ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: محدود کردن پهنای باند اینترت بدون محدودیت در شبکه داخلی

کاربر عادی esmaeeiilzadeh آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض محدود کردن پهنای باند اینترت بدون محدودیت در شبکه داخلی

سلام دوستان.وقت بخیر
    من توی شرکت از میکروتیک استفاده میکنم و برای آی پی هایی که می خوام محدودیت بذارم simple queue استفاده کردم.ولی یک مشکل بزرگی که دارم این کار کلا میاد پهنای باند اون آی پی رو محدود میکنه.
    من تو شرکت یک نرم افزار دارم که وقتی میام simple queue تعریف میکنم کاربری که محدودیت داره در باز کردن برنامه که داخل شبکه داخلی هست اعمال میشه و خیلی کند میشه نرم افزار.
    من می خواستم بدونم میشه محدودیت پهنای باند رو تفکیک کرد به طوری که برای استفاده از شبکه داخلیم مثل استفاده از همین برنامه ام هیچ محدودیتی وجود نداشته باشه ولی برای دانلود از اینترنت محدودیت اعمال بشه.من از burst هم استفاده کردم ولی فایده ای نداشت.حتی burst time رو 3 دقیقه گذاشتم که گفتم برنامه رو می خواد اجرا کنه و کار کنه که 3 دقیقه طول نمیکشه پس راحت باز میشه ولی زمانی که دانلود کنه به 3 دقیقه برسه محدود میشه.ولی باز این مشکل بر طرف نشد و کاربر هم موقع استفاده کردن از نرم افزار هم به تنهایی و کار نکردن با اینترنت باز کند هست.
    یک جایی خوندم که با mangle و مارک کردن میشه پکت هارو کنترل کرد.ولی من متوجه نشدم که چطوری باید بیام برا استفاده از نرم افزار رو مارک کنم و چطوری پکت های اینترنت رو مارک کنم که فقط برا اینترنت محدودیت بذارم.
    ممنون میشم اگر دوستانی که تجربه این کار رو دارن من رو راهنمایی کنن.

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی sajadonline آواتار ها
    تشکرها / پسندها

به راحتی قابل انجام هست

یک queue اضافه کنید و بالاتر از همهqueue ها قرار بدین و آدرس invalid شبکتون رو بزارید و سرعت نامحدود بهش بدید حل میشه

فقط دقت داشته باشین این queue همیشه باید بالاتر از بقیه باشه
    PHP & MySQL , MVC Programming
    Sms Center Getaway System -> Ariasms.com

تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadonline نمایش پست ها
    به راحتی قابل انجام هست

یک queue اضافه کنید و بالاتر از همهqueue ها قرار بدین و آدرس invalid شبکتون رو بزارید و سرعت نامحدود بهش بدید حل میشه

فقط دقت داشته باشین این queue همیشه باید بالاتر از بقیه باشه
    ممنون از پاسختون
    خوب مگه وقتی این queue رو اضافه میکنم چون اول هست فقط این رو اجرا نمیکنه .اینطوری که کلا نا محدود میشن همه که.حالا این اتفاق هم نیوفته وقتی زیر این queue کاربر رو محدود کردم چطوری این اتفاق میوفته؟
    بعد اینکه توی target یا dst آدرس آی پی بدم؟
    من الان اومدم یک queue نوشتم target رو رنج آی پی شبکه ام دادم و dst رو هم آی پی سروری که نرم افزار روش نصب هست و نا محدود گذاشتمش.این فکر کنم درست تر باشه.بعد از توضیح شما متوجه این موضوع شدم و این queue رو اضافه کردم.نظر شما چیست؟

تشکرها / پسندها

همین کار رو الان تست کردم اوکی شده بود.ممنون
    یکی از دوستان هم گفت dst رو میتونی مخالف رنج آ پی داخلی بدی بعد محدودیت بزاری.البته من این رو تست نکردم دیگه.گفتم بگم دوستانی که شاید همین مشکل رو داشتن این رو هم امتحان کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)