ناسا هاست ارائه دهنده سرور مجازی لینوکس و هاست پرسرعت وردپرس به همراه سی پنل و دایرکت ادمین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: امنیت شبکه و مشکلات آن

کاربر عادی mzbcracker آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض امنیت شبکه و مشکلات آن

این روزها ویروسها و کرم هایی که خودشونو روی دستگاههای portable مثل cooldisk پخش میکنن و به کامپیوتر ها و شبکه های مختلف منتقل میشه زیاد شدن.جالب اینجاست که خیلی از اونها توسط هیچ آنتی ویروسی شناخته نمیشن.توی موردی که من بهش برخوردم mcafee و kasparesky که بروز شده بودن این ورم رو تشخیص ندادن.حذفشون بعضا راحته یا مشکل.باید توی رجیستری رفت و مقادیر اضافی رو پاک کرد و از تو process هم حذف شن بهد هم فایل ها رو پیدا کنیم و پاک شن و فایل autorun.inf هم پاک شه.البته بگذریم که بعضی وقتا taskmanager غیر فعال میشه و یا folder options.و یا اجازه نصب آنتی ویروس هم نمیدن.
    حالا سوال من اینه که در برابر این جور کرمها یا ویروسها با برنامه هایی مثل adware از شرکت lavasoft یا برنامه spybot search and destroy چقدر میتونه در شناسایی اینا کمک کنه.
    البته شاید نیاز نبود من این پست رو مینوشتم ولی میخواهیم تو سازمانی که هستم اینترنت راه اندازی کنیم.تصمیم هم گرفتیم isa نصب کنیم-بعنوان firewall و webproxy و برای caching- ولی این فکرا مثل خوره به جونم افتاده.حداقل یه سری راهنمایی برای امنیت سرور هم بگین.
    البته این رو میدونم که باید آخرین بروزرسانی ها رو نصب کنم یا با برنامه هایscanner security مثل gfi languard security scanner و ... ضعف سرور رو پیدا کنم و از بین ببرم و ... ولی شما هر چیزی به ذهنتون میرسه که میدونین مفیده راهنمایی کنین.در ضمن دادن دو class ip یکی برای شبکه داخلی و یکی برای isa(کسانی که اینترنت دارن دو از دو کلاس ip داشته باشن میتونه کمک کنه-نفوذگر گیج بشه-)میتونه کمک کنه؟
    راستی برنامه هایی مثل Radmin 3.0 Remote Control و ... برای بستن usb و cd و ... میتونه کمک کنه؟
    یه خواهش هم که دارم راهنمایی هاتون بچه گونه نباشه-با عرض شرمندگی از دوستان-
    ویرایش توسط mzbcracker : 2008/01/18 در ساعت 12:17 AM

2. # ADS
    Circuit advertisement

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)