ناسا هاست ارائه دهنده سرور مجازی لینوکس و هاست پرسرعت وردپرس به همراه سی پنل و دایرکت ادمین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: مشکل در Windows 2000 Domain

کاربر عادی arash_sharif آواتار ها
    تشکرها / پسندها

Question مشکل در Windows 2000 Domain

دوستان متخصص شبکه و Windows Domain لطفا کمک کنن.من توی شبکه یک Domain Server دارم و DNS و SQL هم روی همون سرور در حال اجراست, IP تمام کلاینتها static ست شده , در ضمن روی همه کلاینتها و سرور آنتی ویروس مک آفی نصب شده. از هفته قبل ناگهان همه کلاینتها با این مشکل مواجه شدند که بصورت پی در پی برنامه در حال اجرا در انها فریز میشه و سپس کامپوتر کاملا هنک میکنه , من event های همه را چک کردم روی سرور هیج error دیده نمیشه ولی روی کلاینتها یه سری event id به شماره های 1054 , 1053 , 29, 15تکرار شده که همه مربوط به ارتباط با Domain Controler و Group Policy دارندمن Hot fix های KB840669 , KB830092 را روی کلاینتها ریختم ولی مشکل فریز شدن هنوز ادامه داره , در ضمن آنتی ویروس هم چیزی رو پیدا نمیکنه و من تقریبا مطمئنم از لحاظ فیزیکی هیچ مشکلی برای ارتباط با سرور در شبکه نیست لطفا اگه کسی راه حلی سراغ داره یا ویروسی را میشناسه که باعث این مشکل میشه لطفا اطلاع بده .با تشکر

2. # ADS
    Circuit advertisement

RezaBehroozi admin آواتار ها
    تشکرها / پسندها

اين eventها به جه صورت هستند؟...warnو...؟
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

تشکرها / پسندها

error هستند :
    Event Type: Error Event Source: Userenv
    Event Category: None
    Event ID: 1054
    User: NT AUTHORITY\SYSTEM
    Computer: ACC2-FRD
    Description:
    Windows cannot obtain the domain controller name for your computer network. (The specified domain either does not exist or could not be contacted. ). Group Policy processing aborted.
    For more information, see Help and Support Center at .
    ------------------------------
    Event Type: Error Event Source: AutoEnrollment
    Event ID: 15
    User: N/A
    Computer: ACC2-FRD
    Description:
    Automatic certificate enrollment for local system failed to contact the active directory (0x8007054b). The specified domain either does not exist or could not be contacted.
    Enrollment will not be performed.
    For more information, see Help and Support Center at [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    ------------------------
    Event Type: Error Event Source: Userenv
    Event ID: 1053
    User: NT AUTHORITY\SYSTEM
    Computer: SUPPORT02
    Description:
    Windows cannot determine the user or computer name. (The RPC server is unavailable. ). Group Policy processing aborted.
    For more information, see Help and Support Center at

RezaBehroozi admin آواتار ها
    تشکرها / پسندها

مشكل dns نداريد؟
    كلاينت ها رو disjoin و دوباره join كنيد
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

