ناسا هاست ارائه دهنده سرور مجازی لینوکس و هاست پرسرعت وردپرس به همراه سی پنل و دایرکت ادمین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ایجاد شبکه داخلی و اتصال وایرلس دوربین به شبکه

کاربر عادی gemlove آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض ایجاد شبکه داخلی و اتصال وایرلس دوربین به شبکه

سلام. وقت بخیر

چنتا سوال برای پیاده سازی یه شبکه دارم. همه رو داخل همین تاپیک میپرسم که پراکنده نشه.

توی یه شرکت اینترنت از طریق وایرلس دریافت میشه و گیرنده اینترنت به عنوان روتر شبکه فعلی عمل میکنه . درحال حاظر یک دستگاه nvr و تعدادی دوربینبه شبکه متصل هستند.

شبکه رو میخوام عوض کنم ولی چون اطلاعات کافی ندارم نمیدونم چجوری انجام بدم

1-میخوام انتن گیرنده فقط اینترنت رو دریافت کنه و به صورت بریج روی یه مودم ( یا میکروتیک) به اینترنت متصل بشیم
    2-دستگاه nvr و دوربین ها روی رنج 192.168.2.1 تنظیم کنم
    3-دوتا دوربین دیگه در فاصله 150 و 200 متری تا شبکه نیاز هست نصب بشه . (هر دوربین توی یه ضلع محوطه هست) چجوری میتونم این دوتا دوربین رو از طریق وایرلس به شبکه متصل کنم ؟ چه تجهیزاتی مناسب کارم هست؟
    4 دوتا شبکه وایرلس برای اشتراک اینترنت نیاز دارم. یکی از وایرلس ها دسترسی کامل به شبکه داشته باشه (برای کارمندها) و یه وایرلس فقط بتونه از اینترنت استفاده کنه و دسترسی به بقیه شبکه نداشته باشه(برای کارگرها ) وایرلس دومی به صورت هات اسپات و بامحدودیت حجی نت رو اشتراک بزاره.

برای عملی کردن مورد 1 و 2 و 4 فکر کنم با میکروتیک بشه راحت انجام داد . ممنون میشم برای راه اندازیش کمکم کنید و بگید چه تجهیزاتی برای انجام دادن مورد 3 نیاز دارم.
    و این که چه دستگاه میکروتیکی مناسب کارم هست ؟ تعداد دستگاه های متصل به شبکه تقریبا 20-25 عدد هست.
    ویرایش توسط gemlove : 2018/10/05 در ساعت 01:43 PM

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی gemlove آواتار ها
    تشکرها / پسندها

توی جستجوهای نت و پست های انجمن اینجور که متوجه شدم ظاهرا چیزایی زیر برای کارم مناسب هست
    SXT Lite5 ac
    SXT Lite5
    SXT SA5
    SXT5HPND
    OmniTIK 5 ac

کدومش بهترین و مناسب ترین مورد هست؟
    برای گیرنده میشه از یه گیرنده استفاده کرد یا برای هر فرستنده باید یه گیرنده جدا داشته باشم؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)