ناسا هاست ارائه دهنده سرور مجازی لینوکس و هاست پرسرعت وردپرس به همراه سی پنل و دایرکت ادمین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: replication بين دو exchange server

کاربر عادی abbas8786 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض replication بين دو exchange server

replication بين دو exchange server
    با سلام
    من 2 تا سرور دارم . كه يكي به عنوان سرور اصلي و ديگري به عنوان بك آپ تعريف شده، يعني وقتي سرور اصلي از كار افتاد ، شبكه و كاربران دچار مشكل نمي شوند.ولي روي سرور اصلي Exchange نصب كرده ام. و مي خواهم كه سرور بك آپ هم اين exchange را داشته باشد. يعني بين دو exchange انتشار اطلاعات (replication ) داشته باشم. تا در صورت خراب و از كار افتادن سزوز اصلي ، exchange روي سرور بك آپ عمل نمايد.
    آيا نتظيم خاصي وجو دارد.
    آيا در هنگام نصب Exchange مثل نصب AD به عنوان backup ، مي تواند exchange روي سرور اصلي را پيدا كند واين را به عنوان Additional تعريف كرد.
    لطفا" راهنمايي فرمائيد.
    با تشكر

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی imansat آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas8786 نمایش پست ها
    replication بين دو exchange server
    با سلام
    من 2 تا سرور دارم . كه يكي به عنوان سرور اصلي و ديگري به عنوان بك آپ تعريف شده، يعني وقتي سرور اصلي از كار افتاد ، شبكه و كاربران دچار مشكل نمي شوند.ولي روي سرور اصلي Exchange نصب كرده ام. و مي خواهم كه سرور بك آپ هم اين exchange را داشته باشد. يعني بين دو exchange انتشار اطلاعات (replication ) داشته باشم. تا در صورت خراب و از كار افتادن سزوز اصلي ، exchange روي سرور بك آپ عمل نمايد.
    آيا نتظيم خاصي وجو دارد.
    آيا در هنگام نصب Exchange مثل نصب AD به عنوان backup ، مي تواند exchange روي سرور اصلي را پيدا كند واين را به عنوان Additional تعريف كرد.
    لطفا" راهنمايي فرمائيد.
    با تشكر
    من جاي شما بودم اینطوری عمل میکردم ممکنه این کارو هم کرده باشید ۱ routing group میسازم اون routing group که مربوط به خود exchange اصلی هست را کاری ندارم اما برای سرور دوم یک routing group میسازم میرم روی اون سروری که join domain شده و domainprep میزنم و و exchange رو روش نصب میکنم موقع نصب باید آدرس routing group ساخته شده رو بدید حالا ۲ تا routing group یا ۲ تا سرور داری برای ارتباط بینشون هم باید smtp connector و routing group connector هم بسازید bridge head server و از این حرفها هم میخواد. حالا بقول شما انتشار اطلاعات داریم .

کاربر عادی farzadnew آواتار ها
    تشکرها / پسندها

میشه واضح تر توضیح بدین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)