ShirazOnline
صفحه 8 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 185

موضوع: مشکل ایرانیها برای امتحانات سیسکو و دریافت مدرک شرکت سیسکو

کاربر عادی Dj Pashmak آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2 نمایش پست ها
    خیالت رو راحت کنم
    اولا گول تبلیغات افرادی که میگن براتون اگزم سیسکو پاس میکنیم یا میزاریم امتحان بدید و ... رو نخورید چون مثل مایکروسافت نیست .
    دوما یک کلام نه هیچ راهی بجز مواردی که اشاره کردم نداره اگه خواستی برام شمارت رو پیغام خصوصی بزار تا یه چیزای جالبی برات بگم

چیزای جالب رو همین جا بگید بقیه هم استفاده کنند.شما در پیام خصوصی قبلا گفتید که زمینه فعالیتتون چی هست.آیا چیز جدیدی اضافه شده؟

من نمیدونم شما که اینقدر روی این موضوع پافشاری میکنید که امتحانات سیسکو تحت هیچ شرایطی از ایرانیها گرفته نمیشن چه جوری یه نفر پارسال همین موقعها CCNA رو در دبی،سه ماه بعد CCNP رو در هند و حدود 5 ماه پیش CCSPو CCIE Written و CEH رو در هند امتحان داده و اومده همه مدارکش هم به دستش رسیده.

این فرد ایرانی،ساکن مشهد و دارای یک پاسپورت ایرانیه.
    ویرایش توسط Dj Pashmak : 2010/02/25 در ساعت 04:44 PM

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی hamed2 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط dj pashmak نمایش پست ها
    چیزای جالب رو همین جا بگید بقیه هم استفاده کنند.شما در پیام خصوصی قبلا گفتید که زمینه فعالیتتون چی هست.آیا چیز جدیدی اضافه شده؟

من نمیدونم شما که اینقدر روی این موضوع پافشاری میکنید که امتحانات سیسکو تحت هیچ شرایطی از ایرانیها گرفته نمیشن چه جوری یه نفر پارسال همین موقعها ccna رو در دبی،سه ماه بعد ccnp رو در هند و حدود 5 ماه پیش ccspو ccie written و ceh رو در هند امتحان داده و اومده همه مدارکش هم به دستش رسیده.

این فرد ایرانی،ساکن مشهد و دارای یک پاسپورت ایرانیه.
    به این فرد ایرانی بگو یه میل به سیسکو بزنه و درخواست تائید کنه اسکن پاسپورت رو هم بفرسته بعد جوابش رو بگو .
    اینکه صاحب یه تست سنتر بدون در نظر گرفتن قوانین از این فرد آزمون گرفته دلیل نمیشه سیاست سیسکو تغییر کرده باشه .
    ببخشید نکنه شما جز افرادی هستی که در این زمینه فعالیت میکنی .

کاربر عادی آرامش آواتار ها
    تشکرها / پسندها

من جواب خودم رو نگرفتم
    اگر ویزا کارت و گواهینامه خارجی داشته باشم یا یک کشور دیگه مشغول تحصیل باشم چه؟؟؟

کاربر عادی Dj Pashmak آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2 نمایش پست ها
    به این فرد ایرانی بگو یه میل به سیسکو بزنه و درخواست تائید کنه اسکن پاسپورت رو هم بفرسته بعد جوابش رو بگو .
    اینکه صاحب یه تست سنتر بدون در نظر گرفتن قوانین از این فرد آزمون گرفته دلیل نمیشه سیاست سیسکو تغییر کرده باشه .
    ببخشید نکنه شما جز افرادی هستی که در این زمینه فعالیت میکنی .
    به نظر نمیرسه همه تست سنتر ها دستشون تو یه کاسه باشه دوست عزیز.هم در هند هم در دبی

شما در این رابطه مدعی هستید زحمت بکشید برای ختم موضوع و روشن شدن اون یک لینک از VUE یا Cisco اینجا بزارید که در اون صرحتا قید شده باشه که تحت هیچ شرایطی از ایرانی ها امتحان نمیگیرن.اینجوری خیال همه راحت میشه.

شما که از 10 تا پستی که اینجا زدی نصفش در تبلیغ یک موسسه است که امتحان برگزار میکنه،دنبال این نباش که ببینی من در چه زمینه ای فعالیت میکنم.

