ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: ایجاد بخشی با عنوان مشارکت

کاربر عادی danyal_202005 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض ایجاد بخشی با عنوان مشارکت

دوستان با توجه به اینکه همگی ما ها علاقه مند به یادگیری مطالب نو جدید و اصولی هستیم و با توجه به اینکه منابع آموزشی فارسی زبان خیلی کمه و بهتر بگم نیست . باقی باشه بعد بریم سر اصل مطلب
    همه میدونید که بهترین منابع آموزشی در رابطه با شبکه های کامپیوتری و سایر موارد مربوط به این مبحث ( کامپیوتر ) مثل یادگیری نرم افزارهای مختلف و اصول مهندسی در اجرا استاندارهای متفاوت عناوین پخش شده توسط شرکتهای سازنده و یا ارائه دهنده مدارک معتبر بین المللی میباشد ( مثل CBT , Learnkey , .... ) و با توجه به اینکه سایتهای فروشنده این نوع محصولات با قیمتهایی بالا صحبت میکنند و بسیاری از ماها رو منصرف از یادگیری میکنند تصمیم گرفتم تا نظر شما رو برای ایجاد یک بانک نرم افزاری متشکل از cdها و dvdهای آموزشی در زمینه های مختلف رو بدونم تا اگر نظر اکثریات مساعد بود شروع به جمع آوری این نوع cdها و یا dvdها کنیم البته با کمک هم دیگه تا شاید بتونیم در این زمینه همراه و همیار یکدیگر باشیم
    درود بر مدیران سایت

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر مستعد Supervisor آواتار ها
    تشکرها / پسندها

با سلام و تشکر از پیشنهاد شما .

این موضوعی هستش که به کررات دربارش صحبت شده و نتیجهای که بدست اومده اینه که علایق و صلیقه ها متفاوته و در طول کار و آشنائی با موارد مختلف معلوم میشه که فرد مستعد ادامه کدوم قسمت هست چون میدونید که کامپیوتر خیلی کسترده هستش . در این بین با گذشت زمان فرد به مطالبی که میخواهد دست پیدا میکنه و مثلا خود من 4 سال دنبال مطالب سیسکو بودم تا آخر تجارب زیادی بدست اوردم و فهمیدم که باید چی مار کنم .

مساله دیگه که هست اینه که چیزی رو که آدم خودش یاد بگیره امکان نداره از یادش بره ولی چیزی که زورکی یاد بگیره زود هم یادش میره . پس همیشه جوینده یابندست به شرط اینکه عاشق باشه و واقعا بخواد .

در مورد آموزشها هم هر چیزی که لازم باشه بصورت رایگان موجوده و فقط کسانی که کاملا با نت آشنا باشن میتونن بدستش بیارن یعنی همون چیزی که گفتم . این موارد با تجربه بدست میاد و ارزشش هم به زمانی هست که براش صرف میکنید . امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم .

باز هم اگه احساس کردید کاری از دست ما بر میاد در خدمتیم
    Farzin Bahmannejadyan
    farzinbn@yahoo.com

کاربر عادی danyal_202005 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

دوست عزيز من با توجه با علايق نگفتم به هر حال هر کس دنبال يک چيز هست ولي مقصود من بيشتر کمک به کساني مثل من و ما هستش که وقتي در شروع کار دنبال هر منبع آموزشي گشتن چيزي پيدا نکردن کمک بشه خوب ما اين سايت رو داريم ( خيلي عاليه ) ولي ميتونيم در کنار اين سايت شروع به پخش اين گونه محصولات بدون دريافت سود بکنيم فرض کنيد شما دوست نداشتين فرضا cd و يا dvd هاي جديدي که از شرکت سيسکو و بر مبناي استاندارهاي اين شرکت پخش ميشه رو براحتي در اختيار داشته باشيد و البته با هزينه کم و يا دوستاني که علاقه مند به يادگيري لينوکس و شبکه هستند البته از ابتدا و يا کساني که دوست دارند اينگونه مدارک رو دريافت کنند خوب از يک طرف اينها جدا اين کار ميتونه به تعمين هزينه هاي سايت و ايجاد يک منبع مالي کوچک براي کمک به پيشرفت سايت باشه مثلا اگر ما از هر سفارش فقط مبلغ 2000 هزار تومان علاوه بر هزينه سفارش فرضا بشه 5000 تومان از فرد دريافت کنيم و با توجه به ميزان علاقه به اينگونه موارد و ميزان توليدات خارجي در اين نوع محصولات ميشه گفت درآمد مناسبي رو عايد سايت ميکنه که هم در جذب کاربران بيشتر و هم در تهيه و تدوين مطالب آموزشي فارسي با مشخصه تعداد بيشتر ميکنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)