ناسا هاست ارائه دهنده سرور مجازی لینوکس و هاست پرسرعت وردپرس به همراه سی پنل و دایرکت ادمین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: Routing در آیزا 2006

کاربر عادی pcboysir آواتار ها
    تشکرها / پسندها

Smiley Un Routing در آیزا 2006

سلام خدمت تمام دوستان
    یک سوال من در محل کارم سه سرور 2003 سرویس پک 2 دارم که یکی سرور دومین اصلی هست و دو تای دیگه به صورت ادیشنال به اون متصل هستند چیزی که مهمه اینکه در این مجموعه یه تعداد ویدئو سرور هست که من با استفاده از سروی RRas در ویندوز و یک Ip ولید که در مجموعه موجود هست و یک پورت که خودم انو تعریف میکنم میتونم از طریق اینترنت اون ویدئو سرور رو و دوربینهای متصل بهش رو ببینم مثلا اینجوری xxx.xxxx.xxxx.xxxx:8010 که اینو سرویس RRas تو ویندوز روت میکنه به 192.168.0.120 که Ip یکی از ویدئو سرورهای مننه حالا اگه من ISA 2006 رو نصب کنم این قسمت روتینگ کجاست و چه چوری میشه انو کانفیک کرد در ضمن این جا چند شعبه در شهرهای دیگه هم داره که کلاینت های اونا به صورت vpn به این مجموعه متصل هستند
    ممنون میشم اگه منو کمک کنید

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی rezasmile آواتار ها
    تشکرها / پسندها

دوست عزیز وقتی شما isa رو روی یک ویندوز سرور 2003 نصب می کنی و اون رو به isa server تبدیل می کنی برای ایجاد و استفاده از routing در آن سیستم شما باید در آن ویندوز از طریق routing and remote access سرویس route رو فعال کنی و کانفیگ مورد نظر رو انجام بدی تا isa server شما بتونه route رو هم انجام بده...

کاربر عادی Hamed89156 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

وقتی آیزا رو نصب می کنیم نباید rras رو دستکاری کنیم ...باید از توی محیط آیزا روتینگ رو تعریف کنیم .

کاربر فعال webgard3 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

درسته از توی isa باید کانفگ بشه.
    ...Thechnology is faster than you
    .so Try HARD

کاربر عادی pcboysir آواتار ها
    تشکرها / پسندها

با تشکر از تمامی دوستان که لطف کردن و جواب دادن
    من در سروری که IP ولید داره سرور RRas رو در مود NAT و VPN سرور دارم نت برای استفاده کلاینتها از اینترنت و وی پی ان برای دفاتر شهرستانها من با کانفیگ ISAبرای VPN مشکلی ندارم ولی این قسمت که فرموده بودید باید از داخل ISA تنظیم بشه برای روتینگ رو نمی دونم کجاست در ضمن سرویس RRas من روی دومین سرور اصلی قارا داره و من میخوام ISA رو روی یکی دیگه از سرورها نصب کنم ( البته مشکلی با انتقال IP ولید و سرویس RRas بر روی سروری که میخوام ISA روش نصب کنم ندارم ) خیلی ممنون میشم اگه کمی بیشتر توضیح بدید با سپاس مجدد
    ویرایش توسط pcboysir : 2008/08/17 در ساعت 07:50 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)