ناسا هاست ارائه دهنده سرور مجازی لینوکس و هاست پرسرعت وردپرس به همراه سی پنل و دایرکت ادمین
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: چندتا سوال در مورد اینترنت وایرلس

کاربر عادی arsalan آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض چندتا سوال در مورد اینترنت وایرلس

سلام و خسته نباشید

من 2-3 روزی که اینترنت وایرلس گرفتم ، بعد نصب سیگنالم 66 بود. آیا سیگنال مناسبی هست ؟

و مثلا" اگه 67 یا 68 بشه تاثیر مشخصی توی سرعتم می ذاره ؟

2- اکثر اوقات زمان آپلود فایل با پیغام The page cannot be displayed مواجه می شم
    و روی هیچ آپلود سنتری نمی تونم فایل آپلود کنم ، با مرکز سرویسم تماس گرفتم گفت که
    مشکل از اینجا نیست ویندوز عوض کردم بازم این مشکل وجود داره ! به نظر شما علت چیه ؟

3- سرویس من اشتراکی هست آیا برنامه ای هست که بتونم به کمک اون پهنای باند بیشتری به خودم اختصاص بدم و یا اصلا" همچین چیزی امکان پذیره ؟

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر مستعد Supervisor آواتار ها
    تشکرها / پسندها

با سلام

این مشکل نمیتونه دلیلش سیگنال باشه یعنی 66 چون من الان در فاصله 15 کیلومتری با سیگنال -60 خیلی راحت اینترنت دادم و مشکلی هم تا به حال گزارش نشده . این مساله یا به نوع Wireless Client یا همون آنتن و شرکتی که اینترنت میده مربوط میشه . شاید خودشون اونقد تخصص ندارن که بدونن چی کار میکنن !!!!!!
    Farzin Bahmannejadyan
    [email protected]

کاربر عادی arsalan آواتار ها
    تشکرها / پسندها

ببخشید من الان یه اکانت vpn گرفتم

یوزر پس و آی پی رو به من دادن با توجه به اینکه یه کانکشن مربوط به وایرلسم هست
    با دومین کانکشن vpn نمی تونم کانکت بشم
    و ارور 619 دارم اما زمانی که با دیال آپ برم درست کانکت میشه

ایا نمی شه همزمان اینترنت و vpn فعال باشن ؟ و راه حل چیست ؟

ممنونم

کاربر مستعد Supervisor آواتار ها
    تشکرها / پسندها

این موارد مربوط میشه به جائی که ازش وایرلس گرفتین و پرتکلهائی که استفاده کردن . اگه وایرلستون مستقیم و بدون Vpn باشه مشکلی ندارید ولی اگه Vpn بدن ممکنه نشه با یک Vpn دیگه کانکت شد . بهتره با همون جائی که وایرلس گرفتین مشورت کنید .
    Farzin Bahmannejadyan
    [email protected]

کاربر عادی wazet آواتار ها
    تشکرها / پسندها

با سلام خدمت دوستان گرامی
    خدمت شما عرض کنم که شما یک بستر وایرلس راه انداختی وا با کانکت شدن از طریق vpn اینترنت می گیری.حال شما تنظیماتی که از سرویس دهنده می گیری باید تمام و کمال انجام بدی یعنی ای پی رو در سرجای خودش درست بنویسی ای پی گیت وی هم اگر بهتون دادن درست بنویسید و همچنین Pereferred dns رو هم ای پی گیت وی رو درش ست کنی.تا اینجا اگر این چنین تنظیمات داده باشن به شما یا تنظیماتی مشابه این اگر درست انجام دادین در وحله اول شما باید سرور سرویس دهنده رو پینگ کنید و ببینید که ایا ارتباطی برقرار هست بین سیستم شما و سرور یا نه.و می بایست پینگ حد اکثر 4 یا 5 میلی ثانیه بیشتر نگیرید.درحالی که هیچ ترافیکی رد و بدل نمی شود.بعد از این هم شما کانکشن وی پی ان که بهتون دادن یا روش درست کردن رو گفتن خلاصه درست می کنی و اگر اشتباهی نکرده باشی باید وصل بشی و اینترنت بگیری حالا اینکه چقدر می گیری این مربوط میشه به سیاست شرکت و پهنای باندی که خریدی.برای اطلاع از اینکه مبادا از نظر لینک ارتباطی مشکلی باشه که نتونی کل پهنای باند خودت رو بکشی یک راه حل ساده شما یک نرم افزار به نام IDM هست دانلودر هستش ماشالله مثل زالو کل پهنا باندی که داری رو میکشه بیرون برات یک فایل 30 یا 40 مگی بزار دانلود هر چی که گرفتی ضربدر 8 می کنی میشه پهنای باندت. هم زمان در همین حین برای اطمینان از لینک وایرلس و اون قضیه سیگنال سرور رو پینگ می کنی اگر دیدی 90،100 ، 60 ، 700 ، 900 حتی بالای 1000، 1200، پینگ داره این یعنی فاجعه!
    لینک وایرلس شما هم چون پهنای باند ان چنانی نداری بترکه 128 شاید گرفتی پینگ بین 1 تا 5 باید بگیری من لینک زدم پهنای 128 دارم ازش رد می کنم توی 2 کیلومتری خودم جالبه بدونی که پینگ 1و 2 و حتی گاهی زیر 1 میلی هم میشه!
    در مورد کانکت شدن دیال اپ و VPN همزمان هم ویندوز ایکس پی حالش بد میشه و باید یک کانکشن رو بشناسه بصورت انتخابی یا پیش فرض و بدین صورت یک کانال ارتباطی شما دیگه به درد نمی خوره وقتی سیستم عامل بیش از یکی رو نمی تونه.
    کاملتر از این فکر نکنم میشد بهتون توضیح داد.

کاربر عادی saman_xpme آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام یک سوال
    من می خواهم اینترنت وایر لس بگیرم مودمو میگه 140 میخواستم بپرسم مودمو حتما باید از خودشو ن بگیرم بیا میشه از جایی دیگه گرفت ؟

RezaBehroozi admin آواتار ها
    تشکرها / پسندها

معمولا دو طرف یه نوع باشند بهتر حواب میده و گاها اگر یک مدل نباشند شاید بدرستی کار نکند
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

کاربر فعال Naderpour آواتار ها
    تشکرها / پسندها

در شبکه های وایرلس مودم نداریم ، Accesspoint در این نوع شبکه ها استفاده می شه که اگه دو طرف از یه برند و مدل باشند (در صورتی که از تجهیزات رده 2 یا 3 استفاده می کنید ) بهتره یا اگه نیستند به صورت تجربی تست شده باشند و جواب داده باشند
    milad.naderpour[at]Gmail.com

RezaBehroozi admin آواتار ها
    تشکرها / پسندها

چند سال پیش داتک مودم وایرلس دیدم که برای شبکشون استفاده می کنند ، البته تو جزئیات نرفتم ببینم چی هست
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

کاربر عادی WALKMAN_2010 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام
    من اطلاعات زير را در مورد Wireless مي خواستم؟

شماره Ip ( آي پي) ، Geteway و netmask

اگر دوستاني كه Wireless دارند و يا دوستاني كه مي توانند، اين اطلاعات را بدهند بسيار متشكرم.

با تشكر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)