ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مشکل در ایجاد OV Client و route

کاربر عادی reza.marandi آواتار ها
    تشکرها / پسندها

Smile مشکل در ایجاد OV Client و route

سلام من کانکشنم برای اینترنت به این نحو هستش که اترنت یک که DHCP Client هست اینترنت رو برای میکروتیک تغذیه میکنه ، اگر مورد داشت LTE و بعد هم ether2 این کار رو انجام میدند.
    در همه موارد کانکشن ندارم و DHCP Client آی پی ها رو تغذیه میکنه
    سناریو : برای وصل شدن به دیتابیس های شرکت نیاز هست که با سرور شرکت کانکشن OV داشته باشم ، بنابراین میخوام که یک کانکشن OV بسازم تا بتونم لیستی از آدرس های مورد نیاز رو از طریق این کانکشن route کنم

برای OV من کانفیگ ها رو دارم و به سیستم Import کردم و کانکشن رو ساختم ولی تلاشم بی فایدست ، وضعیت فقط روی Link established دارم و نمیتونم به سرور وصل شم .

لطفا در صورت امکان چون دانش کاملی ندارم ساده کمک کنید که من چطوری میتونم سناریو مد نظرم رو درست کنم ؟

ممنون

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی cliffborton_am آواتار ها
    تشکرها / پسندها

با سلام
    منظورتون از OV چیه؟ Open ******* ؟ می خواین از بیرون به سرور دیتابیس وصل بشین و IP ازجنس شبکه داخلیتون بگیرین و ...؟ فقط سمت سرورتون IP Public دارین؟ اگر اینطوره می تونید L2TP Tunnel بزنید و کارتون رو انجام بدین. اگر درست متوجه نیازتون شدم بفرمائید تا راهنماییتون کنم.

تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط cliffborton_am نمایش پست ها
    با سلام
    منظورتون از OV چیه؟ Open ******* ؟ می خواین از بیرون به سرور دیتابیس وصل بشین و IP ازجنس شبکه داخلیتون بگیرین و ...؟ فقط سمت سرورتون IP Public دارین؟ اگر اینطوره می تونید L2TP Tunnel بزنید و کارتون رو انجام بدین. اگر درست متوجه نیازتون شدم بفرمائید تا راهنماییتون کنم.
    بله منظورم همون O.VPN Client هستش .. در اصل یک بار دیگه اینطوری موضوع رو توضیح میدم .
    برای کار کردن با یک سری از نرم افزارها مثل JIRA - Bitbucket - Database و .... باید حتما آی پی سرور شرکت رو داشته باشیم که بتونیم وصل شیم و دراصل بدون تانل زدن نمیشه
    حالا برای این موضوع من نرم افزار ویندوزیش رو داشتم که روزی 100 بار باید کانکت میشدم تا بتونم استفاده کنم و دیسکانکت بشم که بتونم از بقیه سایت ها استفاده کنم
    کاری که میخوان بکنم اینه که از طریق کانفیگی که شرکت به من داده بیام این کانکشن رو بزارم توی میکروتیک و در نهایت یک لیست route درست کنم که بگم هرموقع میخواستم به آی پی و پورت خاصی وصل شم از طریق این کانکشن انجام بشه .
    ضمن اینکه امکان استفاده از پروتکل های دیگه رو هم ندارم چون این پروتکل انتخاب شده

مشکل اصلیم هم در حال حاضر ساخت OV Client در میکروتیک هست
    چون کانفیگ ها رو امپورت کردم ولی هنوز هم ارور میگیرم و نمیتونم ببینم این ارور چی هستش که بتونم رفعش کنم

[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    ویرایش توسط reza.marandi : 2016/09/02 در ساعت 09:44 AM

تشکرها / پسندها

من متوجه شدم که مشکل از کجاست
    تا جایی که سرچ کردم به این نتیجه رسیدم که میکروتیک UDP رو ساپورت نمیکنه برای OV و همینطور LZO Comp و تنظیمات من دقیقا برای UDP هستش
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    چکاری میتونم انجام بدم ؟
    البته قابل به ذکره که یک تنظیم TCP هم دارم که اون رو هم یک سره Terminate میکنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)