ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مشکل با برنامه wamp و اسکریپت ibilling

کاربر عادی Viv.NinGA آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض مشکل با برنامه wamp و اسکریپت ibilling

سلام و عرض ادب
    برم سر اصل مطلب من برنامه wamp این یه اسکریپت نصب کردم و به خوبی و خوشی ازش استفاده می بورد بعد از یه مدت یه روز با خطای زرد ماندن آیکون برنامه مواجه شدم هر کاری کردم درست نشد. مجبور به پاک کردن برنامه شدم البته چون خیلی اطلاعات وارد کردم از فولدر اصلی یک کپی کامل گرفتم بعد یه جا آموزش گذاشته بود خوندم نوشته بود باید فایل های فولدر www/dataفولدر sql که باید جای گزین کنم بعد چند تا تست فهمیدم فایل ها درست جابه جا شده ولی هربار که خواستم سایت رو بالا بیارم با مشکل زیر مواجه شدم کمک پلیز
    نام اسکریپت /ibilling
    نام نرم افزار wamp
    شاید به کاری نیاد ولی باید بگم (نام دیتا بیس ibilling یوزر دیتابیس root رمز عبور ندارد )
    -------

Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'ibilling.sys_appconfig' doesn't exist' in C:\wamp\www\ibilling\sysfrm\orm.php:435 Stack trace: #0 C:\wamp\www\ibilling\sysfrm\orm.php(435): PDOStatement->execute() #1 C:\wamp\www\ibilling\sysfrm\orm.php(1834): ORM::_execute('SELECT * FROM `...', Array, 'default') #2 C:\wamp\www\ibilling\sysfrm\orm.php(644): ORM->_run() #3 C:\wamp\www\ibilling\sysfrm\orm.php(655): ORM->_find_many() #4 C:\wamp\www\ibilling\sysfrm\orm.php(631): ORM->find_result_set() #5 C:\wamp\www\ibilling\sysfrm\boot.php(82): ORM->find_many() #6 C:\wamp\www\ibilling\index.php(21): require('C:\wamp\www\ibi...') #7 {main} thrown in C:\wamp\www\ibilling\sysfrm\orm.php on line 435
    انواع فرم لاگین میکروتیک http://oynarco.ir/?p=607

2. # ADS
    Circuit advertisement

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)