ShirazOnline Netsa
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: آموزش لاراول

کاربر جدید mortaza2006 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض آموزش لاراول

[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

AUTHOR

[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]یکی از کارهای مورد علاقه ام هست که خیلی دوست دارم لاراول رو کسانی که میخواهند شروع به برنامه نویسی با php بکنند برای تسریع کارهاشون حتما با یک فریمورک ادامه بدن چون برنامه نویسی با php خام هم وقت گیر و هم از همه لحاظ باید بررسی بشه
    خب خیلی ها شاید اصلا برنامه نویسی با php رو انجام داده باشند ولی با فریم ورک ها اصلا آشنایی شاید نداشته باشه یا شاید مثل من از فریم ورک ها میترسید 🙂 اینم به خاطر بی اطلاعی و مربوط بودن فریمورکها به شی گرایی و MVC که برای خیلی ها ترس برانگیزه
    فریم ورک اصلا چیه؟

فریم ورک مجموعه‌ای از کتابخانه‌های برنامه‌نویسی و مجموعه‌ای از قوانین که به برنامه‌نویسان کمک می‌کند کدهای کمتری بنویسند و در زمان کمتری به نتیجه‌ی بهتری دست پیدا کنند.
    برای زبان php فریم ورک‌های زیادی وجود داره فریم ورک‌هایی مانند Symfony،YII،CodeIgniter، Zend، Laravel و… این فریم‌ورک‌ها به برنامه‌نویسان کمک می‌کنند بسیاری از کدهای تکراری که در بیشتر برنامه‌ها مورد نیاز هستند را بازنویسی نکنند. همچنین با تعریف قوانین، سرعت توسعه را افزایش می‌دهند، امنیت را بهبود می‌بخشند و کمک می‌کنند تا توسعه‌پذیری کد بهبود یابد.
    فریم ورک های خارج از php هم داریم مثلا برای html , css هم فریم ورک های زیادی مثل Bootstrap ,Foundation,Semantic UIو … خیلی راحت میتونید بدون نیاز به کدنویسی اضافی ظاهر سایت طراحی کرد.
    بین این همه فریم ورک php من لاراول رو به خاطر سرعت و سادگی برنامه نویسی انتخاب کردم البته مزیت های زیادی هم داره که بعدا توضیح میدم که به صورت از صفر تا صد آموزش لاراول رو بهتون توضیح میدم.

2. # ADS
    Circuit advertisement
    Netsa

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)