ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: درخواست کمک

کاربر عادی blue sky آواتار ها
    تشکرها / پسندها

Icon Cry درخواست کمک

با سلام خدمت همه عزیزان اقا یه بزرگواری پیدا میشه به چندتاسوال من جواب بده ممنون میشم.....من یه میکروتیک روتربه صورت مجازی نصب کردم وکرکشم کردم ...من میخوام از این میکروتیک برای نت م.ا.ه....ره ای استفاده کنم فقط به صورت pptpیاl2tpکانکت شم حالا عزیزان بنده بیش از 10 فیلم کانفینگ رو دیدم وهمشونو پیاده کردم رو این باورکنین بی نتیجه بود بخدا نمیدونم مشکلم کجاست اصلا میشه بگیناصلا ایا با روترمجازی میشه کانکت شد؟ایا من تو کانفینگ کردن مشکل دارم؟لطفا یه راهنمایی کنین ممنون میشم

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی Nolovitska آواتار ها
    تشکرها / پسندها

درود بر شما دوست عزیز.
    اگر ممکنه بیشتر توضیح بدین.

کاربر عادی sajjadch آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط blue sky نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه عزیزان اقا یه بزرگواری پیدا میشه به چندتاسوال من جواب بده ممنون میشم.....من یه میکروتیک روتربه صورت مجازی نصب کردم وکرکشم کردم ...من میخوام از این میکروتیک برای نت م.ا.ه....ره ای استفاده کنم فقط به صورت pptpیاl2tpکانکت شم حالا عزیزان بنده بیش از 10 فیلم کانفینگ رو دیدم وهمشونو پیاده کردم رو این باورکنین بی نتیجه بود بخدا نمیدونم مشکلم کجاست اصلا میشه بگیناصلا ایا با روترمجازی میشه کانکت شد؟ایا من تو کانفینگ کردن مشکل دارم؟لطفا یه راهنمایی کنین ممنون میشم
    دوست عزیز مگه نت ماهوارایی هنوز جواب میده اگر جواب میده روی کدوم مسیر هست و ایا سند و رسیو رو با هم دارید یا فقط برای رسیو لطفا اطلاع بدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)