ShirazOnline
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: مشکل با قطع و وصل شدن اکانت در انتن میکروتیک !؟

کاربر عادی sajjads24 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض مشکل با قطع و وصل شدن اکانت در انتن میکروتیک !؟

سلام دو روز هست که در انتن میکروتیک در log که نگاه میکنم به طور مداوم اکانت pppoe که باهاش به اینترنت وصل هستم خود به خود قطع و وصل میشه :
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    دلیل این مشکل چیه ؟

2. # ADS
    Circuit advertisement

تشکرها / پسندها

کسی نیست راهنمایی کنه ؟!!!

کاربر عادی cliffborton_am آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام دوست عزیز، اگر بصورت فیزیکی چک کردین و مشکلی ندارین احتمال داره که یک نفر داره با پیغام Deauthenticate که روی یکی از ایستگاه هایی که به آنتن میکروتیک شما وصل شده می فرسته تا بتونه در زمان Authenticate مجدد حالا موبایل یا لپ تاپ شما پسورد وایرلس شما رو Crack کنه. البته بازم می گم اول از سخت افزارتون مطمئن بشید که مشکل نداشته باشه. اما این Log که شما فرستادید مربوط می شه به Authenticate شدن کلاینت ها با میکروتیکتون یعنی ارتباط کلاینت ها با میکروتیکتون که بصورت وایرلس هستش در بعضی از ساعت های شبانه روز قطع و وصل می شه (اگه همین مشکل پیش میاد براتون بگین تا بیشتر کمکتون کنم)، اولین پیشنهادم اینه که پسوردتون رو عوض کنید.اگه بازم این مشکل براتون پیش اومد بگید تا راهکارهای امنیتی رو بگم بهتون.

5. Thanks sajjads24 thanked for this post
    تشکرها / پسندها

البته امیدوارم مشکلتون رو درست درک کرده باشم.اگر اشتباه می کنم بفرمایید تا اصلاح کنم.

7. Thanks sajjads24, davod92 thanked for this post
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط cliffborton_am نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، اگر بصورت فیزیکی چک کردین و مشکلی ندارین احتمال داره که یک نفر داره با پیغام Deauthenticate که روی یکی از ایستگاه هایی که به آنتن میکروتیک شما وصل شده می فرسته تا بتونه در زمان Authenticate مجدد حالا موبایل یا لپ تاپ شما پسورد وایرلس شما رو Crack کنه. البته بازم می گم اول از سخت افزارتون مطمئن بشید که مشکل نداشته باشه. اما این Log که شما فرستادید مربوط می شه به Authenticate شدن کلاینت ها با میکروتیکتون یعنی ارتباط کلاینت ها با میکروتیکتون که بصورت وایرلس هستش در بعضی از ساعت های شبانه روز قطع و وصل می شه (اگه همین مشکل پیش میاد براتون بگین تا بیشتر کمکتون کنم)، اولین پیشنهادم اینه که پسوردتون رو عوض کنید.اگه بازم این مشکل براتون پیش اومد بگید تا راهکارهای امنیتی رو بگم بهتون.
    سلام اره دقیقا همین طوری هست در بعضی از ساعت های شبانه روز به مدت یک یا دو ساعت این اتفاق میافته !
    الان من همه پورت ها رو بستم ولی تاثیری نداشت لطفا مواردی رو که باید برای حل این مورد انجام بدم راهنمایی کنید ؟

