ناسا هاست ارائه دهنده سرور مجازی لینوکس و هاست پرسرعت وردپرس به همراه سی پنل و دایرکت ادمین
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32

موضوع: موضوع پیرامون شبکه حسگر بیسیم

کاربر عادی computer_student آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض موضوع پیرامون شبکه حسگر بیسیم

با سلام من دنبال یه موضوع تحقیقاتی مناسب پیرامون شبکه حسگر بیسیم میگردم میدونم که جنبه های بسیاری هست موضوعی که بشه به عنوان پروژه کار کرد ؟ممنونم

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی hamdan آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام شبكه هاي حسگر بي‌سيم موضوعات فراواني دارند مثلا ميتوني كنترل توپولوژي يا tracking رو انتخاب كني

تشکرها / پسندها

سلام و بسیار سپاس گزارم بابت پاسخ تون شما روی چه اساسی این موضوعات رو معرفی میفرمایید ؟کارکردید؟میشه بیشتر توضیح بدید و ریزتر بیان کنید؟

تشکرها / پسندها

پیش فرض شبكه هاي حسگر بي‌سيم

سلام مجدد من خودم دارم رو توپولوژي كنترل كار مي‌كنم
    شما چرا به اين موضوع علاقه مند شده‌ايد كمي بسيشتر راجع بع خودتان ، مفطع تحصيلي و رشته،..... بيان كنيد

تشکرها / پسندها

با سلام من و دوست م دانشجوی ارشد نرم افزار دانش گاه آزاد مشهد هستیم برای درس سمینار و در ادامه پروژه به دنبال موضوع برای کار کردن و تحقیق هستیم با یکی از استادان هم که ایشان در این زمینه فعال هستند صحبت کرده ایم اما ایشان در صحبت اولیه از ما خواستار موضوع شدند (؟؟؟) ما با wsn در ارایه یکی از دروس به طور خلاصه آشنا شده ایم و واقعیت امر این که با ساز و کار مقاله دادن و تحقیق به طور اکادمیک چندان آشنا نیستیم من و دوست م البته در دوره لیسانس در دانش گاه فردوسی تحصیل کرده ایم و پایان نامه لیسانس ما هم پیاده سازی یک نرم افزار برای accounting کاربران شبکه بود که البته همان جا متوجه شدیم که در شهر ما چه قدر کارکردن روی موضوعات کار نشده و پیاده سازی آن خصوصا در این برهوت نبود انسانی که به تو ایده بدهد چه قدر مشکل است فکر نمیکنم شما اطلاعاتی را بیش از این در مورد ما پرسیده باشید که خدمت تان بیان شد به نظر شما با این اوصاف و با توجه به این که ما دوست داریم هر دو روی دو موضوع به هم مرتبط کار کنیم و در زمینه wsn کار تحقیقاتی نکرده ایم شما چه پیشنهاد می فرمایید پاره ای از افراد به ما Data Aggregation را پیشنهاد میکنند جناب عالی چطور؟

تشکرها / پسندها

پیش فرض شبكه هاي حسگر

با سلام مجدد
    من پيشنهاد ميكنم شما در ابتدا چند كتاب و مقاله در مورد شبكه هاي حسگر بخوانيد، تا بتوانيد موضوع دلخواه را انتخاب كنيد.در صورت لزوم ، ميتونم براتون چند تا كتاب و مقاله خوب بفرستم. h_danesh_2000 اين آدرس من در ياهو است

تشکرها / پسندها

سلام من چند کتاب دارم مقاله هم زیاد در مورد این موضوع گرفته ام منتها نمیدونم چی کار باید کرد من دارم کتاب wireless sensor network مال Feng Zhao رو میخونم البته کتاب wsn مال انتشارات ٌWiley رو هم دارم ولی نمی دونم بعد از خوندنش چطوری باید خودم ایده به نظرم بیاد یا اصلا چون آدم خلاقی نیستم کلا هراس زیادی نسبت به ادامه کار دارم نمیدونم تحصیلات شما چی هست ولی حتما از من بالاتره میخواستم بپرسم واقعا تو تمام پایان نامه های ارشد واقعا یه چیز جدید کشف میشه یعنی برای پروژه یه کار فوق العاده باید کرد ؟ممنون بابت جواب هاتون

کاربر عادی ghasedak آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض مشكل مشابه

منم دقيقا در شرايط شما هستم . ميشه منم راهنمايي كنين

کاربر عادی imanm آواتار ها
    تشکرها / پسندها

دوستان به شما پیشنهاد می کنم تو سایتی مثل Sciencedirect.com یه خورده سرچ کنید و چکیده ی مقاله های موجود در مورد WSN رو بخونید.حساب کار دستتون میاد.

کاربر عادی MHKH آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض همکاری

با سلام
    من هم به تازگی با این مبحث اشنا شدم و دارم کار می کنم موضوعی که من انتخاب کردم routing در این شبکه ها است. جای کار روی این موضوع زیاده
    دانشجوی دانشگاه آزاد مشهد هستم

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)