ShirazOnline
صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 61

موضوع: برنامه کیل کردن کاربران vpn و pppoe میکروتیک توسط NTTacPlus

کاربر عادی ahadzadeh آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    برنامه کیل کاربران nttacplus برای ras میکروتیک آماده شده که در اینجا لینک دانلود و شیوه استفاده از آن را ذکر می کنم.
    دانلود :
    [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
    کپی رایت برنامه برای سایت [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] و برنامه نویسان آن [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] و [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] محفوظ است.

شیوه کار برنامه :

mikrokill.exe mikrotik-ip-address mikrotik-username mikrotik-password ssh-port user-for-kill
    برنامه برای اجرا شدن نیاز به 5 ورودی دارد که به ترتیب آدرس ip میکروتیک ، نام کاربری میکروتیک ، پسورد میکروتیک ، پورت ssh (پیش فرض 22 می باشد ) و در آخر نام کاربری که می بایست از سرور قطع شود.

تنظیمات میکروتیک :

برنامه mikrokill توسط پروتکل ssh به میکروتیک وصل شده و کاربر منقضی شده زمانی یا حجمی را قطع می کند.
    این امکان در برنامه قرار داده شده است که در صورت صلاحدید پورت ssh را جز پورت 22 هم قرار دهید.
    توصیه می شود کاربر جدیدی برای این برنامه ایجاد کنید ولی دسترسی آن را به سرور accounting محدود کنید به شیوه زیر :
    [php]/user add name=nttac password=passw0rd group=full address=192.168.100.2 netmask=255.255.255.255[/php]
    کاربری به اسم nttac و پسورد passw0rd ساخته شد که فقط سرور اکانتیگ به آدرس 192.168.100.2 اجازه ورود با این نام کاربری را دارد.

تنظیمات nttacplus :
    برنامه mikrokill را در پوشه nttacplus2\external\ کپی کنید سپس به کنسول برنامه وارد شده ، f8 را بزنید یا به منوی tools سپس options بروید.در این پنجره به تب kill رفته و در kill command configuration بر روی خطی که با default شروع می شود کلیک کرده و remove کنید.سپس عبارت فیلد command line را با عبارت زیر جایگزین کرده و بر روی add کلیک کنید.
    [php]".\external\mikrokill.exe 192.168.100.1 nttac passw0rd 22 $username"[/php]
    در command configuration عبارت جدید بدین شکل نمایان خواهد شد :

[php]default=".\external\mikrokill.exe 192.168.100.1 nttac passw0rd 22 $username"[/php]

نکته مهم :

2 گزینه

• kill user when exceeding his time credit
    • kill user when time quota is over

می بایست در پروفایل کاربر یا گروهی که کاربر متعلق به آن است در تب credits فعال شود.

لطفا مشکلات برنامه را در همین تاپیک مطرح کنید تا در صورت امکان رفع گردد.
    با سلام
    آیا این ای پی 192.168.100.1 باید همین بماند یا باید به آی پی سیستمی که برنامه در آن نصب شده تغییر یابد.
    چون یوزرهای من کیل نمشن نمی دونم چرا؟

2. # ADS
    Circuit advertisement

تشکرها / پسندها

یه نکته اینکه بعد از زمانی که باید یوزر قطع بشه اگه یوزر دیس بشه و بخواد دوباره وصل شه 691 میده و این نشون دهنده درست بودن تنظیماته ولی نمی دونم چرا اتوماتیک کیل نمیکنه.؟

تشکرها / پسندها

آقا کسی جوابمو نمیده؟

کاربر عادی Mr.Farid آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام دوستان، من سوالی داشتم که ممنون می شم اگه بتونن راهنمایی کنند. من واسه یه گروه تو NTTacPlus این امکان رو فعال کردم که پوزر های Expire شده می تونن لاگین کنند با گزینه ( Authenticate even if expired or ...) ، خوب حالا بعد اینکه لاگین می کنند دوباره می تونن مثل قبل از سرویس PPP استفاده کنن. حالا من می خوام این یوزر های expire شده به هر سایتی یا آدرسی که رفتن اتوماتیک redirect بشن به یه صفحه خاص که نشون بده Limit تموم کردن و باید اکانتشون رو تمدید کنند. ممنون

کاربر عادی mehran215 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

پیش فرض کیل کردن کاربران vpn و pppoe میکروتیک توسط NTTacPlus با استفاده از Putty

این برنامه نیز همانند برنامه ای که آقای بهروزی معرفی کردند عمل میکند.

1- ابتدا فایل [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] و [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] را دانلود کنید.

2- فایل mikrokill.bat حاوی دستورات زیر است که بوسیله Putty از طریق پروتکل SSH به میکروتیک وصل میشود.

echo ppp active remove [find name=%1] > External\kill.tmp
    call External\putty.exe -ssh %2 -l %3 -pw %4 -m External\kill.tmp
    del External\kill.tmp

3- فایلهای دانلود شده را به داخل فولدر NTTacPlus2\External\ انتقال دهید.

4- از طریق کنسول NTTac وارد شوید. F8 را بزنید و یا از منوی Tools گزینه Options را انتخاب کنید.
    تب Kill را انتخاب و از Kill command configuration بر روی خطی که با default شروع شده کلیک کرده و آن را remove نمایید و سپس مقدار Command line را با عبارت زیر جایگزین نمایید و بر روی Add کلیک نمایید.

