اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

یکی راهنمایی کنه sxt 5

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

[سوال] یکی راهنمایی کنه sxt 5

یه رادیو sxt 5 گرفتم شرکت که اینترنت می گیرم همه کارها رو برام انجام داد مودم کانفیگ کرده اینترنت دارم و مودم دلینک هم اینترنت داره تنها مشکلم اینه که سیستم روشن می کنم اتومات به اینترنت وصل میشه نمیخوام که اتومات به اینترنت وصل بشه میخوام با کانکشن وصل بشه
    ممون میشم یکی توضیح بده من چیزی بلد نیستم

دوست من شما اینترنت را به صورت بیسیم از طریق SXT دریافت می کنید؟ یا از طریق مودم ADSL...!!!

در هر صورت شرکت ارائه دهنده اینترنت شما یک Connection از نوع PPPoE روی مودم یا SXT ساخته که به صورت خودکار وقتی مودم شما به خط تلفن وصل باشه یا EXT شما روشن باشه به شبکه سرویس دهنده شما وصل میشه و اینترنت میگیره.

اگر شما بخواهید خودتان به صورت دستی کانکشن اینترنت را برقرار کنید (PPPoE) باید مودم یا SXT را در مود Bridge قرار بدید و کانکشن PPPoE را روی PC خودتون بسازید تا هر زمان که لازم بود از طریق PPPoE کانکت بشین و اینترنت بگیرید

موفق باشید./
    مشاوره و اجرای [email protected]
    LAN - WAN - WIRELESS -VOIP - CCTV Architecture

کامنت

نوشته شده توسط m.yazdian مشاهده پست
      دوست من شما اینترنت را به صورت بیسیم از طریق SXT دریافت می کنید؟ یا از طریق مودم ADSL...!!!

در هر صورت شرکت ارائه دهنده اینترنت شما یک Connection از نوع PPPoE روی مودم یا SXT ساخته که به صورت خودکار وقتی مودم شما به خط تلفن وصل باشه یا EXT شما روشن باشه به شبکه سرویس دهنده شما وصل میشه و اینترنت میگیره.

اگر شما بخواهید خودتان به صورت دستی کانکشن اینترنت را برقرار کنید (PPPoE) باید مودم یا SXT را در مود Bridge قرار بدید و کانکشن PPPoE را روی PC خودتون بسازید تا هر زمان که لازم بود از طریق PPPoE کانکت بشین و اینترنت بگیرید

موفق باشید./
      اینترنت از طریق بیسیم با رادیو sxt 5 دریافت می کنم به پی سی که وصل می کنم بدون کانکشن اینترنت دارم ولی من میخوام با کانکشن وصل بشم چون سیستم که روشن باشه اینترنت هم داره
      کابل رادیو چه به مودم ای دی اس ال بزنم چه به کامپیوتر اینترنت دارم من فقط میخوام کابل رادیو و که مستقیم به کامپیوتر میزنم فقط از طریق کانکشن وصل بشه
      کارشناس شرکت که مودم کانفیگ کرد نتونست که از طریق کانکشن برام درست کنه در صورتی که تو رادیو قبلی نانو 5 از طریق کانکشن وصل میشدم
      من فقط میخوام کابل رادیو و که به مودم ای دی اس ال میزنم به صورت اتومات وصل بشه وقتی که به کامپیوتر میزنم با کانکشن وصل بشه
      خواهشا یه طور مبتدی راهنمایی کنید

کامنت

اگر SXT شما در مود Bridge باشه و کانکشن PPPoE روی Modem ADSL بسازید هر وقت کابل SXT را بزنید به مودم اینترنت دار میشید و هر وقت بزنید به PC از روی PC کانکشن PPPoE بسازید بازم اینترنت دار میشید.

کامنت

نوشته شده توسط m.yazdian مشاهده پست
          اگر SXT شما در مود Bridge باشه و کانکشن PPPoE روی Modem ADSL بسازید هر وقت کابل SXT را بزنید به مودم اینترنت دار میشید و هر وقت بزنید به PC از روی PC کانکشن PPPoE بسازید بازم اینترنت دار میشید.
          sxt رو مود station pseudobridge تنظیم شده فقط باید ببرم رو bridge کافیه تنظیم دیگه ای نداره ؟

کامنت

شما تنظیمات wireless دستگاه sxt را تغییر ندید از منو اصلی winbox یک Bridge بسازید و در قسمت port اینترفیس های wlan1 و ether1 را انتخاب کنید
            آخرین ویرایش توسط m.yazdian; در تاریخ/ساعت 2016/05/20, 12:39 PM.

کامنت

نمیتونم وارد برنامه وینباکس بشم من اصالا پسورد عوض نکردم به هر حال وارد نمیشه
              فقط بکاپ ازش دارم حالا چطوری پسورد پیدا کنم
              شنیدم یه سایتی هست بکاپ میدی پسورد بهت میده

کامنت

سرویس دهنده شما پسورد sxt را باید داشته باشه می تونید ازشون بگیرید

کامنت

سلام به دوستان عزیز
                  همونطور که آقای یزدیان گفتن میتونین از isp رمز ورود رو بگیری....
                  ولی بعضی از isp ها هستن که ی یوزر پسورد برای کل رادیو های شبکه استفاده میکنن که اگر اینطور باشه دیگه رمز رو بهتون نمیدن.

کار ساده تر اینه که رادیو رو بیاری پایین ریست کنی
                  با یوزر admin بدون پسورد وارد رادیو بشی
                  از قسمت quick set سمت راست گزینه Bidge رو انتخاب کنی چپ هم آنتن Isp و در آخر هم apply ok .
                  فقط در نظر داشته باش که حتما از قسمت system --user ی پسورد هم برای رادیوت بزاری
                  حالا کانکشن خودتو میتونی هم روی اکسس پوینت ست کنی هم از طریق کامپیوتر کانکشن بزنی
                  آخرین ویرایش توسط rezabodan; در تاریخ/ساعت 2016/05/20, 08:17 PM.

کامنت

در حال انجام ...
                  X