ShirazOnline
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: سوال :عوض کردن Ip

کاربر فعال l!nux آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض سوال :عوض کردن Ip

سلام دوستان
    1.چگونه میشود IP static عوض کرد و dynamic منظور IP ادرس (بدون برنامه یاproxy
    2.کارت شبکه on Board کارایش بهتر و یا غیر on Board و اگر غیر on Board چه مدلی و مشخصاتی
    ممنون دوستان ;)

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر عادی majids آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط manoxpwin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1.چگونه میشود IP static عوض کرد و dynamic منظور IP ادرس (بدون برنامه یاproxy
    2.کارت شبکه on Board کارایش بهتر و یا غیر on Board و اگر غیر on Board چه مدلی و مشخصاتی
    ممنون دوستان ;)
    دوست عزيزم من متوجه سوال شما نشدم ولي اگر منظور شما چگونگي تعريف و يا تغيير در IP است كه مي توانيد به NetworkConnection برويد وبر روي كانكشن كارت شبكه تان كليك كنيد و Properties وبعد در TCP/IP رو انتخاب و IP رو ست كنيد
    در مورد IP بدون برنامه يا ***** هم فكر كنم منظور شما Full Protocol باشه كه پورتي درش بسته نيست و IP Valid مي باشد و يا اينترنتي كه در مسير آن كش سرور و يا پروكسي و يا ف ي ل ت ر ينگ وجود ندارد و به طور كلي بدون محدوديت باشه
    كارت شبكه هم اگر براي كارهاي حرفه اي تر مي خواهيد مثل سرور ها OnBoard نباشد بهتر است ولي براي Client فرقي نمي كند
    مي بخشيد اگر سوالتان رو نفهميدم

تشکرها / پسندها

پیش فرض سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط majids نمایش پست ها
    دوست عزيزم من متوجه سوال شما نشدم ولي اگر منظور شما چگونگي تعريف و يا تغيير در IP است كه مي توانيد به NetworkConnection برويد وبر روي كانكشن كارت شبكه تان كليك كنيد و Properties وبعد در TCP/IP رو انتخاب و IP رو ست كنيد
    در مورد IP بدون برنامه يا ***** هم فكر كنم منظور شما Full Protocol باشه كه پورتي درش بسته نيست و IP Valid مي باشد و يا اينترنتي كه در مسير آن كش سرور و يا پروكسي و يا ف ي ل ت ر ينگ وجود ندارد و به طور كلي بدون محدوديت باشه
    كارت شبكه هم اگر براي كارهاي حرفه اي تر مي خواهيد مثل سرور ها OnBoard نباشد بهتر است ولي براي Client فرقي نمي كند
    مي بخشيد اگر سوالتان رو نفهميدم
    ممنون از جواب شما
    شما می دوند که برای تغییر IP های DHCP چه کار باید کرد خوب من می خوام در یک شبکه LAn که توسط ادمین به Client یک IP تخصیص داده شده و این IP یک IP static هست خوب حالا من چطوری این IP static رو تغییر بدم.که مشکلی برای ارتباط من پیش نیاد (در ضمن من با ادمین دوست نیستم:D )
    ممنون از توجه شما

کاربر عادی netlover آواتار ها
    تشکرها / پسندها

ممنون از جواب شما
    شما می دوند که برای تغییر IP های DHCP چه کار باید کرد خوب من می خوام در یک شبکه LAn که توسط ادمین به Client یک IP تخصیص داده شده و این IP یک IP static هست خوب حالا من چطوری این IP static رو تغییر بدم.که مشکلی برای ارتباط من پیش نیاد (در ضمن من با ادمین دوست نیستم:D )
    ممنون از توجه شما
    سلام.
    شما ميتونيد يك IP توي همون Range به سيستمتون بديد و با بقيه سيستمها ارتباط داشته باشيد. ولي حواستون باشه كه اگه اون IPي كه داريد به سيستم ميديد قبلا روي يك كامپوتر ديگه داده شده باشه روي اون سيستم Confilict IP ميده و Admin متوجه ميشه.
    براي اينكه اين اتفاق نيفته شما از يك IP Scanner استفاده كن و IPها UP&Down رو توي شبكه Scan كن. بعد با خيال راحت يكي از IP هايي كه Down هست رو توي همون Range به سيستمت بده.
    موفق باشي ;)

