ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مشکل اینترنت در پاساژ

کاربر عادی mamalka آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض مشکل اینترنت در پاساژ

با سلام
    من در یک پاساژ از رادیو unifi ap مارک ubnt به صورت بیسیم اینترنت رو برای کابران به اشتراک گزاشتم و برای هر یک کاربر یک مودم ریپیتر استفاده کردم و یوزر پسورد رو در ریپیتر تنظیم کردم مشکل من اینجاست که در استفاده از ریپیتر افت سرعت زیادی کابران دارند در ضمن انواع ریپیتر با مارک های مختلف استفاده کردم گویا ریپیتر کلا سازمانش اینه که افت سرعت رو به همراه داره .اگر دوستان راه حلی دارن برای اشتراک اینترنت بیسیم بنده رو راهنمایی کنند . سپاسگزارم

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی fanus96 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط mamalka نمایش پست ها
    با سلام
    من در یک پاساژ از رادیو unifi ap مارک ubnt به صورت بیسیم اینترنت رو برای کابران به اشتراک گزاشتم و برای هر یک کاربر یک مودم ریپیتر استفاده کردم و یوزر پسورد رو در ریپیتر تنظیم کردم مشکل من اینجاست که در استفاده از ریپیتر افت سرعت زیادی کابران دارند در ضمن انواع ریپیتر با مارک های مختلف استفاده کردم گویا ریپیتر کلا سازمانش اینه که افت سرعت رو به همراه داره .اگر دوستان راه حلی دارن برای اشتراک اینترنت بیسیم بنده رو راهنمایی کنند . سپاسگزارم
    دوست عزیز شما میتونید بسته به نیاز خودتون Unifi تهیه کنید و از قابلیت رومینگ (یا همپوشانی) اون استفاده کنید

کاربر عادی cliffborton_am آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط mamalka نمایش پست ها
    با سلام
    با سلام
    دوست عزیز می تونم ازتون بپرسم توی پاساژ چندتا یوزر دارین؟و اگه مدل رادیو و ریپیترهاتون رو بگین ممنون می شم.راه حلی که دوست عزیزمون بهش اشاره کردن خوبه و شما می تونید یک Roaming راه اندازی کنید.اگر از پاساژ نقشه ای هم دارید و مساحت بدید یک طرح خوب به همراه دستگاه های مورد نیاز به شما پیشنهاد می دم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)