ShirazOnline
صفحه 6 از 33 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 324

موضوع: سوالات مطرح شده براي اموزش كار با ubnt

کاربر عادی jeri آواتار ها
    تشکرها / پسندها

سلام به دوستان
    اینترنت وایرلس من با مودم نا نو استیشن لوکو 2 راه اندازی شد ولی چندتا مشکل هست ؟
    1- با توجه به تغییر یوزر و پسورد توسط نصاب ایا راهی برای وارد شدن به صفحه تنظیمات مودم به غیر از ریست مودم هست ؟ و اگر راهی وجود ندارد ایا نرم افزاری هست که بشه قدرت سیگنال رو نشون بده ؟
    2- فاصله من با دکل تقریبا 1500 متر با دید مستقیم وبدون مانع هست ولی فقط 2 چراغ قرمز وزرد پشت مودم روشن میشه و به نظرم هرچی مودم رو بالاتر می برم (حدود 4 متر)سیگنال کمتر می شه و فقط چراغ قرمز روشنه و در ارتفاع پایین تر ( 2متر از پشت بام منزل یک طبقه ) بهتر جواب می ده برای تقویت سیگنال چکار باید انجام بدم ؟ با تشکر از همه دوستان
    پینگ روی 4.2.2.4 -تی 210

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر فعال RB433 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

1 - خیر - نمی توانید وارد صفحه تنظیمات نانو شوید .
    2 - زرد باشه خوبه مشکلی نیست مگر اینکه توی سرعتت مشکلی داشته باشی ؟! ping هم عادی هست واسه من همین طور هست . ارتفع رو جوری تظنیم کن دقیقا مقابل دکل باشه نه زیاد بالا نه زیاد پایین .
    فروش آموزش های شبکه - وایرلس - میکروتیک testout.ir

کاربر عادی good_boy آواتار ها
    تشکرها / پسندها

بنام خدا

سلام دوستان

1-منظور ازCCQ چیست ؟ و باید در چه حدودی باشه .
    من در رادیویی که CCQ صد در صد بوده مشکل قطعی و request time out داشتم . وقتی 4,2,2,4 رو پینگ می کنم بعد از مدتی حدود 7 تا یا کمتر و بیشتر request time out میده و دوباره وصل میشه و وسط دانلود فایل متوقف میشه .
    2-بعضی مواقع هم CCQ استیبل نیست و نوسان داره از 70 تا 100 دلیلش چی می تونه باشه ؟

3-سیگنال باید در چه حدودی باشه ؟
    شنیدم باید پایین تر از 75 باشه . زیر 75 تونستم CCQ بگیرم و به اینترنت وصل بشم .

4-آیا باید در قسمتی که کشور رو مشخص میکنه ایران رو انتخاب کنیم یا فرقی نمیکنه چه کشوری باشه ؟

5-اصولا برای کانفیگ رادیو چه معیارهایی باید رعایت بشه ؟ چه تنظیماتی ضروری هستن ؟
    من فقط با select آنتن مربوطه تونستم اینترنت بگیرم ولی نمی دونم چه تنظیمات دیگری رو هم باید انجام بدم تا performance بالا بره .

6- بین تنظیمات نانو بریج و نانو استیشن فرقی هست ؟

7- بعضی مواقع سیگنال 71 هست ولی CCQ ندارم دلیلش چی می تونه باشه .
    بعضی مواقع هم باید کانکشن بزنم تا CCQ بیاد .

ممنون

کاربر عادی 1363 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

Post تغییر مک آدرس نانو

سلام
    لطف کنید در رابطه با تغییر مک آدرس نانو کمی بیشتر توضیح دهید.
    مثلا منظور از ssh چیست؟ یا vi ؟ و کدام فایل را ویرایش کنم اگه بیشتر توضیح بدید یا عکس ضمیمه کنید ممنون میشم.

کاربر عادی hz1000 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

نقل قول نوشته اصلی توسط 1363 نمایش پست ها
    سلام
    لطف کنید در رابطه با تغییر مک آدرس نانو کمی بیشتر توضیح دهید.
    مثلا منظور از ssh چیست؟ یا vi ؟ و کدام فایل را ویرایش کنم اگه بیشتر توضیح بدید یا عکس ضمیمه کنید ممنون میشم.
    سلام دوست عزیز

ssh یک نوع از پروتکله که از طریق اون میشه به سرور یا یک کامپیوتر به صورت ریموت یعنی از راه دور بهش وصل شد و مدیرت کامل یک سیستم به صورت کامند یعنی نوشتاری مثل dos و یا cmd ویندوز ، و همان کارهایی رو که از طریق محیط گرافیکی مانند کپی کردند و باز کردن فایلها و ... میشه انجام داد.

vi هم یکی از دستوراتی هست که در این پروتکل میشه اجرا کرد که کاری شبیه notepad ویندوز انجام میده یعنی یه فایل نوشتاری رو ویرایش کرد.

برای اینکه بتونید از پروتکل ssh استفاده کنید برنامه های زیادی وجود داره که یکی از آنها putty هستش که پس از اجرا کردن اون کافیه ip نانو رو وارد کنی و یوزر و پسورد نانو رو بهش بدی بعدش وارد محیط کامند میشی که برای تغییر دان مک نانو طبق آموزشی که آقای بهروزی گذاشتند عمل می کنید.

[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

محیط putty

اینم تصویری که بعد از وارد کردن ip ظاهر میشه و ازتون یوزرنیم و پسورد میخواد. توجه داشته باشید وقتی پسورد رو تایپ میکنید اون رو نامرئی می بینید.

موفق باشید.
    ویرایش توسط hz1000 : 2011/02/20 در ساعت 07:02 PM

کاربر عادی mt_4065 آواتار ها
    تشکرها / پسندها

Post تغییر مک آدرس نانو

سلام دوست من
    ممنون از کمکی که کردید. تمامی کارهایی که گفته بودید طبق دستور انجام دادم تمامی کارها به صورت نرمال انجام شد ولی مک تغییر نکرد - رادیو من نانو2 هست.چه پیشنهادی میکنید؟

تشکرها / پسندها

احتمالا مراحل رو درست انجام ندادید یا مرحله آخر رو جا گذاشتین یکبار دوباره با دقت بیشتر انجام بدید و بعدش نانو رو رستارت کنید.

تشکرها / پسندها

Post مک

سلام دوست من دوباره امتحان کردم این بار - با نانو ام5 ریست کردم بعد از انجام کار ولی باز هم تغییر نکرد.

تشکرها / پسندها

پیش فرض مک

این عکس صحیح است

تشکرها / پسندها

سلام دوست عزیز

همون موقع که لینک رو گذاشتم خواستم تستش بزنم اما نتونستم وارد نانو که در 5 کیلومتری ما قرار داره بشم انشاالله امشب اگه بتونم وارد بشم تست میکنم.

از اساتید عزیزی که از این روش هم تست گرفتند ممنون میشم بیان نظر بدن

صفحه 6 از 33 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)