ناسا هاست ارائه دهنده سرور مجازی لینوکس و هاست پرسرعت وردپرس به همراه سی پنل و دایرکت ادمین
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: تحصيل در رشته شبكه هاي كامپيوتري

کاربر عادی amir61v آواتار ها
    تشکرها / پسندها

Arrow تحصيل در رشته شبكه هاي كامپيوتري

با عرض سلام به ادمين و تمام اعضاي محترم سايت.
    سوال من احتمالا" سوال خيلي از دوستاني هست كه اين رشته رو دوست دارند و براي ادامه تحصيل و شغل انتخاب كردن.من الان در حال گذراندن دوره هاي MCSE هستم و با علاقه زيادي كه به مباحث شبكه چه Microsoft و چه Cisco دارم قصد ادامه تحصيل و گذراندن دوره هاي بيشتري را دارم.فقط موضوع اين هست كه شايد ديد كامل و درستي در اين ضمينه نداشته باشم.از دوستاني كه اطلاعات كاملي در اين ضمينه و آشنايي با دوره هاي Sisco و Microsoft دارند تقاظا دارم ديدگاه خودشون رو در رابطه با اين دوره ها و زمينه كاري و شغلي كه براي هر كدام از اين دوره ها وجود دارند و آينده آنها توضيحاتي بدن.

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر فعال ramin_malek آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام دوست من از لحاظ دانشگاهی زیر مجموعه it شبکه هم هست اگر خدا بخواهد درسم اینجا تمام شه میخواهم اقدام کنم برای فوق شبکه
    در مالزی

کسی از دوستان اون جا بوده ؟یا درس خونده؟

تشکرها / پسندها

Arrow

ممنون دوست عزيز .البته منظور اصلي من از طريق دوره هاي آموزشي بود .ولي اگر در ايران هم چنين رشته اي در دانشگاه ارائه بشه حتما" شركت مي كنم.
    ویرایش توسط amir61v : 2008/02/10 در ساعت 09:43 AM

کاربر عادی hidd3n آواتار ها
    تشکرها / پسندها

Arrow Re

با نام حق

سلام ,

دوستان رشته های شبکه در ایران در دانشگاه تدریس نمیشه بطور اختصاصی.

بلکه اگر شما میخواهید دوره های مایکروسافت و یا cisco رو بخونید باید به یکی از آموزشگاهها که این مباحث رو تدریس می کنند برید , البته اگه مدرک میخواهید و میخواید با اون مدرک یک شغلی رو برای خودتون دسته پا کنید.

چون در ایران حرف اول رو مدرک میزنه متاسفانه !!!! نه دانش و تجربه

در تهران میتونید به MFT کهکشان مراجعه کنید.

[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

برای خوندن هم بهتر است شما اول مباحث مایکروسافت رو یاد بگیرید و بعد سراغ سیسکو برید.

و اینکه دوره های مایکرسافت درواقع مقدمات شبکه هست و شما میتونید یک admin متوسط بشید در شبکه ( البته در ایران میتونید یکی از بزرگترین admin ها بشید).
    چون از محصولات cisco زیاد استفاده نمیشه.

و دوره های سیسکو یکی از بهترین و جالبترین دوره های شبکه است که شما با سخت افزار های آشنا میشید.

در ایران از نظر من بیشتر از ccna جا برای خوندن نداره , البته خیلی ها ccnp و حتی بالاتر رو هم برگزار میکنه.

ولی بدلیل تجهیزات پایین یا اصلا نداشتن تجهیزات استاندارد در ایران و نداشتن اطلاعات کافی اساتید دوره ها متاسفانه خوندن بیشتر از ccna فایده ای ندارد.

به نظر من شما برای سیسکو از همین محصولات اموزشی که در سایت قرار داره برای دانلود استفاده کنید خیلی عالی هست.

موفق باشید
    به چشمانت بیاموز که هر چیزی ارزش دیدن ندارد .

RezaBehroozi admin آواتار ها
    تشکرها / پسندها

اگر بتوني اين مدرك وسواد اين دوره ها رو با يك مدرك دانشگاهي تركيب كني خيلي عالي هست......الان تو ايران دشته It هم داريم.....
    براي افق كوتاه مدت سيسكو و ...خوبه ولي در بلند مدت مدرك دانشگاهي لازم هست
    اين دو لازم و ملزوم هم هستند حتي در خارج از ايران

کاربر عادی omid_mohajerani آواتار ها
    تشکرها / پسندها

بهترین حالت همین هست که آقا رضا فرمودن . فقط در مورد فرمایش دوستان باید بگم در ایران رشته شبکه هست البته فقط در مقطع کارشناسی ارشد که متاسفانه خیلی محدود در صنعتی شریف - امیر کبیر و دانشگاه یزد برگزار میشه ...

موفق باشید .

کاربر عادی hidd3n آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض Re

با نام حق

بله من هم نگفتم اصلا نیست رشته شبکه در کارشناسی ارشد که میشه در واقع یک گرایش از رشته نرم افزار کامپیوتر که بازم در اون سطح عالی تدریس نمیشه .

