ناسا هاست ارائه دهنده سرور مجازی لینوکس و هاست پرسرعت وردپرس به همراه سی پنل و دایرکت ادمین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ایجاد دو سرور در یک شبکه

کاربر جدید hadi_pro آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض ایجاد دو سرور در یک شبکه

سلام دوستان یه سوالب داشتم . هرچی گشتم به نتیجه نرسیدم برای همین مطرح میکنم

ما یک سیستم شبکه داریم که توسط سوییچ تی پی لینک سیستم ها به هم متصل هستند . و همه سیستم های این شبکه به یک درایور در یک کامپیوتر دسترسی دارند .
    حالا من میخام در این سیستم شبکه بدون اینکه دسترسی ما به آن پ.شه اشتراکی از دست برود ، بیام و برای 3 تا از کامپیوترا شبکه جدا درست کنم .
    بدین صورت که 2 تا از کامپیوتر ها بشن کلاینت و یکی بشه سرور و کاری هم به 10 سیستم باقی موند نداریم .
    حالا هدفم از این کار اینه که اون 3 کامپیوتر مورد نظر برنامه حسابداری روشون نصب باشه . که یه سیستم بشه سرور و 2 سیستم دیگه کلاینت و هر سرور برنامه حسابداری روشون نصب باشه و اطلاعات مشترک باشه بینشون
    هدفم اینه
    اگر طبق آموزش های موجود در اینترنت بیام این 3 سیستم را واسه هم شبکه کنم یعنی با تغییرات ipv4 فکر کنم شبکه بودنشون حل بشه
    ولی میترسم دیگه دسترسی به اون پوشه اشتراکی نداشته باشند .

میدونم خیلی سوالم مبتدی ، ناشیانه و غیر حرفه ای هست . لطفا کمکم کنید

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر جدید mohsenzaki آواتار ها
    تشکرها / پسندها

باسلام
    یک سوال داشتم در خصوص شبکه ،لبته نمیدونم این تایپیک مخصوص این موضوع هست ولی با توجه به تعداد زیاد مطالب خواستم راهنمایی کنید که ما یک سرور داریم که اتوماسیون اداری نصب شده و الان استفاده میشه ولی چون قبلا با استفاده از کابل lan ارتباط اینترنت برقرار بود مجبور شدیم این مورد رو برای سرور در نظر بگیریم که اینجا با توجه به نیاز اینترنت تصمیم گرفتیم نت را وایرلس کنیم و از دانگل وای فای برای هر یک از سیستم ها استفاده کنیم که با توجه به اینکه سرور وصل شده اینترنت قطع هست وقتی سرور قطع بشه اینترنت برقرار میشه و مشکل از ای پی هاست لطفا اگر ممکنه راهنمایی نمایید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)