ناسا هاست ارائه دهنده سرور مجازی لینوکس و هاست پرسرعت وردپرس به همراه سی پنل و دایرکت ادمین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: سوال...

کاربر عادی total-msr آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض سوال...

آیا روی یک اینترفیس روتر می توان همزمان دو پروتکل مسیریابی را فعال کرد؟اگر بله مسیریابی بر اساس کدام پروتکل انجام می شود؟

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی m3hdiii آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط total-msr نمایش پست ها
    آیا روی یک اینترفیس روتر می توان همزمان دو پروتکل مسیریابی را فعال کرد؟اگر بله مسیریابی بر اساس کدام پروتکل انجام می شود؟
    بله من اینکار را قبلاً کرده بودم و 3 روتینگ RIP - OSPF - EIGRP را با هم فعال کرده بودم با هم و قشنگ هم کار کرد و هیچ Error ی هم نگرفت و موقعی هم که از Routing ها Debug گرفتم همشون هم با Neighbor هاشون کاملاً ارتباط داشتن .
    فقط یک چیزی بگم و اون اینه که یادمه که موقعی که sh ip route می گرفتم Route های مربوط به Rip را نشون نمی داد ولی Eigrp و OSPF را نشون می داد ولی موقعی که از دستور Sh ip rip و sh ip protocol استفاده کردم در هر دو دستور Routing های مربوط به rip را نشون می داد . در همون بالا هم همانطور که گفتم موقعی که از rip debug گرفتم قشنگ معلوم بود که rip داره با Neighbor هاش ارتباط برقرار می کنه ولی اینکه چرا واقعاً در sh ip route نشونش نمی داد نمی دونم واسه خودمم سؤال شده بود .
    و اینم که واقعاً در این وضعیت کدوم Routing کار می کنه فکر می کنم که هر کدوم که سریعتر Request را بگیره و می تونه متفاوت باشه چون موقعی که من Debug گرفتم همه Routing ها با Neighbor هاشون ارتباط داشتن و خوبم کار می کردند .

شاد باشی عزیز
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]: 714636
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]: 1RaZePenHaN

کاربر عادی total-msr آواتار ها
    تشکرها / پسندها

مرسی m3hdiii عزیز.

RezaBehroozi admin آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط m3hdiii نمایش پست ها
    و اینم که واقعاً در این وضعیت کدوم Routing کار می کنه فکر می کنم که هر کدوم که سریعتر Request را بگیره و می تونه متفاوت باشه چون موقعی که من Debug گرفتم همه Routing ها با Neighbor هاشون ارتباط داشتن و خوبم کار می کردند .
    با سلام
    اینطوری نیست...یه چیزی داریم بنام Administrative Distance
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    که معلوم میکنه اگر برای یک مسیر چند روت با پروتکل های مختلف باشه از کدوم استفاده بشه..هر چی عدد Administrative Distance کمتر باشه , اون مسیر اولویت داره

کاربر عادی m3hdiii آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    با سلام
    اینطوری نیست...یه چیزی داریم بنام Administrative Distance
    که معلوم میکنه اگر برای یک مسیر چند روت با پروتکل های مختلف باشه از کدوم استفاده بشه..هر چی عدد Administrative Distance کمتر باشه , اون مسیر اولویت داره
    من لینک مرتبط را دیدم حرف Admin جان کاملاً درسته مرسی عزیز از اینکه من را روشن کردی .
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]: 714636
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]: 1RaZePenHaN

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)