ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: گزارشگیری از اکتیو دایرکتوری

کاربر جدید siavash60 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض گزارشگیری از اکتیو دایرکتوری

سلام.
    ما تعداد زیادی یوزر داریم که قبل از ورود من به سازمان وجود داشته ولی کاربرانشون الان از شرکت رفتنذ و تمام این یوزرها تو ouهای مختلف پخش شدند. روشی هست که من بتونم این یوزرها رو تضخیص بدم؟ تعداد یوزرها خیلی زیاده. من فکر می*کنم از روی زمان آخرین لاگین بشه فهمید، ولی تعداد یوزرها خیلی زیاده و دستی نمیشه تمامشون رو چک کرد. آیا ابزار خط فرمانی برای این کار هست؟

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی rezaei آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام. اگر از ابزارهای خود ویندوز می‌خوای استفاده کنی باید اسکریپت بنویسی. اتریبیوتی که دنبالش هستی اسمش lastLogon هست. باید اسکریپت بنویسی و مقایسه کنی بیبینی چی کاربرانی مقدار این فیلدشون قدیمی شده. من خودم یک مقدار فراموش کردم چون خیلی وقته اسکریپت ننوشتم. تو این [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]می‌تونی یه نمونه اسکریپت برای powershell پیدا کنی که بهت ایده بده، میتونی اتریبیوتش رو با lastlogon عوض کنی:

ولی در کل فکر کنم از نرم افزارهای مدیریت اکتیو دایرکتوی استفاده کنی بهتره. من تو سازمان نمونه خارجی اجازه نداریم استفاده کنیم و از برنا استفاده می‌کنیم. خیلی کار راه اندازه. وقتی ما گرفتیم امکان استفاده 3 ماه آزمایشی و رایگان داشت، به نظرم تست کنی بد نیست
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

4. Thanks erfandl thanked for this post

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)