ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: راهنمایی برای انتخاب یک روتر مناسب

کاربر جدید vahidmoghadam آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض راهنمایی برای انتخاب یک روتر مناسب

سلام دوستان،

1) در شبکه مورد نظر بنده 5 الی نهایتا 10 کاربر هستند که قصد دارم سه لینک اینترنت (ADSL ، 4G USB Dongle) را تجمیع کنم و در نهایت کاربران بتوانند به صورت وایرلس به این اینترنت تجمیع شده دسترسی داشته باشند.
    2) همچنین قصد دارم یک هارد توسط کابل LAN به روتر شبکه متصل کنم که کاربران بتوانند به محتویات هارد دسترسی داشته باشند و در آن تغییرات ایجاد کنند و همچنین میخواهم از طریق اینترنت به صورت ریموت (بیرون از شبکه) به محتویات هارد دسترسی داشته باشم و بتوانم محتویات آن را بخوانم و تغییر دهم (توسط یک آی پی استاتیک و اینترنت موجود در روتر که تحمیع شده)

کاربران ما در چهار اتاق هستند و کل فضای دفتر در حدود 80 متر هست (برای پوشش وایرلس عرض کردم)

حالا با این تفاسیر میخواهم بدانم برای فقط نیاز یک مناسبترین روتری که ارزان هم باشد چه پیشنهاد میدهید؟ و برای نیاز یک و دو چه روتری پیشنهاد میدهید؟
    آیا فقط به فکر میکروتیک باشم یا روترهای TPLink یا DLink یا Asus هم میتوانند همین کارها را برای من انجام دهند؟
    مودم 4G بنده به صورت دانگل USB هست ، آیا راه مناسبی برای پلاگ کردن دانگل USB به LAN هست؟ خودم یک تبدیل Female USB to RJ45 تو آمازون دیدم، آیا استفاده از این مشکل ساز نمیشه و به درستی کار مارو راه میندازه؟
    اگر روتر پیشنهادی امکان اتصال آنتن Omni داشته باشد که خیلی بهتر هست (برای آینده برای استفاده در فضاهای بزرگتر - در مورد این مطالعه کردم برخی روترهای میکروتیک با کابل SMA to UDF امکان اتصال آنتن Omni هست ولی میخوام نظر شما دوستان را بدانم)

ببخشید خیلی طولانی شد، محب میکنید راهنماییم کنید
    ممنون

2. # ADS
    Circuit advertisement

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)