ناسا هاست ارائه دهنده سرور مجازی لینوکس و هاست پرسرعت وردپرس به همراه سی پنل و دایرکت ادمین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: راه اندازی voip بین دو سایت متصل از طریق MPLS با Cisco Call Manager Express

کاربر عادی arash007 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض راه اندازی voip بین دو سایت متصل از طریق MPLS با Cisco Call Manager Express

سلام
    ما یک لینک MPLS گرفتیم که 2 تا سایت تهران و تبریز رو به هم وصل کنیم حالا در کنار اون می خواهیم یک Voip معمولی راه اندازی کنیم که یک نفر از تهران بتونه با یک نفر تو تبریز صحبت کنه و اگر هم لینک WAN قطع شد خودش اتوماتیک شماره بین شهری رو بگیره.تو 2 طرف روترهای 2800 داریم می خواستم بدونم چه کار باید انجام بدم و به چه تجهیزات دیگری نیاز دارم.از call manager یا call manager express باید استفاده کنم تعداد Ip Phone هایی که قرار بگیریم 2 یا 4 تاست.
    ممنوم میشم اگه راهنمائیم کنید.من CCNP رو بلدم ولی از Voice چیزی نمیدونم.

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی m3hdiii آواتار ها
    تشکرها / پسندها

Icon Arrow

نقل قول نوشته اصلی توسط arash007 نمایش پست ها
    سلام
    ما یک لینک MPLS گرفتیم که 2 تا سایت تهران و تبریز رو به هم وصل کنیم حالا در کنار اون می خواهیم یک Voip معمولی راه اندازی کنیم که یک نفر از تهران بتونه با یک نفر تو تبریز صحبت کنه و اگر هم لینک WAN قطع شد خودش اتوماتیک شماره بین شهری رو بگیره.تو 2 طرف روترهای 2800 داریم می خواستم بدونم چه کار باید انجام بدم و به چه تجهیزات دیگری نیاز دارم.از call manager یا call manager express باید استفاده کنم تعداد Ip Phone هایی که قرار بگیریم 2 یا 4 تاست.
    ممنوم میشم اگه راهنمائیم کنید.من CCNP رو بلدم ولی از Voice چیزی نمیدونم.
    دوست من سؤال شما خیلی کلی هست از این CD آموزشی استفاده کن تا همه Config ها را یاد بگیری ...

[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

شاد باشی عزیز
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]: 714636
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]: 1RaZePenHaN

کاربر عادی arash007 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

آخه مشکل من اینه که اصلا نمیدونم از چه تکنولوژی هایی باید استفاده کنم.منابع آموزشی زیاد دارم فقط می خوام بدونم که از چه چیز هایی باید استفاده کنم تا برم دنبالش.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)