ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مشکل اتصال به اینترنت در ویندوز 10

کاربر عادی Viv.NinGA آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض مشکل اتصال به اینترنت در ویندوز 10

با سلام من از ویندوز 7 در یک رایانه استفاده می کنم اینترنت کامل و خوب در این سیتم دارم هیمن سیستم خودش رو اومدم دو ویندوز اش کردم وقتی می رم در ویندوز 10 اینترنت با کندی و قطع وصل شدن شیدید که اصلا نمیشه گفت اینترنت دارم ولی همن زمان در ویندوز هفت با بهترین سرعت دارم

مشخصات دستگاه مودم Tplink ممنون میشم
    راستی وقتی در ویندوز 10 هستم اینترنت روی گوشی هم ضعیف میشه
    ویرایش توسط Viv.NinGA : 2018/04/17 در ساعت 11:33 AM
    انواع فرم لاگین میکروتیک http://oynarco.ir/?p=607

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر جدید anonymous آواتار ها
    تشکرها / پسندها

درود،
    آپدیت شدن ویندوز 10 موجب کند شدن اینترنت شما میشود؛ به عبارتی ویندوز 10 به علت اینکه در حال آپدیت شدن است، کل پنهای باند اینترنت را مصرف میکند. البته بعد از آپدیت شدن کامل ویندوز این امر برطرف میشود، کافیست اجازه دهید تا ویندوز کاملا آپدیت شود.
    پیشنهاد میکنم حتما اجازه بدید ویندوز به طور کامل آپدیت شود (از آپدیت شدن آن جلوگیری نکنید)

کاربر جدید toorjoor آواتار ها
    تشکرها / پسندها

ممکنه که ویندوز شما اپدیت شود و متوجه نباشید پس اپدیت خودکار را قطع کنید. 1- دیالوگ RUN را باز کنید. برای اینکار می توانید از [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]Windows key + R کیبورد استفاده کنید و یا روی آیکون استارت ویندوز 10 کلیک راست کرده و گزینه RUN را بزنید.2- حال دستور gpedit.msc را تایپ کنید و دکمه OK را کلیک کنید تا برنامه ویرایشگر سیاست گروه محلی (Local Group Policy Editor) باز شود.3- مسیر زیر را در ستون سمت چپ پیدا کنید (مطابق تصویر زیر):Computer Configuration\Administrative Templates\Windows Components\Windows Update4- در ستون سمت راست و در ستون policy روی واقعه Configure Automatic Updates دابل کلیک کنید.
    ادامه در این [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

تورهای جورواجور را با [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] جور کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)