ناسا هاست ارائه دهنده سرور مجازی لینوکس و هاست پرسرعت وردپرس به همراه سی پنل و دایرکت ادمین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: ساخت dns

کاربر عادی jalal95 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض ساخت dns

دوستان من مشكلي دارم كه شايد از نظر شما بي اهميت باشه ولي منو خيلي كلافه كرده خواهشا هر كدوم از دوستان ميدونند اطلاعاتشونو دريغ نكنند كارم خيلي گيره
    من روي يك سرور كه مال خودمه (من isp هستم) يه هاست دارم و يك سايت راه انداختم الان با ip اون سيستم ميتونم برم سايتمو ببينم تا اينجا مشكلي نيست ولي من ميخوام يك دومين داشته باشم كه با اون دومين وارد سايتم بشم چون بيشتر مردم از ip چيزي نميدونند وافت داره كه سايت دومين نداشته باشه
    من يك دومين از شركت پارسينيك خريداري كردم حالا پارسينيك ميگه براي اينكه اون دومين با اين هاستم ست بشه بايد براي هاستم dns تعريف كنم و اونو با دومين ست كنم
    1- ساده ترين راه ايجاد يك dns روي سيستم چيست
    2-از امكان dns server خود ويندوز استفاده كردم و اون dns را هم ست كردم ولي پيغام ميده كه dns نامعتبر است در صورت امكان توضيح دهيد چطور اين كارو بكنم چون حتما اشتباه انجام دادم
    3-ايا علاوه بر dns بايد ip سرور هم با دومين ست بشه يا نه
    در كل خواهشا را ه ساخت dns server را برام توضيح دهيد و طريقه ست كردن اونو با دومين
    من از ويندوز 2000 استفاده ميكنم

2. # ADS
    Circuit advertisement

RezaBehroozi admin آواتار ها
    تشکرها / پسندها

ساده ترین راه نیست
    می تونی از این سایت هم استفاده کنی
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

عکس پیغام رو بزارید

3-بله...شما توی dnsاست 2 تا a رکورد ایجاد می کنی با ip سرورت..بعد می ری توی کنترل پنل توی پارسینیک ...اونجا توی تنظیمات ns برای دومین اون 2تا رکورد با Ip رو وارد می کنی

ولی راحت ترین کار برای شما استفاده از [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] هست

تشکرها / پسندها

من از سايت [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] اكانت گرفتم و يك دومين با نام herisnet.com باز كردم (چون [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] زدم قبول نكرد و گفت بايد بدون wwwبزنيد) مشخصات زيرو داد

حالا اينdns ها ip ها كدومشونو بايد استفاده كنم ؟
    در ضمن من [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] را در پارسينيك قبلا ثبت كرده ام
    ویرایش توسط jalal95 : 2008/09/27 در ساعت 12:23 PM

RezaBehroozi admin آواتار ها
    تشکرها / پسندها

شما باید ns1.us.editdns.net و ns2.us.editdns.net و ns3.us.editdns.net رو توی پارسینیک به عنوان ns اضا فه کنید...

تشکرها / پسندها

خيلي ممنون درست شد قربون دستت به همه پيشنهاد ميكنم اگه مشكلي شبيه مشكل من داشتند حتما از اين سايت استفاده كنند حرف نداره
    در ضمن محدوديت اين سايت چيه نميشه كه كلي خدمات اونم به صورت رايگان بده حتما يه مسئله اي هست
    ویرایش توسط jalal95 : 2008/09/27 در ساعت 09:50 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)