ناسا هاست ارائه دهنده سرور مجازی لینوکس و هاست پرسرعت وردپرس به همراه سی پنل و دایرکت ادمین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: مشکل POP3 در ISA Server 2004 Enterprise Edition

کاربر عادی admin.nima آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض مشکل POP3 در ISA Server 2004 Enterprise Edition

user های Firewall client من نمی توانند از outlook برای اتصال به POP3 خود استفاده کنند!! لطفا راهنمایی کنید .
    با تشکر

2. # ADS
    Circuit advertisement

RezaBehroozi admin آواتار ها
    تشکرها / پسندها

آیا پورت Pop3 رو با کردید؟
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

کاربر عادی mss آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط admin.nima نمایش پست ها
    user های Firewall client من نمی توانند از outlook برای اتصال به POP3 خود استفاده کنند!! لطفا راهنمایی کنید .
    با تشکر
    سلام
    اگر شما از سرویس POP3 شرکت Gmail استفاده میکنید باید حتما برای استفاده از نرم افزار Outlook سه پروتوکول POP3S , SMTPS , DNS مجوز عبور از فایروال رو داشته باشند.
    در مورد شرکتهای دیگه شاید تنظیمات کمی تغییر کنه ولی در مورد Gmail خودم شخصا آزمایش کردم وکاملا جواب گرفتم.
    البته یادتون باشه وقتی وارد Properties اکانت POP3 خودتون شدید تنظیمات پورت در Tab Advanced مطابق شکل زیر باشه...

اگر مشکلی بود در خدمتم.
    موفق باشید

تشکرها / پسندها

باتشکر از دوستان باید بگم که تمام port های ISA Firewall به صورت ALL Protocol باز می باشد ضمنا از Microsoft Office Outlook 2003 برای client ها استفاده می شود

RezaBehroozi admin آواتار ها
    تشکرها / پسندها

احتمالا کشتون squid نیست؟
    و بعد اینکه از تنظیمات outlook اطمینان دارید؟
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

تشکرها / پسندها

سلام
    از تنظیمات outlook کاملا اطمینان دارم چون روی خط dial up , direct جواب می ده ضمنا cache روی خود ISA ست که قبلا به همین منظور off کردمش

کاربر عادی mss آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط admin.nima نمایش پست ها
    سلام
    از تنظیمات outlook کاملا اطمینان دارم چون روی خط dial up , direct جواب می ده ضمنا cache روی خود ISA ست که قبلا به همین منظور off کردمش
    سلام
    اگر امکانش هست تست کنید ببینید در حالت Secure NAT هم این مشکل وجود داره یا خیر....
    منتظر پاسختون هستم.
    موفق باشید

کاربر عادی mss آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام مجدد
    عرض کنم خدمتتون مثل اینکه حتی با مجوز کامل هم بعضی از نرم افزارها مثل Outlook در حالت Firewall Client نمیتونند با اینترنت ارتباط برقرار کنند و مشکل در اینجا هیچگونه پروتوکول خاصی نیست بلکه فایل اجرایی این نرم افزارها مثل Outlook.exe است که مجوز ارتباط رو پیدا نمی کنند و حال برای حل مشکل نیاز به چند کار کوچک بر روی ISA سرور هست به شکل زیر :
    ابتدا وارد کنسول ISA شده و سپس به قسمت زیر یعنی Define Firewall Client Settings می رویم...

پس از ورود وارد تب Application Settings میشویم....

حال بر روی Outlook دابل کلیک کرده و مقدار Value را از 1 به 0 تغییر میدهیم طبق شکل زیر...

کار ما تمام شده و باید دکمه Ok و سپس دکمه آشنای Apply را فشرده تا تغییرات اعمال شوند.حال تنها کار باقیمانده این است که کامپیوترهایی را که نرم افزار Firewall Client روی آنها نصب شده است را یکبار Restart کنیم و نرم افزار Outlook را تست نماییم.
    منتظر اعلام نتیجه از سوی شما هستم.
    موفق باشید
    ویرایش توسط mss : 2008/01/09 در ساعت 03:19 AM

کاربر عادی nazeri آواتار ها
    تشکرها / پسندها

ba salam,
    ta hala shode ba outlook too isa moshkele send dashte bashin !! recive moshkel nadare, moghei ke email ferestade mishe mire too sent items vali girande chizi daryaf nemikone, vaghty ba hamon PC direct (bedone hozoore ISA) be internet vasl mishim moshkeli nadare, roo ISA 1rule neveshtam ke teraffic e hameye porotocolhaye mail ro baz kard from internal to local host,vali kar nakard, badesh ye rule neveshtam vase hamin porotocol from local host to external, bazam kar nakard,!!!

age kasi mitone komak koni please help... har cheghadr ham hazine dashte bashe mipardazam ba kamale meyl.

thanks alot for your helpful site.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)