اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

آیا موبایل و اینترنت با این روش قابل ** و شنود است؟

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  [سوال] آیا موبایل و اینترنت با این روش قابل ** و شنود است؟

  درود

  شخصی ادعا کرده با دانستن IMEI گوشی موبایل هرکسی ، قادر است به مکالمات وی گوش دهد و جای وی مکالمه کند و پیامک دریافت و ارسال کند و اینترنت استفاده کند.
  خواهشمندم توضیح دهید آیا امکان دارد و چگونه؟
  ۱- آیا دستگاهی دارد که چنین امکانی به وی میدهد؟
  ۲- آیا کارمند است و از مرکز مخابرات به دستگاه هایی دسترسی دارد که با دانستن IMEI مردم ، میتواند ارسال و دریافت کند.
  ۳- همین سوالات را درباره مودم td-lte و دانستنIMEIآن توسط هکر دارم

  #2
  سلام ممنونم

  کامنت


   #3
   سلام ممنون خیلی ممنون

   راتین
   کاریک

   کامنت


    #4
    هر آنچه که باید درباره شماره IMEI گوشی‌های موبایل بدانید

    این روزها با جدی شدن اجرای طرح رجیستری دستگاه‌های موبایل، لفظ IMEI زیاد به گوش می‌خورد. گفته می‌شود با استفاده از این شناسه می‌توان گوشی‌های سرقتی را ردیابی و قفل کرد اما اصلاً شماره IMEI چیست؟
    شماره IMEI

    هر گوشی تلفن همراه به ازای هر اسلات سیم‌کارت می‌بایست یک شماره IMEI منحصر به فرد و 15 رقمی داشته باشد. IMEI در واقع مخفف عبارت International Mobile station Equipment Identity به معنی شناسه بین‌المللی دستگاه‌های موبایل است و ابزاری برای شناسایی گوشی‌های فعال در شبکه موبایل محسوب می‌شود.

    برای اطلاع از شناسه IMEI راه‌های مختلفی وجود دارد که یکی از آن‌ها شماره‌گیری کد #06#* است. در تلفن‌های هوشمند از مسیر تنظیمات و بخش About phone (درباره گوشی) نیز می‌توان به این شناسه دسترسی پیدا کرد. همچنین روی جعبه گوشی‌های موبایل نیز IMEI درج شده است. به هر حال در هر سه روش می‌بایست شماره‌های رویت شده یکسان باشند.

    شماره IMEI

    البته در برخی موارد این امکان وجود دارد که در گوشی‌های تقلبی این شماره دستکاری شده باشد که برای اطلاع از اصالت آن می‌توانید به وبسایت‌هایی نظیر IMEI.Info یا numberingplans مراجعه کرده و با وارد کردن کد IMEI اطلاعات نمایش داده شده را با مشخصات گوشی خود انطباق دهید.

    اما همانطور که گفته شد از طریق تماس با اپراتور تلفن همراه و اعلام کد IMEI می‌توانید اقدام به ردیابی گوشی مفقود شده یا به سرقت رفته‌ی خود نمایید. همچنین در گوشی‌های رجیستر شده امکان قفل کردن دستگاه پس از به سرقت رفتن نیز وجود دارد. به این ترتیب اپراتور مربوطه سرویس‌دهی به گوشی سرقتی را متوقف کرده و هیچ سیم‌کارتی روی آن کار نخواهد کرد.

    منبع: پلازامگ

    کامنت

    در حال انجام ...
    X