ناسا هاست ارائه دهنده سرور مجازی لینوکس و هاست پرسرعت وردپرس به همراه سی پنل و دایرکت ادمین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: درخواست اطلاعات راجع به سرور مجازی (vps )

کاربر عادی Amirmisagh آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض درخواست اطلاعات راجع به سرور مجازی (vps )

سلام
    از یکی از دوستانم بصورت اجمالی راجع به این سرورهای مجازی چیزهایی شنیدم که در پی اونها سوالات و ابهامات بیشتری برایم شکل گرفت و حالا اینجا میبینم سایت شما اقدام به فروش این سرورها میکند و گفتم چه جایی بهتر از اینجا برای طرح این پرسشها.
    روراست بگم چیزی از شبکه و سرور نمیدونم و اگر بصورت عامیانه و همه فهم به سوالات من پاسخ داده بشه ممنون میشم.
    منظور از پردازشگر ، رم و هارد و پهنای باند و همچنین Cpanel در اطلاعات صفحه ی فروش سرور مجازی شما چیست؟
    بعد از دانلود فایلها تا چند وقت میتوان به آن دسترسی داشت؟ مثلاً بعد از دانلود یک فایل تصویری میتوان آن را مشاهده نمود یا خیر؟ از آنجاییکه اطلاعات بر روی کامپیوتر دوم منتقل میشود این سوال رو کردم.
    فقط میخوام سرعت بالایی در مشاهده ی صفحات و مشاهده ی ویدئو های آنلاین و ... داشته باشم .. آیا بدون داشتن اطلاعات سرور و مسائل راجع به اونها میتونم از vps بدون دردسر استفاده کنم یا خیر؟

2. # ADS
    Circuit advertisement

RezaBehroozi admin آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام..vps يك سرور مجازي است...مثلا بر روي يك سرور چندين سرور محازي راه مياندازن تا از لحاظ هزينه صرفه جويي بشه
    پردازشگر منظور cpu سيستم هست كه بين تمام vpsةا مشترك هست
    رم ، ميزان رمي هست كه به vps اختصاص داده شده از كل رم سرور
    پهناي باند هم مثل adsl كه ميگن شما بيشتر از 4 گيگ نمي توني استفاده كني
    cpanel يك كنترل پنل هست كه معمولا هاستينگ ها استفاده مي كنند...براي راحتي كار
    اگر شما فايل ها رو بر روي vps بريزيد تا وقتي پاكش نكنيد اونجا مي مونه..اين سوالتون زياد مفهمو نيست

سرعت شماهده صفحات ربطي به vps نداره...سرعت خودتون بايد بالا باشه..اينم زياد مفهمو نبود..شايد با يه چيز ديگه اشتباه گرفتيد
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

کاربر عادی Amirmisagh آواتار ها
    تشکرها / پسندها

ادمین عزیز
    من این توضیحات رو در داخل یکی از فروم ها خوندم و به همین جهت اینجا سوال کردم:

....
    آقایون , منم VPS دارم! هر کی دوست داشت میتونه ه فایلی خواست بگه تا من با سرعت 10 مگابیت در ثانیه دانلود کنم و عکس هم بگیرم براش!!!
    محض اطلاع دوستان:
    VPS یا Virtual Private Server یک کامپیوتر هست مجهز به خط پر سرعت اینترنت که شما با کامپیوتر شخصیتون از طریق ریموت دسکتاپ می تونید اونو کنترل کنید و باهاش فایل آپلود یا دانلود کنید.
    سیستم عاملش هم معمولا ویندوز سرور هست.
    و

بله دوست گرامی, شما می تونید به کامپیوتر وصل شید, مهم نیست که چه سرعتی دارید!
    اما این را مد نظر داشته باشید که کلیه فایل های دانلودی شما در هارد کامپیوتری که به آن متصل شده اید ذخیره می گردند نه در کامپیوتر شما.
    هزینه سرویس هم بستگی به نوع کامپیوتر سرور و پهنای باند و ... دارد.
    موارد استفاده معمولا برای افرادیست که چون اینترنت کم سرعتی دارند و نیاز به دانلود و آپلود فایل با سرعت بالا دارند, از این راه می توانند به مقصود خود برسند.

کاربر عادی mehradad آواتار ها
    تشکرها / پسندها

من به یک وی پی اس ویندوز با ترافیک نامحدود احتاج داردم

فوری !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Super Moderator patris_70 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehradad نمایش پست ها
    من به یک وی پی اس ویندوز با ترافیک نامحدود احتاج داردم

فوری !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این درخواست شما چه ربطی به این پست داشت!!!!!
    سال ۱۳۸۶ یک کسی سوال کرده، شما سال ۱۳۸۹ چیزی مینویسید که ربطی به مطلب ندارد.
    ما که نفهمیدیم!!!
    داخل انجمن سوال کنید تا دیگران هم اگر مشکل شما را دارند یا برایشان در آینده پیش بیاید استفاده کنند. پیغام خصوصی برای جواب دادن به سوال نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)