[PHP]".\External\mikrokill.bat $username $nas MikroTikUsername MikroTikPassword"[/PHP]

* بجای MikrotTikUsername نام کاربری میکروتیک را وارد کنید.
    * بجای MikrotikPassword رمز عبور میکروتیک را وارد کنید.

شایان ذکر است باید سرویس SSH روی میکروتیک فعال باشد.
    (جهت فعال سازی SSH در میکروتیک IP ==> Services ==> ssh)

5- در NTTac باید در پروفایل کاربر و یا گروهی که کاربر عضو آن می باشد در تب Credits گزینه های زیر انتخاب گردند.

Kill user when exceeding his time credit
    Kill user when time quota is over

6- در صورتیکه پورت مربوط به ssh را در میکروتیک تغییر داده اید خط دوم فایل mikrokill.bat را به شکل زیر تغییر دهید.

call External\putty.exe -ssh %2 -P portnumber -l %3 -pw %4 -m External\kill.tmp

بجای portnumber شماره پورت ssh در میکروتیک را وارد نمایید.
    ویرایش توسط mehran215 : 2011/02/21 در ساعت 07:52 PM

کاربر عادی GodMaster آواتار ها
    تشکرها / پسندها

Hi
    When a username in order NTTac the need to make changes in security settings in the System user account creation Gift, What Will I Do?

کاربر عادی elka_ir آواتار ها
    تشکرها / پسندها

من تونستم با استفاده از cmd یوز رو kill کنم ولی نمی تونه روی یوزر مورد نظر با استفاده از kill ،kill line کنه .تمام دستوراتش هم دقیق پیش رفتم فکر می کنین مشکل از کجا می تونه باشه ؟؟؟راستی دستور snmp هم باید داشته باشه ؟؟تنظیمات snmp چطوره ؟؟
    ویرایش توسط elka_ir : 2011/06/12 در ساعت 01:54 PM

تشکرها / پسندها

Icon Sad

؟؟؟؟ مثل اینکه کسی نیست به سئوال ما جواب بده ؟؟؟؟

تشکرها / پسندها

بالاخره 80% مسئله حل شد.من تا اونجا تونستم پیش برم که کاربران ساعتی رو بتونه kill کنه ولی حجمی ها رو نمی تونه kill کنه مشکل از کجا می تونه باشه."ظمناً مشکلم تا اینجا با عوض کردن ویندوز و نصب مجدد nttac حل شد"

کاربر عادی sa_sasanifar آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran215 نمایش پست ها
    این برنامه نیز همانند برنامه ای که آقای بهروزی معرفی کردند عمل میکند.

1- ابتدا فایل [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] و [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] را دانلود کنید.

2- فایل mikrokill.bat حاوی دستورات زیر است که بوسیله Putty از طریق پروتکل SSH به میکروتیک وصل میشود.

echo ppp active remove [find name=%1] > External\kill.tmp
    call External\putty.exe -ssh %2 -l %3 -pw %4 -m External\kill.tmp
    del External\kill.tmp

3- فایلهای دانلود شده را به داخل فولدر NTTacPlus2\External\ انتقال دهید.

4- از طریق کنسول NTTac وارد شوید. F8 را بزنید و یا از منوی Tools گزینه Options را انتخاب کنید.
    تب Kill را انتخاب و از Kill command configuration بر روی خطی که با default شروع شده کلیک کرده و آن را remove نمایید و سپس مقدار Command line را با عبارت زیر جایگزین نمایید و بر روی Add کلیک نمایید.

[PHP]".\External\mikrokill.bat $username $nas MikroTikUsername MikroTikPassword"[/PHP]

* بجای MikrotTikUsername نام کاربری میکروتیک را وارد کنید.
    * بجای MikrotikPassword رمز عبور میکروتیک را وارد کنید.

شایان ذکر است باید سرویس SSH روی میکروتیک فعال باشد.
    (جهت فعال سازی SSH در میکروتیک IP ==> Services ==> ssh)

5- در NTTac باید در پروفایل کاربر و یا گروهی که کاربر عضو آن می باشد در تب Credits گزینه های زیر انتخاب گردند.

Kill user when exceeding his time credit
    Kill user when time quota is over

6- در صورتیکه پورت مربوط به ssh را در میکروتیک تغییر داده اید خط دوم فایل mikrokill.bat را به شکل زیر تغییر دهید.

call External\putty.exe -ssh %2 -P portnumber -l %3 -pw %4 -m External\kill.tmp

بجای portnumber شماره پورت ssh در میکروتیک را وارد نمایید.

سلام
    من برنامه شما را تست کردم
    وقتی اون را دستی در cmd اجرا می کنم . به خوبی جواب میده .
    ولی وقتی تو NTTac plus می خوام kill کنم متاسفانه کار نمی کنه .
    به نظر میرسه nttac فایل mikrokill.bat را اجرا نمی کنه .
    می خواستم بدونم شما از چه ویندوزی استفاده کردید ؟ ( لطفاً ورژن را دقیق بگید)
    نسخه Nttac چی ؟
    این برنامه الان جایی زیر بار هست ؟
    دوستان فکر می کنند مشکل کجاست که دستی کار می کنه ولی تو nttac اصلاً کار نمی کنه
    ممنون

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)