کاربر عادی mss آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_sharif نمایش پست ها
    دوستان متخصص شبکه و Windows Domain لطفا کمک کنن.من توی شبکه یک Domain Server دارم و DNS و SQL هم روی همون سرور در حال اجراست, IP تمام کلاینتها static ست شده , در ضمن روی همه کلاینتها و سرور آنتی ویروس مک آفی نصب شده. از هفته قبل ناگهان همه کلاینتها با این مشکل مواجه شدند که بصورت پی در پی برنامه در حال اجرا در انها فریز میشه و سپس کامپوتر کاملا هنک میکنه , من event های همه را چک کردم روی سرور هیج error دیده نمیشه ولی روی کلاینتها یه سری event id به شماره های 1054 , 1053 , 29, 15تکرار شده که همه مربوط به ارتباط با Domain Controler و Group Policy دارندمن Hot fix های KB840669 , KB830092 را روی کلاینتها ریختم ولی مشکل فریز شدن هنوز ادامه داره , در ضمن آنتی ویروس هم چیزی رو پیدا نمیکنه و من تقریبا مطمئنم از لحاظ فیزیکی هیچ مشکلی برای ارتباط با سرور در شبکه نیست لطفا اگه کسی راه حلی سراغ داره یا ویروسی را میشناسه که باعث این مشکل میشه لطفا اطلاع بده .با تشکر
    سلام
    به نظر من بر روی DC کامپیوتر اکانت مربوط به کلاینتها رو ریست کنید که البته با
    "كلاينت ها رو disjoin و دوباره join كنيد"
    نیز این کار انجام میشود.
    بني آدم اعضاي يكديگرند **** كه در آفرينش زيك گوهرند
    چو عضوي به درد آورد روزگار *** دگر عضوها را نماند قرار

تشکرها / پسندها

یکی از کلاینتها رو disjoin و join کردم , فاصله زمانی فریز شدنها بیشتر شد ولی هنوز event Id 1053 و 1054 دیده میشه, در ضمن nslookup روی کلاینتها این جواب رو میده:

DNS request timed out.
    timeout was 2 seconds. *** Can't find server name for address 210.210.120.11: Timed out
    *** Default servers are not available
    Default Server: UnKnown
    Address: 210.210.120.11
    با این حال وقتی اسم سرور رو ping میکنم reply میده و مشکلی نداره

کاربر عادی mss آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_sharif نمایش پست ها
    یکی از کلاینتها رو disjoin و join کردم , فاصله زمانی فریز شدنها بیشتر شد ولی هنوز event Id 1053 و 1054 دیده میشه, در ضمن nslookup روی کلاینتها این جواب رو میده:

DNS request timed out.
    timeout was 2 seconds. *** Can't find server name for address 210.210.120.11: Timed out
    *** Default servers are not available
    Default Server: UnKnown
    Address: 210.210.120.11
    با این حال وقتی اسم سرور رو ping میکنم reply میده و مشکلی نداره
    سلام
    دوست عزیز شما باید برای کلاینتها آدرس DNS سرور رو برابر DNS سرور داخلی شبکتون قرار بدید که معمولا با آی پی DC شما برابری میکند مگر اینکه DNS شما از DC شما جدا باشد.یعنی روی 2 سرور مجزا نصب شده اند.
    موفق باشید

تشکرها / پسندها

[quote=mss;9285]سلام
    دوست عزیز شما باید برای کلاینتها آدرس DNS سرور رو برابر DNS سرور داخلی شبکتون قرار بدید که معمولا با آی پی DC شما برابری میکند مگر اینکه DNS شما از DC شما جدا باشد.یعنی روی 2 سرور مجزا نصب شده اند.
    موفق باشید[/quote
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    ممنون از راهنمایی شما , ولی DNS من با DC روی یک سرور هست و آدرس IP اون برای همه کلاینتها ست شده.

کاربر عادی mss آواتار ها
    تشکرها / پسندها

[quote=arash_sharif;9287]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mss نمایش پست ها
    سلام
    موفق باشید[/quote
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    ممنون از راهنمایی شما , ولی DNS من با DC روی یک سرور هست و آدرس IP اون برای همه کلاینتها ست شده.
    سلام
    دوست عزیز Nsloockup شما سعی کرده به 210.210.120.11 وصل بشه.خب حالا این IP چی هست که شما تو شبکتون دارید.این رنج IP برای شبکه های خصوصی مجاز نیست....
    به نظر من شما سعی کنید ابتدا استانداردها رو رعایت کنید بعد به مشکل رسیدگی کنیم.
    در ضمن آیا شما ارتباط اینترنت هم دارید تو شبکتون ؟
    موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)