با تشکر

تشکرها / پسندها

با سلام
    دوست عزیز نکته مهم این هستش که اگر هکر حرفه ای باشه به راحتی نمی تونید جلوی اون رو بگیرید مگر اینکه از Ips/Ids استفاده کنید. اما بعضی نکات امنیتی برای محکم کاری شامل:
    1- پسورد سخت انتخاب کنید و هیچ ربطی به مشخصات خودتون یا شرکتتون نداشته باشه که با ساخت دیکشنری نشه پسورتون رو به راحتی حدس زد.
    2- پورت Telnet رو ببندید و به هیچ عنوان از این پورت استفاده نکنید.
    3- روی میکروتیکتون دسترسی SSH رو فقط برای سیستم ها و یا IP هایی که می خواهید باز کنید.
    4- سعی کنید زمانی که کارتون با Laptop یا موبایل( منظورم اتصال به AP ) تموم می شه Wi-Fi موبایل و یا لپ تاپ رو خاموش کنید چون هکر از همین مسئله جهت ارسال پیغام Deauthenticate استفاده می کنه.
    5- SSID اکسس پونتتون رو Hidden کنید هرچند که اگر هکر حرفه ایی باشه در چند ثانیه SSID تون رو پیدا می کنه ولی لااقل هکرهای تازه کار رو تا حدی تا امید می کنید.
    6- تنظیمات فایروال رو برای ارتباط وایرلس خودتون انجام بدید.
    7- Mac filtering رو اعمال کنید روی AP خودتون(بازم می گم هکر حرفه ایی Mac Filtering رو هم دور می زنه اما بهتر از نبودنشه).
    8- گزینه ARP رو Disable کنید روی میکروتیکتون توی قسمت Wireless interface> General البته تست کنید ببینید با غیرفعال کردنش ارتباط بین کاربراتون با AP قطع می شه یا نه. این رو برای این می گم که Attacker پیغام ARP Replay هم می فرسته روی میکروتیکتون.
    این موارد رو تست کنید اگر نیاز داشتید و خواستید خیالتون راحت باشه بنده می تونم براتون تست نفوذ بزنم روی تمامی Access point هاتون و نتیجه رو بهتون اعلام کنم و موارد امنیتی بیشتری رو بگم خدمتتون.
    در ضمن بابت این که دیر جوابتون رو دادم معذرت می خوام از آخرین جوابی که به پستتون دادم تا الان نتونستم به سایت سر بزنم.
    برای تست نفوذ پیغام بدید اگر لازم شد.موفق باشید.
    با تشکر

10. Thanks davod92 thanked for this post
    کاربر جدید davod92 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام . دوستان امروز در انجمن ثبت نام کردم که لطف کنید کمک کنید مشکل رادیو sxt lite5 رو برطرف کنم .
    این رادیو رو نو گرفتم از روزای اول هر ۲ یا ۳ روز یه بار دیسکانکت میشد البته یخورده ccq پایین و سیگنالم بالا بود . الان که شرکت چندتا رادیو نزدیک ما نصب کرده چرخوندم اونور سیگنال عالی -۶۰ هست و ccq 80_100 هست هر چند دقییه یا چندساعت قطع میشه . یعنی نه که ارتباطش قطع بشه ، رادیو روشن هست تو قسمت تنظیمات که میبینم که رادیو چند روزه روشن و خاموش نشده و به رادیو شرکت وصله فقط ip میپره و چند دقیقه طول میکشه ای پی بگیره لاک هم توی عکس هست. اپدیت هم خود پشتیبانی به ۶.۳۴ انجام داد

فرستاده شده از SM-G930Fِ من با Tapatalk
    ویرایش توسط davod92 : 2016/08/19 در ساعت 04:06 PM

کاربر فعال حرفه ای alisc آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط davod92 نمایش پست ها
    سلام . دوستان امروز در انجمن ثبت نام کردم که لطف کنید کمک کنید مشکل رادیو sxt lite5 رو برطرف کنم .
    این رادیو رو نو گرفتم از روزای اول هر ۲ یا ۳ روز یه بار دیسکانکت میشد البته یخورده ccq پایین و سیگنالم بالا بود . الان که شرکت چندتا رادیو نزدیک ما نصب کرده چرخوندم اونور سیگنال عالی -۶۰ هست و ccq 80_100 هست هر چند دقییه یا چندساعت قطع میشه . یعنی نه که ارتباطش قطع بشه ، رادیو روشن هست تو قسمت تنظیمات که میبینم که رادیو چند روزه روشن و خاموش نشده و به رادیو شرکت وصله فقط ip میپره و چند دقیقه طول میکشه ای پی بگیره لاک هم توی عکس هست. اپدیت هم خود پشتیبانی به ۶.۳۴ انجام داد

با تغییر فرکانس مشکل برطرف میشه !
    این فرکانس احتمالا فرکانس خوبی نیست !

13. Thanks davod92 thanked for this post
    کاربر جدید davod92 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط alisc نمایش پست ها
    با تغییر فرکانس مشکل برطرف میشه !
    این فرکانس احتمالا فرکانس خوبی نیست !
    فرکانس رو خودم‌ میتونم تغییر بدم؟؟ . اگه جواب مثبت هست لطف کنید بگید کجا که تست کنم

کاربر فعال حرفه ای alisc آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط davod92 نمایش پست ها
    فرکانس رو خودم‌ میتونم تغییر بدم؟؟ . اگه جواب مثبت هست لطف کنید بگید کجا که تست کنم

خیر ، باید به ISP بگید این کار رو انجام بده ، روی این فرکانس لینک Stable نیست !

ISP خودش باید این کار رو انجام بده ، به راحتی با یک Bandwidth Test ساده مشخص میشه !
    کافی هست لینک رو 2 الی 3 دقیقه بزارین زیر BTest

16. Thanks davod92 thanked for this post
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)