردم متاسفانه پینگ اینترنت رو ندارم ولی کانکشن ppoe از isp ای پی گرفته و کانکت شده ،بنده رفتم تو قسمت فایروال روتر رو که نگاه انداختم فکر کنم فقط به یه سری از ای پی ها اجازه دسترس به اینترنت رو دادن،اگه اینطور باشه نباید پینگ اینترنت رو داخل روتر میداشتم؟؟؟؟
    ممنون

کاربر عادی patriot_p021 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نه تو حتما اول باید اینترنت رو بیاری تویه میکروتیک تا بعد بتونی اونو کنترل کنی.
    وقتی مودم تویه بریج هستش و کانکشن pppoe رویه میکروتیک میاد باید تویه قسمت pppoe client (داخلش وقتی میخوایی یوزر و رمز رو بزنی پایینش هستش)یه گذینه هست به نام add default route که باید تیک خورده باشه.تا این قسمت رو چک کن ببین هستش

تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط patriot_p021 نمایش پست ها
    نه تو حتما اول باید اینترنت رو بیاری تویه میکروتیک تا بعد بتونی اونو کنترل کنی.
    وقتی مودم تویه بریج هستش و کانکشن pppoe رویه میکروتیک میاد باید تویه قسمت pppoe client (داخلش وقتی میخوایی یوزر و رمز رو بزنی پایینش هستش)یه گذینه هست به نام add default route که باید تیک خورده باشه.تا این قسمت رو چک کن ببین هستش
    واقعا ممنونم که پیگیر هستین اینو میدونم چک کردم این دیفالت روت توش هست،ای پی ولید هم روش هست که من از خونه باهمین ای پی وصل میشم به روتر ولی نمیدونم چرا پینگ اینترنت داخل روتر ندارم؟؟؟!!!؟

کاربر ممتاز حرفه ای hashem_wolf آواتار ها
    تشکرها / پسندها

برای چک کردن اینترنت داخل روتر از منوی tools ابزار ping استفاده کنید و دو dns مثل 8.8.8.8 یا 4.2.2.4 را پینگ کنید. در خصوص اینترنت دادن به دو سرور هم از Src nat و ادرس دهی انها میتوانید استفاده کنید.
    www.hashem-wolf.ir
    مشاوره :09374255105

تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط hashem_wolf نمایش پست ها
    برای چک کردن اینترنت داخل روتر از منوی tools ابزار ping استفاده کنید و دو dns مثل 8.8.8.8 یا 4.2.2.4 را پینگ کنید. در خصوص اینترنت دادن به دو سرور هم از Src nat و ادرس دهی انها میتوانید استفاده کنید.
    ممنون دوست عزیز اینا رو میدونم و چک کردم ولی پینگ ندارم

کاربر عادی Viv.NinGA آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نمی دونم ولی اگه از hotspot استفاده می کنی واسه محدودیت و این چیزا های گه فتی میتونی از فسمت خود hot یه بخشی دار به اسم IP bindisgs اونجا یه اپی خاص یا یه مک خاص وارد کن و بعد براش تهین تکلیف کن که بدون اجازه بتونه وصل شه البطه اگه به درد ات می خوره
    Type=bypassed
    انواع فرم لاگین میکروتیک http://oynarco.ir/?p=607

تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط Viv.NinGA نمایش پست ها
    نمی دونم ولی اگه از hotspot استفاده می کنی واسه محدودیت و این چیزا های گه فتی میتونی از فسمت خود hot یه بخشی دار به اسم IP bindisgs اونجا یه اپی خاص یا یه مک خاص وارد کن و بعد براش تهین تکلیف کن که بدون اجازه بتونه وصل شه البطه اگه به درد ات می خوره
    Type=bypassed
    ممنون دوست عزیز اره به دردم میخوره خیلی راهنمایی خوبی بود ولی من هنوزم مشکلم اینه که پینگ اینترنت رو داخل روتر ندارم ولی از بیرون میتونم بهش کانکت بشم!!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)