ناسا هاست ارائه دهنده سرور مجازی لینوکس و هاست پرسرعت وردپرس به همراه سی پنل و دایرکت ادمین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: راهنمایی در مورد آزمون های بین المللی

کاربر عادی plusdeck آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض راهنمایی در مورد آزمون های بین المللی

سلام دوستان، این اولین پست من تو این انجمنه و یه سوال بسیار مهم دارم ازتون (حداقل این موضوع برای من خیلی مهمه!)
    با خوندن پست ها و تاپیک هایی که تو این انجمنها در مورد مدارک بین المللی شرکت هایی مثل microsoft، سیسکو ، کامپتیا و ردهت و... ارسال شده و قضیه تحریم ها و ... دیگه با یه بن بست واقعی برای دادن آزمون و دریافت یه مدرک معتبر (البته معتبر در خارج از ایران نه داخل) مواجه شدم! یعنی برای منی که فعلا دانشجو هستم و فردا پس فردا هم باید برم سربازی هیچ راهی وجود نداره که آزمون های MCSE یا سیسکو رو ایران بدم و مدرکی که فردا تو یه کشور خارجی بتونم بوسیله اون صلاحیتم رو اثبات کنم بگیرم؟ اینجوری پس این موضوع برای من یا هر کس دیگه ای که امکانات رفتن به خارج از کشور رو برای برگزاری آزمون ها رو نداره یه شکست و ناامیدی کامل هست دیگه
    آخه یکی دو تا آزمون هم نیستن که، مثلا برای همین MCSE هفت تا آزمون باید بدیم!
    به نظر شما هیچ راه حلی وجود نداره؟

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر ممتاز حرفه ای hashem_wolf آواتار ها
    تشکرها / پسندها

Arrow

به اندازه کافی بحث شده در این مورد!
    لطفا جستجو کنید در همین انجمن!

RezaBehroozi admin آواتار ها
    تشکرها / پسندها

همچین مدرک داشتن هم کمک آنچنانی بهتون نمی کنه...مدرک دانشگاهی رو برای کار خیلی بیشتر به کار میاد
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

کاربر عادی plusdeck آواتار ها
    تشکرها / پسندها

با تشکر از دوستان.

کاربر عادی m3hdiii آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط plusdeck نمایش پست ها
    سلام دوستان، این اولین پست من تو این انجمنه و یه سوال بسیار مهم دارم ازتون (حداقل این موضوع برای من خیلی مهمه!)
    با خوندن پست ها و تاپیک هایی که تو این انجمنها در مورد مدارک بین المللی شرکت هایی مثل microsoft، سیسکو ، کامپتیا و ردهت و... ارسال شده و قضیه تحریم ها و ... دیگه با یه بن بست واقعی برای دادن آزمون و دریافت یه مدرک معتبر (البته معتبر در خارج از ایران نه داخل) مواجه شدم! یعنی برای منی که فعلا دانشجو هستم و فردا پس فردا هم باید برم سربازی هیچ راهی وجود نداره که آزمون های MCSE یا سیسکو رو ایران بدم و مدرکی که فردا تو یه کشور خارجی بتونم بوسیله اون صلاحیتم رو اثبات کنم بگیرم؟ اینجوری پس این موضوع برای من یا هر کس دیگه ای که امکانات رفتن به خارج از کشور رو برای برگزاری آزمون ها رو نداره یه شکست و ناامیدی کامل هست دیگه
    آخه یکی دو تا آزمون هم نیستن که، مثلا برای همین MCSE هفت تا آزمون باید بدیم!
    به نظر شما هیچ راه حلی وجود نداره؟
    خواستن توانستن است تلاش کن می تونی
    انقدرم نگران نباش با صبر و حوصله ای که در دوران سربازی یاد می گیری همه این مسائل و نگرانی ها با امیدت به خدا برات حل می شود
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]: 714636
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]: 1RaZePenHaN

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)