تشکرها / پسندها

پیش فرض salam

نقل قول نوشته اصلی توسط netlover نمایش پست ها
    سلام.
    شما ميتونيد يك IP توي همون Range به سيستمتون بديد و با بقيه سيستمها ارتباط داشته باشيد. ولي حواستون باشه كه اگه اون IPي كه داريد به سيستم ميديد قبلا روي يك كامپوتر ديگه داده شده باشه روي اون سيستم Confilict IP ميده و Admin متوجه ميشه.
    براي اينكه اين اتفاق نيفته شما از يك IP Scanner استفاده كن و IPها UP&Down رو توي شبكه Scan كن. بعد با خيال راحت يكي از IP هايي كه Down هست رو توي همون Range به سيستمت بده.
    موفق باشي ;)
    netlover من این رو حتما امتحان می کنم ولی یک مشکل من یک روز ارتباطم قطع شد برای همین با ادمین تماس گرفتم و از من IP در خواست کرد بعد اینکه IP دادم به دقیقه نکشید که ارتباط وصل شد و این راهی که گفتی امتحان می کنم :D
    در ضمن majids میشه یک آدرس بدی که در مورد Full Protocol یک مقدار اطلاعات به من بدهد
    دوستان در مورد Lan card چه مدلی کارایی خوبی دارد و یک روتر بگیرم که Lan card هم داشته باشد نظر شما چی هست .
    ممنون از همه

تشکرها / پسندها

ممنون از جواب شما
    ممنون از توجه شما
    دوست من اگه از DHCP آي پي مي گيري اين دستور رو اجرا كن احتمال داره IP رو عوض كنه ipconfig /release و بعد Ipconfig /renew

تشکرها / پسندها

netlover من این رو حتما امتحان می کنم ولی یک مشکل من یک روز ارتباطم قطع شد برای همین با ادمین تماس گرفتم و از من IP در خواست کرد بعد اینکه IP دادم به دقیقه نکشید که ارتباط وصل شد و این راهی که گفتی امتحان می کنم :D
    در ضمن majids میشه یک آدرس بدی که در مورد Full Protocol یک مقدار اطلاعات به من بدهد
    دوستان در مورد Lan card چه مدلی کارایی خوبی دارد و یک روتر بگیرم که Lan card هم داشته باشد نظر شما چی هست .
    ممنون از همه
    مي بخشيد اگه سوال شما رو متوجه نمي شم شايد اگه بيشتر در مورد كاري كه مي خواهيد بكنيد توضيح بديد بهتر بتونم پاسخ بدم
    دوست من كارت شبكه 3com بگير و در مورد روتر هم شما هر روتري بگيري بايد پورت اترنت (Lan Card) داشته داشه كه به شبكه وصل بشه كه البته اين رو معمولا Lan Crad نمي گويند بلكه Ethernet Port مي گويند
    در مورد جواب دوست خوبم كه گفتند IP رو در آن رنج عوض كنيد من از شما خواهش مي كنم اين كار رو نكنيد چون اول به كسي كه IP آنرا استفاده كرديد ظلم كرديد و بعد مدير شبكه مي تونه با اختصاص Mac Address و يا بستن IP از روتر و امثال اينها جلوي شما رو بگيره و بعد دردسر بيشتر براي كاربر مي مونه

تشکرها / پسندها

پیش فرض salam

majids و دیگر دوستان
    من یک IP static دارم می خواهم به گونه ای تغییرش بدم که کار کند در مورد دیگر IP ها می دونم .
    ممنون از جوابهای شما :D

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)