ناسا هاست ارائه دهنده سرور مجازی لینوکس و هاست پرسرعت وردپرس به همراه سی پنل و دایرکت ادمین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مشکل در دسترسی به پارتیشن های هارد دیسک

کاربر عادی amator آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض مشکل در دسترسی به پارتیشن های هارد دیسک

با سلام
    من چند وخ پیش تصمیم گرفتم لینوکس رو سیستمم نصب کنم. البته از قبل رو سیستم ویندوز xp داشتم.
    و البته اینم نا گفته نمونه که هارد من از خیلی وقت پیش یه مشکلی داشت و اونم این بود که یه تیکه ای از اولش خراب بود. یعنی من که می خواستم ویندوز روش نصب کنم مجبور بودم با partitionmagic اولش بیام و از پایین به بالا یه جوری هارد رو پارتیشن کنم که حدود یه 7gig ی از اولش اصلا پارتیشن نشه چون در غیر این صورت درایو حاوی اون قسمت اصلا فرمت نمی شد . یعنی تا 20 درصدی فرمت انجام می شد ولی بعدش همونجا قفل می کرد. این partition magic رو هم من از طریق یه سی دی بوت Hiren V7.0 انجام می دادم نه از داخل خود ویندوز.
    خلاصه به این وضع ما ویندوز نصب می کردیم. بعدش که خواستم لینوکس نصب کنم (البته در کنار ویندوزم) خیلی سر پارتیشن بندی اذیت شدم. نه خودش اتومات برام پارتیشن می کرد و نه هم پارتیشن بندی منو قبول می کرد. خلاصه من خدایی نفهمیدم که چیکارا با این درایوا کردم (با همون partitionmagic سی دی hiren) که بالاخره پارتیشن بندی اتومات رو برام انجام داد. اینجوری هم پارتیشن کرد که یه LVM volume هم درست کرد .
    فقط یادمه که اون تیکه خراب رو مجبور شدم از حالت unallocated در بیارم ولی فرمتش نکردم. الانم تو ویندوزم تحت نام درایو E قابل مشاهده ست ولی خوب چون فرمت نشده قابل استفاده نیست.
    حالا من هم ویندوز دارم و هم لینوکس فدورا.
    ویندوزم از چندین وقته که سرعتش افتضاحه. البته اینو شاید یه یک سالی هست که رو سییستم دارم و خلاصه عمرش زیاده. ولی الان دیگه سرعتش غیر قابل تحمل شده. مخصوصا همین اولی که بالا اومد یه 5 دقیقه ای طول می کشه تا بشه باهاش کار کرد.
    خلاصه قرار شد ما کلا هاردمونو فرمت کنیم . ولی مشکل اینجاست که حالا نمی تونم اصلا با هارد کار کنم. یعنی سی دی hiren رو که می ذارم حتی برنامه Partition magic رو هم برام باز نمی کنه. می خوام هاردمو کلا از نو فرمت کنم(البته مسلما با اون تیکه خرابش نباید درگیر شم). اما با این وضعیت نمی دونم چطوری این کارو بکنم!!!!!!
    لطفا اگه کسی می دونه حتما بگه که من کارم خیلی گیره. ممنون

2. # ADS
    Circuit advertisement

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)