البته میتونید به یکی از کشورهای نزدیک در آسیا برید مثل مالزی.
    که رشته های کارشناسی امنیت شبکه - شبکه - برنامه نویسی موبایل و ..... رو داراست.

موفق باشید
    به چشمانت بیاموز که هر چیزی ارزش دیدن ندارد .

کاربر عادی Morteza.net آواتار ها
    تشکرها / پسندها

با سلام خدمت شما دوستان عزيز من امروز تازه عضو سايت شما شدم و سايت شما خيلي زيباست از لحاظ آموزشي از ادمين سايت هم تشكر ميكنم بخاطر زدن همچين سايتي تا ما ها كه تازه اول كاريم با كمك اين سايت و راهنمايي هاي دوستان راه بيفتيم

من دانشجوي رشته كارداني كامپيوتر هستم و علاقه زيادي به شبكه دارم و ميخوام ادامه بدم تا آخر
    ولي بدي كار اينه كه تو دانشگاه چيز خاصي ياد نميدن و من علاوه بر مدرك علاقه زيادي دارم تا ياد بگيرم تا اينكه فقط يه مدرك خشك و خالي باشه

حالا ميخواستم از شما بزرگواران تا منو راهنمايي كنيد كه از كجا شروع كنم

در ضمن ميگن رشته It بيشتر درساش رياضيه من كه رياضيم صفره ميتونم ادامه بدم
    آيا اصلا در آينده اين رياضي بدرد ميخوره در رابطه با كار خودم و رشته اي كه انتخاب كردم ؟

و همچنين آينده كاري اين رشته به چه صورت هست ؟ (البته تو ايران )
    و اينكه تموم كرديمو چيزي هم بلد شديم آيا خارج از كشور بهتره يا ايران (از لحاظ جا افتادن اين رشته در ايران ميپرسم )

با تشكر منتظر راهنمايي شما دوستان هستم
    ویرایش توسط Morteza.net : 2008/02/11 در ساعت 08:34 PM

کاربر مستعد root آواتار ها
    تشکرها / پسندها

Post ....

نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza.net نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوستان عزيز من امروز تازه عضو سايت شما شدم و سايت شما خيلي زيباست از لحاظ آموزشي از ادمين سايت هم تشكر ميكنم بخاطر زدن همچين سايتي تا ما ها كه تازه اول كاريم با كمك اين سايت و راهنمايي هاي دوستان راه بيفتيم

من دانشجوي رشته كارداني كامپيوتر هستم و علاقه زيادي به شبكه دارم و ميخوام ادامه بدم تا آخر
    ولي بدي كار اينه كه تو دانشگاه چيز خاصي ياد نميدن و من علاوه بر مدرك علاقه زيادي دارم تا ياد بگيرم تا اينكه فقط يه مدرك خشك و خالي باشه

حالا ميخواستم از شما بزرگواران تا منو راهنمايي كنيد كه از كجا شروع كنم

در ضمن ميگن رشته It بيشتر درساش رياضيه من كه رياضيم صفره ميتونم ادامه بدم
    آيا اصلا در آينده اين رياضي بدرد ميخوره در رابطه با كار خودم و رشته اي كه انتخاب كردم ؟

و همچنين آينده كاري اين رشته به چه صورت هست ؟ (البته تو ايران )
    و اينكه تموم كرديمو چيزي هم بلد شديم آيا خارج از كشور بهتره يا ايران (از لحاظ جا افتادن اين رشته در ايران ميپرسم )

با تشكر منتظر راهنمايي شما دوستان هستم

سلام
    اول از همه ورود شما به سایت رو خوش آمد میگم وامید وارم موفق باشید...
    دوم در مورد درس ریاضی هم باید بگم که ریاضی یه درس مادر هستش مثل الفبا(اینو که مشگم خودک ریاضیم به شدت افت کرده ) و نیاز این کار هستش یه مورد خیلی ساده رو مثال می زنم براتئن اون هم sub netting که اگه ریاضیتون ضعیف باشه به مشکل می خورین البته نرمافزارهای این کار هست ولی لازم هیتش ک شما پیش زمینه کافی داشته باشین
    من استادم حرف جالبی میزد می گفت شبکه بلد باشین همه کاری بلدین حتی می تونین پلیس خوبی باشین ...

تشکرها / پسندها

از همه دوستاني كه اطلاعات خودشون رو در اختيار من گذاشتن ممنونم.دقيقا" همون طور كه يكي از دوستان اشاره كرده براي تكميل كار بايد در كنار مدرك شبكه رشته It رو هم ادامه داد تا همه چيز عالي بشه.من به شخصه علاقه و استعداد خوبي براي شبكه و برنامه نويسي دارم ولي متعصفانه از رياضي خوشم نمياد براي همين هم نمره هاي رياضي من پايين ترين نمره ها بودن در حالي كه نمره هاي برنامه نويسيم عالي بود.از دوستان كسي اطلاعات دقيقي در مورد رياضي هاي رشته It داره؟ميشه باهاش كنار اومد يا حتما" بايد مخ رياضي باشي؟و اينكه در حال حاظر از طريق كدام دانشگاه ها ميشه اين رشته رو ادامه داد؟تا جايي كه خودم مي دونم پيام نور ارائه داه و همين طور علمي كاربردي.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)