کاربر عادی forceeh آواتار ها
    تشکرها / پسندها

[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

کاربر عادی alisunj آواتار ها
    تشکرها / پسندها

با سلام
    من نه قصد تبلیغ دارم و نه میتوانم کمک زیادی بکنم
    اما در حال حاضر هم مدرک mcse و هم ccna و ccnp را دارم
    همه مدارک هم به دستم رسید
    در دبی امتحان دادم
    ادرس دریافت مدارکم المان بود و از انجا برایم به ایران به صورت dhl ارسال شد
    اگر هم دوستان فکر میکنند دروغ است میتوان یک اسکرین شات از مدارکم بگذارم
    بنابراین به عنوان یک شخص با تجربه عرض میکنم
    هیچ کاری غیر ممکن نیست
    با چند تماس با جاهای مختلف میتوانید یک جا را پیدا کنید
    البته من برای یافتن محل امتحان خودم به دبی رفتم و از اقبال خوبم تواستم از چند نفر ایرانی کمک بگیرم

ضمنا
    1-سیسکو با ایرانیها مشکلی ندارد
    2- موافقت یا مخالفت سیسکو تاثیری در اینکه یک تست سنتر از شما امتحان بگیرد یا نگیرد ندارد
    3- تنها موردی که سیسکو خودش تصمیم گیری میکند امتحان LAB جهت گرفتن مدرک CCIE است
    ویرایش توسط alisunj : 2010/02/26 در ساعت 09:09 PM

کاربر عادی sara nafar آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام به همه
    بچه ها هيچكدوم شما اولا به local tax اشاره نكرديد كه CCNA حدود 500000 تومان و هر كدوم از CCNP ها حدود 300000 تومان در مياد اينا رو طبق نامه نگاري هايي كه باtestcenter ها داشتم مي گم در ضمن مايكروسافت ام توي كشورهاي همسايه شمالي 50000 تومان ارزونتر از كشورهاي همسايه جنوبي است مثلا تو ارمنستان حدود 100000 تومان ( MCSE each exam ) در ضمن من با 4-3 تا testcenter صحبت كردم ميگن از ايرانيا امتحان نمي گيرند هند نمي خوام برم دوره همين دور و اطراف دبي ارمنستان كسي هست رفته باشه بيزحمت بگه خيلي ممنون ميشم .
    بي زحمت اسم و آدرسش رو بگيد.
    ویرایش توسط sara nafar : 2010/03/08 در ساعت 02:47 PM

کاربر عادی hamed2 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

Smiley Foot In Mouth

عزیزم لازم نبود با تست سنتر صحبت کنی !!! که اونم بدون اطلاع قیمت بده
    وقتی خودت میتونی از سایت رسمی [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] قیمت را در بیاری چرا !!!
    بطور مثال هر آزمون مایکروسافت در هند 50$ و در ارمنستان و افغانستان هم 50$ است یا قیمتهای سیسکو رو از سایت [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] میتونی دربیاری ، در ضمن مالیات هم بسته به هر کشور فرق میکنه اما نه دیگه این قیمتهای عجیبی که شما میگی مثلا CCNA در دبی 150$ در میاد .

کاربر عادی sara nafar آواتار ها
    تشکرها / پسندها

Smiley Foot In Mouth

nemidoonam manzooretoon az inke hamintori javab dadan yani chi
    kasi ke masoole emtehane ie testcenter hast ,khaheshan ba khodetoon moghaiese nakonid,oonha bar akse shoma hamintori javab nemidan,taze ieki hamintori javab mide na 3-4 ta
    sir
    darzemn age kasi toye har testcenteri ke mojavveze emtehan dashte bashe va ma berim emtehan bedim o ghaboul beshim nemidoonam shaiad shoma berin ie kopi az madraketoun begirido befrestid ke cisco dobare taieed kone vali too kharej intorie ke validation e ID ito check mikonan nemigan boro avval ie kopi bede cisco taieed kone bad biapishe ma
    hazrate agha
    pay more attention plz
    darzemn in site haiee ke moarrefi kardid site rasmie inaieeke emtehan midgiran gheimate too jadvalashoon ba oonike migan fargh mikone khastin emtehan konid [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    ویرایش توسط sara nafar : 2010/03/09 در ساعت 06:23 AM

کاربر عادی saeed_194 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

بچه ها نظرتون راجع به اینجا چیه؟
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید].net/
    تمام امتحانات ماکروسافت و سیسکو رو برگزار میکنه.
    به نظرتون کلاه برداری نیست؟

صفحه 8 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)